Skocz do zawartości
Nerwica.com

kwiaty>>??


Gość gregory21

Rekomendowane odpowiedzi

shadow_no : ile mozna czekac na zdjecie k-line?? podaj na forum swoj adres to wysle Ci laurke... no chyba ze wolisz kwiaty.. to juz zaczyna byc nudne.. moze upust swoich uczuc przekaz kobiecie ktora z Toba jest badz bedzie.. nie musisz mnie tak mocno kochac poprostu odblokuj..hehe pozdro600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baska czy Ty sie tak nudzisz??nie podnos mi cisnienia ok , ile mozna czekac ,dobrze qr** wiesz ze dal mi kline 2 razy za to samo na przestrzeni tygodnia...

 

k-line to cos jak ban tyle ze moj adres IP jest z poza Polski wiec blokuje mnie w inny sposob, za duzo tlumaczenia, kliknij k-line w google a bedzie jasne pozdr.

 

 

a I wszechmocna Doxy kazdy kto ma sobie ochote poczytac moze znalesc to w temacie cHAMSTWO ... tutaj wbrew temu co sadzisz sa wyksztalceni ludzie... umieja czytac...

 

nie ma to jak sie wq... przed snem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gregory21, uważam, że jesteś nieco chamski. Jeśli masz jakieś problemy czy żale to pisz na priva do admina czy moderatora a nie obrzucaj ich mięsem na forum publicznym bo to wcale o Tobie dobrze nie świadczy a my nie mamy ochoty tego czytać. Takie jest moje zdanie.

 

A shad widocznie miał powód by Cię blokować. Akurat kto jak kto ale on jest wyjątkowo sprawiedliwy i ma dużo cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gregory21, zdajesz sobie sprawę, ze admin MOŻE ale wcale nie musi cię odblokować?

Załóż jeszcze parę takich tematów a na pewno się doczekasz....co do wykształcenia ....to w twoje śmiem powątpiewać po przeczytaniu tego ....... :roll:

Ps. Po to są nicki na forum, żebyś ich używał i daruj sobie to zwracanie się do ludzi po imieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gregory21, uważam, że jesteś nieco chamski. Jeśli masz jakieś problemy czy żale to pisz na priva do admina czy moderatora a nie obrzucaj ich mięsem na forum publicznym bo to wcale o Tobie dobrze nie świadczy a my nie mamy ochoty tego czytać. Takie jest moje zdanie.

 

A shad widocznie miał powód by Cię blokować. Akurat kto jak kto ale on jest wyjątkowo sprawiedliwy i ma dużo cierpliwości.

 

dla mnie to proste jesli nie mam czegos ochoty czytac to poprostu tego nie robie , co do adminow to juz natknolem sie na wiele wypowiedzi na ich temat na tym forum , same wychwalajace...

 

gregory21, zdajesz sobie sprawę, ze admin MOŻE ale wcale nie musi cię odblokować?

Załóż jeszcze parę takich tematów a na pewno się doczekasz....co do wykształcenia ....to w twoje śmiem powątpiewać po przeczytaniu tego ....... :roll:

Ps. Po to są nicki na forum, żebyś ich używał i daruj sobie to zwracanie się do ludzi po imieniu.

 

to jest wlasnie to... to samo bylo ostatnio najwiecej maja do powiedzenia Ci ktorych to nie dotyczy .. odsylam do akapitu... sa to sprawy organizacyjne i pytania do admina.. , napisal bym Ci cos jeszcze LINKA ale to juz sie nie nadawalo by do publikacji... i masz racje wyksztalcenie nie ma tu nic do tego... pewne rzeczy wynosi sie z domu , a jesli masz ochote sie wtracac.. to ja moge tu pisac co mam ochote i w jakiej formie,...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gregory21, uważam, że jesteś nieco chamski. Jeśli masz jakieś problemy czy żale to pisz na priva do admina czy moderatora a nie obrzucaj ich mięsem na forum publicznym bo to wcale o Tobie dobrze nie świadczy a my nie mamy ochoty tego czytać. Takie jest moje zdanie.

 

A shad widocznie miał powód by Cię blokować. Akurat kto jak kto ale on jest wyjątkowo sprawiedliwy i ma dużo cierpliwości.

 

dla mnie to proste jesli nie mam czegos ochoty czytac to poprostu tego nie robie , co do adminow to juz natknolem sie na wiele wypowiedzi na ich temat na tym forum , same wychwalajace...

 

dla mnie temat pod nazwą
kwiaty>>??
jest wręcz zachęcający do wejścia. Następnym razem wymyśl chociaż inna nazwę np "tylko dla zarządzających forum" wtedy nie będę wchodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gregory21, ale weź Ty człowieku najpierw przeczytaj sobie regulamin dwa razy :lol::lol:

Bo jak widać masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

 

 

uderz w stoł a nozyce sie odezwą... a dla mnie widac ze mam ciekawsze rzezczy niz studia z zakresu regulaminu... starczy tego, nie zamierzam sie denerwowac... post nie byl skierowany do Ciebie , i chyba nie masz nic ciekwszego do robory wiec komentuj dowoli:) przynajmniej statystyki Ci skacza , dla mnie watek zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to proste jesli nie mam czegos ochoty czytac to poprostu tego nie robie

To są Twoje słowa gregory21, niestety ja ich nie mogę wziąć do siebie. Bo pojawiasz się na każdym kroku.

Napisałem Ci prosto i grzecznie - K:line zostanie zdjęty, jeżeli uznam, że już jest na to pora. Po tej wiadomości zacząłeś:

a) pisać mi na pw

b) pisać publicznie na forum o k:linie

c) pisać do mnie na prywatne gg

Interwał 1 wiadomość/1 dzień

 

Głowę daję, że gdybyś tak nie truł shadowi na wszelkie możliwe sposoby (w tym na PRYWATNY numer GG), to miałbyś jakieś szanse na zdjęcie K. Zachowując się w ten sposób zmniejszyłeś je do zera.

Niech to będzie podsumowanie tego tematu.

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×