Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwna Nerwica


Jamestronik

Rekomendowane odpowiedzi

Denerwuje Mnie to ze lekarz zdiagnozował u Mnie nerwice,

ale ja nie mam takich objawów jak napady lękowe, iałem je tylko na pcozatku gdy zaczynało sie to wszystko

teraz juz 6 tydzien choroby jedynie dobrze sie czulem jak brałem lorafen teraz znów czujęsie jakby cały czas od rana az do wieczore bardzo zmeczony

w nocy spac nie moge gorąco mi, w dzien bole głowy i splatanie umysłowe jakgdyby gorsze widzenie brak koncentracji bole serduszka stolce z kawałkami pokarmu,

piszczy mi w uszach biore rexetin od 2,5 tyg ale on jakby mnie tak zamula i nie zmienia nic na lepsze, nadal wszystko odczuwam, przez cały czas czuje sie zle cały dzien strasznie

a i nie miewam takich ewidentnych ataków. Mam ten stan jakby przez cały czas. Nie moge czytac uczyc sie a pojutrze szkoła i wiem zen ie dam rady.

 

Pomożcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedz, że nerwica to nie ataki. Ataki to tzw lęk napadowy, występuję rzadko a nawet wcale, a opisane przez Ciebie symptomy wskazują na nerwicę wegetatywną. To nawet nie lęk wolnopłynący, bo skoro go nie masz tzn ze odbywa to u Ciebie w sposób bardziej somatyczny w formie złego samopoczucia. Skoro lekarz ją stwierdził, to pewnie miał ku temu podstawy. Rodzajów nerwic jest tak wiele, że mógłbym pisać i pisac, ale skoro lekarz postawił diagnoze to co z mojego pisania skoro wiadomo co Ci jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja tak mam że rzadko kiedy mam lęki ten etap chyba mam za sobą bardziej objawy somatyczne i to jest chyba jak dla mnie gorsze bo wtedy faktycznie możesz zacząć za dużo rozmyślać na temat tych objawów co masz i zastanawiać się że może to jednak jakaś poważna choroba bo skoro tak daje w kość... czasem mi się wydaje że wolałabym mieć lęki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×