Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prosze pomóżcie mi z moim problemem (po raz kolejny)


Mister94

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Pamiętacie mnie? Na 100% bo ciezko o mnie zapomniec. Mój problem jest po prostu taki beznadziejny i przykry ze juz nie wiem co robic. Chodzi mi o to, że boje sie ktoś sobie coś przeze mnie zrobił bo moglem go obrazic w necie. Ta myśl męczy mnie już od 5 miesięcy i czuje ze jestem juz na skraju sił. Mam 15 lat i strasznie mi ciezko. To takie nie sprawiedliwe. Chodze do kościoła, nie pije, nie pale staram sie grzeszyc jak najmniej, a Bóg mnie tak pokarał. Teraz nadchodza swieta najlepszy czas w roku, a dla mnie upłynie pod znakiem smutku i cierpienia. Chodze do spowiedzi. Myślałem, że jak powiem ksiedzu, że mogłem kogoś tak skrzywdzic ze az by cos sobie zrobił to mi to przejdzie. a jednak nie. Co ja mam robic? Regularnie szukam pocieszenia u mamy i to pomaga na jakies kilka tygodni a potem znow chce mi sie ryczec i znow wszystko jest do kitu. Gdybym wiedział, że internet i komputery tak mi zniszcza zycie to bym w zyciu z nich nie skorzystał. Powiedzcie skąd mam brac sile? Chce zyc jak szczesliwy czlowiek i umrzec jako staruszek. A to tak mi zycie uprzyksza. Pozdrawiam i zycie wesloych swiat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam dokładnie twojej historii ale wiem ze zadręczaniem się nic nie zdziałasz masz duże poczucie winy hmm... myślę że powinieneś pójść do psychologa, w sumie to ja mam trochę podobnie też bardzo się przejmuję różnymi rzeczami i na terapii próbuję dać sobie radę też miałam czas że wygadywałam wszystko mamie ale teraz myślę że nie potrzebnie ją obciążałam bo od takich rzeczy jest lekarz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mister94, w internecie pełno ludzi, którzy obrażają i wyklinają innych. Ale na takie osoby patrzy się raczej z przymrużeniem oka. Zapewniam Cię, że dlatego, że kogoś tam obraziłeś, nikt sobie nic nie zrobił, najwyżej mogło się komuś zrobić trochę przykro. Jakby ludzie mieli popełniać samobójstwo, bo zostali obrażeni w internecie, to nagle liczba ludzi na świecie drastycznie by się zmniejszyła.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×