Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdańsk- psychiatrzy


Rekomendowane odpowiedzi

Gabinet Psychoterapii - Anna Sosińska-Białowąs

 

Jeżeli czujesz że

 

* tracisz sens swojego życia

* nie potrafisz czerpać radości z tego co dotychczas było twoim szczęściem

* lęki i zniechęcenie nie pozwalają ci konstruktywnie działać

* czujesz się "pusty", permanentnie zmęczony, nieufnie

* nastawiony do rzeczywistości

* gdy odczuwasz ból i inne dolegliwości fizyczne, w

* diagnozie lekarskiej - na tle nerwowym

* chcesz lepiej radzić sobie z trudnościami jakie stawia przed tobą życie

* chcesz nauczyć się stawiać sobie cele i je realizować

* chcesz być bardziej asertywny i pewny siebie

* chcesz żyć pełniej, świadomiej, szczęśliwiej

 

ZAPRASZAMY!!!

www.terapia.gda.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Zapraszam na kolejną edycję warsztatu "Stres w życiu", który odbędzie się w dniach 16-18 listopad 2007.

Będą to dwa dni prawdziwego, głębokiego odpoczynku, które mogą być bardzo pomocne w naszym codziennym, czasami naprawdę niełatwym życiu. Na warsztacie nauczymy się czerpać energię życiową ze źródeł, które być może nie są jeszcze przez Państwa poznane. Zapraszam na http://www.makami.net .

Jeżeli uznacie Państwo, że w Waszym otoczeniu jest ktoś, kto chciałby skorzystać z naszej oferty, zachęcam do przesłania jej dalej.

 

Pomagamy zmęczonym, poddanym presji stresu ludziom odzyskać równowagę i siły na poziomie emocjonalnym - spokój i wyciszenie; na poziomie ciała - energia; na poziomie umysłu - dystans i koncentracja.

 

Serdecznie pozdrawiam,

Katarzyna Matejczyk

2124933324_Amgly009_verysmall.jpg.b33a5865d8011ff599ff0d6e6266e7de.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę o powrocie do naszej Polski i rozpoczeciu leczenia.Muszę porządnie wziąć się za siebie...bo nie daję rady:(Dobijam siebie i najbliższych...:(Czy mogę prosić o namiary na naprawdę dobrych specjalistów psychiatrii lub jakichś psychoterapeutów??Okolice Trójmiasta lub warmińsko-mazurskie.U nas na Mazurach,przynajmniej w mojej okolicy bardzo trudno o tych "prawdziwych" z powołania:(.Próbowałam już .Z góry dziękuję!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim jestem tu po raz pierwszy, więc chciałbym wszystkich pozdrowic :]

 

A sednem tego posta jest prośba o pomoc:

szukam psychiarty (wierzę w moc dobrze zastosowanych leków, a o psychologach poznanych przeze mnie w roznych okolkicznościach twierdze, ze do mnie nie trafiają).

 

Mam dość szeroką gamę (choć w większości nie mocno nasioloną) zaburzeń psychicznych :P

 

Najbardziej 'palącą' kwestia teraz jest brak motywacji do nauki (jestm w klasnie maturalnej) oraz ogolny brak chęci do robienia czegokolwiek konktetnego, częste "zamulanie". Jestm nowy na forum, więc wybaczcie mi proszę, jeżeli temat umieściłem w złym miejscu lub coś w tym stylu ;)

 

Pozdrawiam :)

aha, mieszkam mniej wiecej w centrum woj. pomorskiego, preferowalbym niedrogiego specjaliste, ale wszystkie propozycjie mile wiedziane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim jestem tu po raz pierwszy, więc chciałbym wszystkich pozdrowic :]

 

A sednem tego posta jest prośba o pomoc:

szukam psychiarty (wierzę w moc dobrze zastosowanych leków, a o psychologach poznanych przeze mnie w roznych okolkicznościach twierdze, ze do mnie nie trafiają).

 

Mam dość szeroką gamę (choć w większości nie mocno nasioloną) zaburzeń psychicznych :P

 

Najbardziej 'palącą' kwestia teraz jest brak motywacji do nauki (jestm w klasnie maturalnej) oraz ogolny brak chęci do robienia czegokolwiek konktetnego, częste "zamulanie". Jestm nowy na forum, więc wybaczcie mi proszę, jeżeli temat umieściłem w złym miejscu lub coś w tym stylu ;)

 

Pozdrawiam :)

aha, mieszkam mniej wiecej w centrum woj. pomorskiego, preferowalbym niedrogiego specjaliste, ale wszystkie propozycjie mile wiedziane

 

Ja mam podobny problem + fobia społeczna.

Również bardzo prosiłabym o polecenie jakiegoś dobrego i niedrogiego psychiatry, najlepiej z centrum Gdańska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Europejskie Centrum Kształcenia nawiąże współpracę z psychologiem celem poprowadzenia modułu psychologiczno – doradczego szkolenia „Manicure i pedicure” - dla 10 osób. Szkolenie powinno zawierać następujące treści:

 

- Odkrywanie własnych umiejętności i możliwości zawodowych

- Uczenie się a siła twórczego i pozytywnego myślenia

- Umiejętności interpersonalne

 

Szkolenie odbędzie się w terminie od 16 do 18 czerwca 2008 nast. godzinach:

 

16.06.08: 11.30 – 17.45

17.06.08: 9.00 – 16.15

18.06.08: 9.00 – 16.15

 

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe magisterskie kierunkowe (mgr psychologii)

 

Mile widziane

- Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

 

 

 

Osoby zainteresowane proszę o kontakt

 

Piotr Bucholc

 

Europejskie Centrum Kształcenia

ul. Śląska 12

80-389 Gdańsk

 

58 553-59-99 lub

512-436-092

http://www.eck.edu.pl

szkolenia@eck.edu.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Sopocie w Szpitalu Psychiatrycznym na ulicy Mickiewicza jest oddzial dzienny .Terapia jest darmowa.Nistety jeszcze tam nie dotarłam więc nie mogę powiedziec czy skuteczna.doktor która dała mi ten namiar mówila ze Jej pacjenci są zadowoleni.Myślę że jest to jakieś rozwiazanie dla ludzi ktorzy nie mają pieniędzy.Numer telefonu:585550820 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielu latach zdecydowalem sie udac do lekarza, dwie wizyty mam za soba i mysle ze na tych sie skonczy. Czy jest ktos w stanie zarekomendowac mi jakiegos fachowca pasjonata, ktory jest w stanie poswiecic troche wiecej energii niz wyrwanie kartki z ksiazeczki zdrowia badz wyciagniecie reki po 6 dych??CIezko jest do mnie dotrzec czesto zaczynam wierzyc ze jest to nawet niemozliwe.Przyjmuje leki.Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę informacji o psychoterapeutach lub ośrodkach czy gabinetach jest tutaj: psycholodzy i psychoterapeuci w Trójmieście (Gdańsk/Gdynia/Sopot). Możesz też przeglądać bazę pod innym kątem np.: tylko "psychoterapia w Gdańsku", albo ogólnie np.: "zaburzenia-jedzenia". Lub szukając w całej bazie: http://www.polska-psychoterapia.pl/katalog/

 

banner3_sharp.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakladam nowy temat, bo nie znalazłam takiego na forum.

 

Bardzo chce sie leczyc, jestem z Gdanska, do kogo sie zglosic??? Gdzie sa terapie, szukalam w necie, ale nic konkretnego sie nie dowiedziałam. Dojrzewalam do tej decyzji kilka lat, na wlasna reke doraznie biore anax jak juz nie daje rady sama, ale chce byc poprostu zdrowa. Co najpierw psychiatra i leki a potem psychoterapia???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się leczę za darmo w przychodni w Redzie (nie wiem czy wiecie gdzie to jest, można tam dojechać SKM-ką) ... u pani Magdaleny Olszewskiej - Szreder, to jest specjalistka od fobii i nerwic ... jestem z niej bardzo zadowolona ... Kobieta sprawia wrażenie jakby na prawdę wiedziała o co chodzi w naszej chorobie ... jest miła i na pewno każdego wysłucha ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam dziś u prof. Landowskiego w Gdyni, przepisał mi, co mnie bardzo zdziwiło MAGNEZ + GLUKOZĘ dożylnie oraz dwa leki które mam brac 1/6 na noc a drugi rano 1/4 tabl. Będzie też załatwiał mi psychoterapię. Za wizytę zapłaciłam 100 pln, uważam, że WARTO! Jestem w szoku, że tak bardzo prywtnie do mnie podszedł, ze zrozumieniem itd. W dodatku dostałam "pracę domową" ponad 500 pyt do wypełnienia. A tak się bałam, nie było warto. Teraz tylko boję się zacząc brac leki :D ale to przecież norma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

W Gdansku nie znam, ale w Gdyni owszem

dr Maria Świtlik-Urbanek na 100% godna polecenia.

Slyszalem tez sporo dobrego (ale osobiscie nie znam) o dr. Rzymskiej.

A czy do lekarza czy na terapie - to zalezy czego szukasz i czego oczekujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×