Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie taki jest problem, jak to mawiają, jeszcze się taki nie narodził co by każdemu dogodził, musimy wybrać wersję optymalną. Ja mogę każdego dnia po 18, dostosuję się bo wiadomo każdemu co innego pasuje.

 

tu mapka gdzie jest ta knajpka:

 

http://mapa.targeo.pl/adres/Pub/Pub%20Qfajka%20ul%20%C5%9Aniadeckich%208%20Warszawa~3966302

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polakita jak zwykle niezawodna :)

27ego będę leżeć gdzieś na Afrykańskiej plaży więc będę z wami tylko myślami, widzę że Abradab gdzieś się zaszył i się nie odzywa, ze Scrollem pogadam na gg i przekaże mu że się spotykanie, bo nie wiem czy zagląda na forum, życze wam a takim razie udanego spotkania i do zobaczenia może przy kolejnej okazji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie się nie zaszyłem, jedynie mam tyle pracy, że nie mam czasu na internet :( Ale widzę, że wyczucie czasu to mam. Oczywiście postaram się być na spotkaniu, a co. Co prawda we wtorki zostaję dłużej w pracy, ale może się wyrobię na 18. Jakby co to po prostu do Was dojadę i będę molestować by ktoś mnie odnalazł w tłumie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ,że teraz już wszystko ustalone. ale proszę weżcie następnym razem pod uwagę,że niektórzy pracują-np ja. i mogę tylko w weekend. bardzo chętnie bym się spotkała-zwłaszcza,że od jakiś 3 tygodni mam duży spadek formy psychicznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Just przyjdz na nasze spotkanie a nie pozostaniesz niezauwazonym :) DO dyskusji o lekach jest podforum leki-indeks lekow tam piszemy o tym co bierzemy sa tematy i abofamie i o paromerku poszukaj. Kazdy sie bal na poczatku brac nowe leki, szczegolnie ze niektore z nich daja koszmarne skutki uboczne, ale leczyc sie trzeba to jedyna dobra droga, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

och no to fajnie ,że tak planujecie. chociaż w listopadzie od 16ego będę w warszawie na szkoleniu w WCS,więc wtedy mogłabym zostać w któryś dzień w tygodniu-najlepiej w piątek-20tego listopada.ale jak będzie w jakąś sobotę na dłużej to też chętnie przyjadę.pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×