Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

tosia_j, Nie mogę już sobie Triumphie modelu znaleźć... zawsze coś jest nie halo... Dziewczyny polecały też Gaia.

Tak jak kiedyś pisałam, muszę podejść do brafitterki, bo nie wiem, czy rozmiar dobrze sobie dobieram. Wybieram się już na pewno w ramach rozpieszczenia, ale to jak wpłynie pensja, bo może coś w oko wpadnie od razu. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór...!

 

Ja zapracowana od niedzieli. Niespodziewani goście /dalsza rodzina/ spędzili u nas całe popołudnie. Kilka osób więcej w moim mieszkanku to tłum po prostu :roll: Ale ludzie sympatyczni, więc jakoś dałam radę :D

Od wczoraj dyżur z wnuczkiem. Osłabiony po bostonce, tydzień spędzi u nas,bo w przedszkolu, dla odmiany, ospa.

Z dzieckiem 3,5 letnim pracy dużo nie ma - gry, rysowanie, malowanie umilają nam dni :D

 

kosmostrada, tosia_j, ja podobnie, od kilku lat mam problemy z modelami Triumpha, od jakiego czasu Gaia spełnia moje oczekiwania - polecam!

 

Od wczoraj mam też lekko podniesioną temperaturę, mam nadzieję, że nic poważnego nie rozwinie się z tego...

Od rana miałam męczący ból głowy, zażyłam połówkę aspiryny-przeszło :D

Ocieplenie, jak zwykle, nie służy mi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem !!!!!!!!!!!,oglądałem lewacki TVN,na psa urok :mrgreen: i Policjantki i Policjanci.

Tosia mam infantylizm i schize,ale łagodną.

Kosmonadra ,nie wiem sam

dobra.

Jutro robię na kuchni grochową.

Jest u nas dziewczyna,Agnieszka lat 25.W ping-ponga gra.Od 10 lat.

Świetna jest.

Sprzątaczka Agnieszka,po 30.Też zasuwa.Dziś grała z kierownikiem Sylwkiem,koło 40.

Kierownik z trudem wygrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, No kurujemy się, nawet pies dostał rutinoscorbin i witaminę C... :roll: My to sobie damy radę, ale będę chyba musiała jutro podejść z psem do weta zmierzyć temperaturę, jak mu kaszel nie przejdzie. Muszę w ogóle kupić termometr dla psa. :bezradny:

A to uciecha z nowego gadżetu. :great: To bardzo umilający życie dar - umiejętność cieszenia się z takich rzeczy. :smile:

Ciepełkiem też się cieszmy, wszak to już niedługo.

 

misty-eyed, Często mam stan podgorączkowy ot tak nie wiadomo dlaczego, miejmy nadzieję, że u Ciebie to też taka fanaberia organizmu. Ale coś tam sobie zapobiegawczo na pewno zaaplikowałaś.

 

mirunia, misty-eyed, Podobno ostatnio w Gai jakieś są problemy z rozmiarówką mówiła Plateczkowa,miseczki za duże i takie tam, niby można oddać, ale chciałabym jednak przymierzyć przed zakupem... :bezradny:

Chciałabym jakieś koronkowe cudo... :105:

 

wiejskifilozof, " Kosmonadra" ... to ja? :D

To co, teraz będziesz umiał gotować np. taką grochówkę?

 

Purpurowy, Co U Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja mam 2 fasony, kupuję w sklepach internetowych i jest OK! Na początku kupiłam jeden, sprawdził się, spróbowałam drugi. Teraz mam różne kolory. Ja koronkowych nie kupuję, ale i takie są w ofercie. Jeśli nie jesteś przekonana, oczywiście lepiej przymierzyć...dotknąć.

Jeśli chodzi o stan podgorączkowy, utrzymujący się przez dłuższy czas, trzeba koniecznie sprawdzić, ustalić przyczynę, nie bagatelizuj tego, proszę. Mam przykre wspomnienia w związku z tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HoyaBella, no właśnie podobno należy się zapinać bardzo ściśle, co jak ktoś nieprzyzwyczajony faktycznie może przydusić. :smile: No cóż, nasze prababki mdlały w tych swoich gorsetach. :P

 

Ḍryāgan, Potwierdzam, bardzo blisko, w staniku mieszczą się cycki. :roll:

 

misty-eyed, ja chyba taka w miarę przebadana jestem, co jakiś czas morfologia, no nie wiem, czego mogłabym jeszcze zażyczyć sobie od lekarki... Cytologia regularnie. A jak uważasz, co miałabym sprawdzić?

Niby fajnie mieć jakiś sprawdzony model i potem tylko wymieniać, ale z drugiej strony ja lubię drobne zmiany.

 

WolfMan, Nabijaj się, nabijaj, a nie wiesz jak to jest... :twisted:

 

Purpurowy, Właściwie to bez zmian. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Mniej gra, bo ma dziewczynę, no wiadomo. ;) A Ty jak tam, brzdąkasz czasami? A propos dziewczyn - ktoś w serduszku Ci pomieszkuje?

Cóż, właściwie to... co tydzień jeżdżę do Parczewa na randki. :oops:

 

Gitary niestety nie uskuteczniam, nie mam weny, ale od października znowu są zajęcia, to może nauczyciel mnie trochę rozrusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×