Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba już nie ogarniam ilości Twoich kont.

Z zażaleniami do Razwiedczyków :D

 

Co tam u Ciebie?

"Rozkurw" miażdży, ale jako weteran, powiem, że bywało gorzej :P Tylko "ch*jowo" - jak mawia intel. No ale zważywszy, że neurologicznie już i tak tak bardzo "nie żyję", że perspektyw brak, zastanawiam się, czy cały październik nie jechać na ciągu na opiatach - chyba że nazbierać sobie grzybków psylocybinowych (idzie sezon :D) i to nimi się raczyć. Może mnie w kaftanie nie wywiozą :P;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, Kochana to chyba najgorsze za Tobą... A ja myślałam, że się nie odzywasz, bo życie Cię pochłonęło i masz tyle zajęć... :bezradny:

Mam nadzieję, że już wychodzisz na prostą i spokojnie wytrwasz do swojego szpitala. To już niedługo! Mocno Cię ściskam!

 

Homo Viator, :hide: Łobuzie jeden Ty !!!

 

mirunia, Poproszę kawałeczek! :105:

No właśnie nie wiem, czy to dobre będzie, więc na razie zrobię próbę na niedużej ilości śliwek.

Ano brzuszek pełny, odpoczywam chwilowo, zalegam z lapkiem. :smile:

 

tosia_j, skalpel? To chyba nielegalne? :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :**********

Ja kolejny dzien zaczełam zawrotami glowy , do tego doszly mi jeszcze tez zawroty z nerwow .Zmeczona juz jestem. Wczoraj wybralam sie jeszcze do kolezanki na jaglane sernika. Posiiedzialam jakis czas mimo zawrotow. Zeby tak nie siedziec caly czasw domu. No a jutro do pracy i juz widze jak mi bedzie ciezko. Ostatnio tylko mi ciezko.Zeby chociaz fizyczne choroby mnie nie dotykaly skoro glowa juz chora . Albo na odwrot... A tak jest ciezko podwojnie.

 

Macie jakies plany na dziss???? U mnie pokropuje , wczoraj od okolo 12 juz padalo do konca dnia.

 

large.jpg

 

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pozarłam kromke z zoltym sere i ciesze sie chłodem, bo upały doprowadzały mnie do utraty zmysłow

płatek, od kregoslupa to chyba jednak gorzej :(

witaj mirunia, omal bym cie przegapiła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Czy jak śni mi się że Jerzy Urban zamieszkał na Dominikanie i zrzucił bombę atomową na Tajwan, to znaczy że czas na wizytę u psychiatry?

 

Wróciłem wczoraj z "pracy" i jestem ciężko ranny. Pałkę przekazuję kibicom Pogoni Siedlce (zróbcie z niej dobry użytek chłopaki) zapasy almunium przekazuję sąsiadowi o pseudonimie "Truskawa" (wiesz co z tym zrobić chłopie) wszystkie pieniądze przekazuję mojemu bratu (żebyś miał co roztrwonić) a graty i złomy z PRLu przekazuję moim rodzicom (chcieliście to wszystko powyrzucać, to teraz macie okazję)

 

A na poważnie, paluszek przemyty, zaklejony plasterkiem i jak się jeszcze ojoja, to będę żył. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!

 

No a u mnie jeszcze lato się broni... Co prawda wietrzysko bardzo silne i zimne, co chwilę chmur nagania, sweterek trzeba było narzucić, żałowałam, że nie wzięłam apaszki, ale naprawdę nie ma co narzekać.

Rano poszliśmy z psem na rundkę po dzielni, słusznie przewidując, że wiatr nam zapewni dobre łowy. Przyszłam z garścią orzechów włoskich, laskowych i siatką kasztanów. :smile: Z narażeniem życia prawie te kasztany, bo łatwo było w łeb dostać. :P

Pudełko z kasztanami już pod łóżkiem. :great:

 

A tak to czuję się dziś słaba i mocno obolała, więc dzień na zwolnionych obrotach.

 

mirunia, Przesyłam Ci szybko te pojawiające się u mnie promienie słońca, co by Ci kosteczki ogrzać!

Kochana zrobiłam tą śliwellę i powiem Ci, że wyszła pyszna. Ale to dzięki Tobie, bo uczuliłaś mnie, że coś może być nie halo. Dodawałam więc to kakao stopniowo sprawdzając smak, nie trzymając się proporcji w przepisie. Młody powiedział, że arcypyszne, ale nie czuje kakao. I chyba o to chodzi.

 

platek rozy, mirunia, Niech Wam się dzionek rozkręci! Zadbajcie o siebie tym bardziej!

 

tosia_j, J3RZY62, Tosieńko, Jerzyku, witajcie niedzielnie!

 

Miłego dnia mimo wszystko Kochani!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kosmostrada, Kochane a u mnie zawroty sie dzis zwiekszyly ... Wczoraj bylo lepiej a dzis slabosci okromne i karuzela , jak tu jutro isc do pracy????

 

mirunia, przeszedl troszke bol ramion????

 

Sliwella jak dobrze zrobiona to pyszna :105::105::105:

Kiedys taki deser robilam ze sliwek , platkow owsianych , kakaa i kokosowe wiorki szly na koniec, tez byl smakowity .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×