Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Że w ostatnim dniu dowiedziałem się o sobie dużo :D

Zawsze jak mam gdzies jechać mój głos wew. daje 100argumentów by nie jechać !! A wczoraj wstałem pojechałem na woodstock ( tylko 1 dzień ze względów zawodowych), sprawdzała mnie Policja ( żartowałem z nimi za miast mieć nerwa...), jadać w Pociągu poznałem 2 osoby (a jedna z nich z nich zapytała co ma wspiać w FB by mnie znaleźć [akceptacja]), podaczas woodstocku zagadałem 3 osoby było spoko ( jedna nie chciał rozmawiać, ale olać ja )

Potem powrót i podobnie pozałem 3 osoby i znów fajnie w śmiechu nam się jechało...

 

Jestem dumny że w ostatnim roku moja pewność siebie sprawia, że ludzie patrzą na mnie normalnie oraz że stłumiłem głos wewnętrzy. Ci w Depresji wiedzą, że ten narrator zawsze mówi źle . A teraz myśle ( gdy zagadałem do dziewczyny ) nie ? To spier... tak teraz mówi.

 

Życzę wam tego samego to poczatek końca depresji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie dowiedzialam, ze powiekszy sie nam rodzina.

O cudnego, malego jasnowlosego chlopaka. Malego do czasu - w rok wyrosnie do 45 kilo i nastepny bedzie mnie ciagal na spacerach we wszystkie strony :D

Kupujemy goldena :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, no no...super!

Goldeny to fajne psy z fajnym charakterem :)

 

Golden sąsiadów mnie każdorazowo z radości masakruje :D

On ma dziwny nawyk - łapie zębami za ręce (nie gryzie, po prostu łapie, ale uderza nimi niecelowo) i uważa że to fajna zabawa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie sprawiło radość to,że agusiaww jeszcze pisze na tym forum ;) Fajnie się czyta po powrocie na forum,że jednak ktoś ze starszych użytkowników jeszcze się odzywa :)

Dzieki to mi sprawiło radosc :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, no no...super!

Goldeny to fajne psy z fajnym charakterem :)

 

Golden sąsiadów mnie każdorazowo z radości masakruje :D

On ma dziwny nawyk - łapie zębami za ręce (nie gryzie, po prostu łapie, ale uderza nimi niecelowo) i uważa że to fajna zabawa :D

 

moj robil podobnie - niestety zdechl rok temu bo ktos go otrul [super ludzie]

imo byl to the best psiur ever i drugiego juz nie chce... poki co styknie mi kot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, no no...super!

Goldeny to fajne psy z fajnym charakterem :)

 

Golden sąsiadów mnie każdorazowo z radości masakruje :D

On ma dziwny nawyk - łapie zębami za ręce (nie gryzie, po prostu łapie, ale uderza nimi niecelowo) i uważa że to fajna zabawa :D

 

moj robil podobnie - niestety zdechl rok temu bo ktos go otrul [super ludzie]

imo byl to the best psiur ever i drugiego juz nie chce... poki co styknie mi kot

 

Współczuję :(

U nas komendantowi ktoś otruł owczarka niemieckiego :( Płakał jak dziecko - nie dziwię się, też bym ryczała.

 

Ja nie wiem, co one z tym łapaniem zębami mają :D Ja mam zawsze po tym siniaki. A jak cofam ręce, podnoszę do góry, to on skacze i łapie je w locie - jeszcze gorzej :D

 

 

Piękny pies z niego był :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×