Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

To jeden z lepszych pisarzy Zachodu, rzadkie połączenie wrażliwości z męskością.

Bardzo interesujące połączenie, zaintrygowało mnie... a którą książkę polecasz na początek?

Dawno czytałem, ale o ile pamiętam bardzo spodobały mi się "Czarny obelisk" i "Trzech towarzyszy".

Choć są chyba mało kobiece. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymanie się jakiegoś (nie?)głupiego planu, który drogą do zerwania ze schematem (będzie/być powinien, miał być, lub jest), choć sam plan to w sumie schemat, no i nie dzisiaj a wczoraj i nie radość a (jakąś tam) satysfakcję, coś w rodzaju takiego fajnego, miłego poczucia siły - że mogę, że potrafię jeśli naprawdę (?) chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996

Dzień jeszcze trwa, ale już pewne czynności sprawiły mi radość. To, że byłem na stacji kupić bilet do Mławy. Jutro jadę, aby załatwić ostatnie sprawy z papierami do szkoły i czekać tylko na rozpoczęcie po wakacjach, małe zakupy spożywcze, przyjazna pogoda i zaraz wezmę psa na spacer, bo mam chęci, a potem obiad jakiś, książka i reszta czasu zleci. Od sportów zaś mam urlop, że tak powiem ponieważ ćwiczyłem 3 dni pod rząd :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jazda samochodem z ulubioną muzą (bardzo głośno) :silence::lol:

 

To jeden z lepszych pisarzy Zachodu, rzadkie połączenie wrażliwości z męskością.

Bardzo interesujące połączenie, zaintrygowało mnie... a którą książkę polecasz na początek?

Dawno czytałem, ale o ile pamiętam bardzo spodobały mi się "Czarny obelisk" i "Trzech towarzyszy".

Choć są chyba mało kobiece. ;)

 

Dobrze, że lubię takie "mało kobiece" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×