Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Cudownie smaczne śniadanko, własnoręcznie przeze mnie wykonane.

Ciepła, owocowa herbata w kubeczki z kotkiem.

Obserwowanie brykających wiewiórek w parku.

Ciężki deszcz za oknem.

 

Jeju, wiewiórki ostatnio tak bardzo mnie fascynują, że opowiadam o nich chyba każdemu. :D Nawet na terapii mówiłam o nich swojej psycholożce, a ona patrzyła się na mnie jak na głupią. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeju, wiewiórki ostatnio tak bardzo mnie fascynują, że opowiadam o nich chyba każdemu. :D Nawet na terapii mówiłam o nich swojej psycholożce, a ona patrzyła się na mnie jak na głupią. :D

Czego się spodziewać po psycho-loszce? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996

Ćwiczenie klatki piersiowej, bicepsów i tricepsów, po treningu porządne rozciąganie całego ciała, spacer powolnym tempem z psem. Plus wcześniej całkiem smaczny obiad samemu zrobiony, zaraz niedługo będę czytał więc też mi książka sprawi radość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót przez miasto w nocy.

 

Jejciu, wczoraj wracałam bardzo późno, zazwyczaj bardzo się tym denerwuję, ale wczoraj sprawiało mi to czystą przyjemność. =^.^= Miasto wyglądało prześlicznie, lampy się zapalały, księżyc wzeszedł, jadąc pociągiem widziałam, jak zachodzi słońce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnią dobę - wszystko O_O Tak wielu pozytywnych bodźców od świata (i losu) nie doświadczyłam od... och, może nigdy wcześniej. O_o

To dobrze, że wyszłaś ze swojej piwnicy. ;)

 

 

Książka do angielskiego autorstwa genialnego L. L. Szkutnika :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna kobieta powiedziała, że młodo wyglądam, na 19 lat :D chociaż mam dużo więcej, ale twarz mi się nie zmienia z wiekiem, ciągle jest taka sama :D dzisiaj był trening asertywności i wypełniałam test dot. asertywności z czego wyszło, że w większości przypadków nie jestem asertywna, nie umiem komuś zwrócić uwagi, że przeszkadza mi, że pali papierosy albo żeby nie gadał głośno w kinie, bo mi to przeszkadza itp. i jakaś nudna pogadanka o życiu na Marsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×