Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Co sprawiło mi radość?

1. Wizyta u pani psycholog- w końcu mogłem komuś powiedzieć wszystko bez żadnych obaw, w moim otoczeniu cokolwiek komuś powiedzieć to już połowa znajomych/rodziny wie.

2. Filmik z Armin Only Embrace- byłem, widziałem, zapomniałem o troskach....pomyśleć, że to było tydzień temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dialog w moim sklepie monopolowym:

Żul1: No weź tego browara.

Żul2: Dobrze, ale nie oceniaj mnie, proszę

Żul1: o_O... Hm, wiesz co, weź mi też jednego.

:D

Dobre :D

Kiedyś w pewnym małym polskim mieście zaczepili mnie żule proponując ochronę (wiedzieli, że nie jestem stąd). Btw byli bardziej kulturalni niż niejeden nie-żul xD

 

Lody waniliowo-truskawkowe i francuska czekolada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku miesiąca dwa razy zostałem obudzony w nocy, raz przez sąsiadów, potem przez młodzież na podwórku. To wystarczyło aby sprawić że gdy raz się obudzę to telepie mi serce, robi się gorąco i do rana nie mogę zasnąć. Na bank odziedziczyłem predyspozycje po matce bo ona od zawsze tak ma (no i co robaczki, pachołki lobby kołczerskiego jeśli są tu tacy, tak właśnie mają ludzie ze słabymi genami na danym polu, fajnie co? i teraz powiedz chujku takiej osobie żeby wzięła się w garść i przestała mazać). Ale wczoraj stoczyłem w swoim umyśle batalię o to aby się uspokoić i się KURWA UDAŁO!!! Skoro udało się raz to znaczy że uda się również kolejny i wykasuje to toksyczne gówno z mózgu^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×