Skocz do zawartości
Nerwica.com

ALPRAZOLAM (Afobam, Alpragen, Alprazolam Aurovitas, Alprox, Neurol, Neurol SR, Xanax, Xanax SR, Zomiren, Zomiren SR)


magdalena

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      186
    • Nie
      22
    • Zaszkodził
      17


Rekomendowane odpowiedzi

POMOCY :(

Biorę Afobam 0,25 2x dziennie od miesiąca i aktualnie zostało mi 7 tabletek na których muszę go odstawić, bo wiem, że więcej już go nie dostanę. Miałem odstawiać od początku opakowania, ale miałem taki dni, że sam sobie zwiększyłem dawkowanie.

Czy na 7 tabletkach da się uniknąć objawów odstawiennych? Jak to podzielić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zaledwie miesiąc,ale aż miesiąc.Po miesiącu ciągłego brania benzodiazepin najczęściej

dochodzi już do uzależnienia.

 

Przeważnie, ale zauważmy też, że brał bardzo małą dawkę - taaakże ja to bym odstawił w cholerę na Twoim miejscu, bez bawienia się w mniejsze dawki. A te 7 tabletek byś sobie zostawił do okazjonalnego doraźnego stosowania.Uboki może i jakieś będą, ale maaałe. Ewentualnie bierz po jednej tabletce dziennie przez 2-3-4 dni jak chcesz - powinno to zniwelować, już i tak te małe zejście z takiej dawki moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nigdy alpry nie kupie. Mało przydatny to dla mnie lek przez swój krótki okres półtrwania, wczoraj wrzuciłem sobie 1mg około 23 a o 3 nad ranem już mnie lęk męczył. Klon to jest mistrzostwo jednak, jak sobie od czasu do czasu zjem 2mg, to przez dwa dni mnie trzyma :) i jeszcze nastrój poprawia dodatkowo, alpra juz tego nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nigdy alpry nie kupie. Mało przydatny to dla mnie lek przez swój krótki okres półtrwania, wczoraj wrzuciłem sobie 1mg około 23 a o 3 nad ranem już mnie lęk męczył. Klon to jest mistrzostwo jednak, jak sobie od czasu do czasu zjem 2mg, to przez dwa dni mnie trzyma :) i jeszcze nastrój poprawia dodatkowo, alpra juz tego nie robi.

 

Masz rację, podpisuję się pod Twym postem obiema rękami i nogami. Na mnie alpra też bardzo krótko działa, wczoraj się o tym przekonałem. Clon mnie w sumie zamulał bardziej, niż działał przeciwlękowo, ale to prawda, że dłużej trzyma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY :(

Biorę Afobam 0,25 2x dziennie od miesiąca i aktualnie zostało mi 7 tabletek na których muszę go odstawić, bo wiem, że więcej już go nie dostanę. Miałem odstawiać od początku opakowania, ale miałem taki dni, że sam sobie zwiększyłem dawkowanie.

Czy na 7 tabletkach da się uniknąć objawów odstawiennych? Jak to podzielić?

 

U osoby nieuzależnionej, bez historii naduzywania meisiac po 0,5mg dziennie powinno sie odbyc bez wieeszych objawow odstawiennych, moze dzien lub dwa lekkie problemy ze snem.

Mozna zejsc do 0,25 a pozniej 0,125 ale moim zdaniem szkoda pradu na takie zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem receptę na afobam, poszedłem do apteteczki i dostałem takie właśnie kurewstwo kartonik z nazwą AFOBAM(frontin) a wewnątrz pojemniczek (z 30ma tabletkami chyba) na którym jest samo FRONTIN.

I te gówno nie działa.

Nie jestem uzależniony od alkoholu(czuję działanie jednego piwa), ani od benzo, to było moje pierwsze benzo.

Kupiłem..... i myślę sobie "najmniejsza dawka tylko, o 0,25, mam nadzieję, że mnie nie położy, w końcu jestem wrażliwy na działanie alkoholu, a przecież benzo działa na te same receptory(benzodiazepinowe)" I co?! gówno, mija godzina i żadnej różnicy, zarzucam kolejną dwudziestkępiątkę i huj!!

Innego dnia biorę 1mg(niekiedy popijałem piwem, ale wtedy byłem też po kofeinie) i nic po godzinie od zeżarcia. O co tu chodzi, czy jest możliwe, żeby w aptece mieli fejki? Jak to powinno działać? Czy po tej pół godzinie powinienem coś odczuć? Jakieś rozluźnienie jak po alko(bo tego oczekiwałem) ?

Nim się obejrzałem to to się skończyło, pozostało 2,5 mg i łyknąłem przed snem, minęło z półgodziny i nic. I zasnąłem swym snem naturalnym, a gdy się obudziłem to okazało się, że spałem odrobinę dłużej niż zwykle.

I tyle! Oto efekty superzajebistego benzo.

Nie rozumiem jak można się od tego uzależnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne . nei wiem oco chodzi z frontin , ja mam afobam to mam blistry a nie pojemniczek , po benzo nei czuję się człowiek jak po alko , ale rozluźniony i uspokojony fajnie. jebnij na raz 4mg jak nie zadziała to będzie to dziwne . ja od mamy biore afobam to nie kupuje ,ale nie kojarzę słoiczka.

 

-- 15 mar 2016, 00:50 --

 

jeszcze weż do ust i rozgryż , jak jest mocno kure*ski gorzki smak to masz prawdziwy afobam - sprawdz to

 

-- 15 mar 2016, 00:51 --

 

http://www.egis.pl/files/pictures/Drug/14/normal/afobam%20blister%201mg%20x%2030.jpg <-- tak wygląda prawdziwy afobam , i to są blistry

 

-- 15 mar 2016, 00:53 --

 

mozliwe że ci dała zamiennik alprox albo neurol ale nie wiem , tak czy siak powinieneś coś poczuć - tabletka gorzka mocno to prawdziwy alprazolam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochani mam pytanie. Mam opakowanie xanaxu, ktorego waznosc kończy sie w kwietniu. I zastanawiam sje czy jak bede go brala tez w maju to czy nie straci on swoich wlasciwosci? Pytam, bo biore go tylko doraznie. Dziekuje ;)
Miesiąc to żaden problem, śmiało możesz łykać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×