Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

JERZY62, ja mam 37 flach pelnowymiarowych plus okolo 60 w odlewkach ;) A wierz mi to nie jest tak duzo ;P dziewczyny maja cale szafy a ja no coz uwielbiam pachniec i uwielbiam jak mezczyzna pieknie pachnie i za takim sie potrafie na ulicy obejrzec nawet jesli jest nie jakis przystojny .. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, Argish, Cześć Dziewczynki! Jedna z kaczką, druga z ochotą na kaczkę... :D

 

platek rozy, Na mojej liście odlewek do zakupienia jest unisex Hermesa -Voyage d' Hermes. Nie wąchałam, ale nuta zapachowa brzmi kusząco. :105: Jestem fanką zapachów Muglera.

 

Zebrec, Witaj zaginiony w akcji! Co u Ciebie?

 

JERZY62, Heloł wieczornie! Perfumy to jedna z takich przyjemności w życiu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, ja mam 37 flach pelnowymiarowych plus okolo 60 w odlewkach ;)

No ja nie mogę :hide:

A ja nie mam ani jednego perfumu i żyję i kasy na to nie wydaję i chwała panu :smile:

 

kosmostrada, hej ;) Jedni lubią to inni tamto tak już jest, najważniejsze żeby coś cieszyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana to chyba jestes moja zapachowa siostra bo Mugler jest trudny a ja go tez uwielbiam , zeszta lubie pefumy z pazurem , takie rzucajace na kolana albo bardzo intymne , cieliste , potestuj jeszcze reveala Kleina bo dla mnie to razem z Bottega moj scin scent . On jest ciekawy bo ma w nutach sol ale jak sie pieknie zmienia na skorze , jest taki mleczny , pudrowy z nutka soli .. ale to na skorze dopiero za jakis czas. Potestuj globalnie i nadgarstkowo :)

 

Dobrej nocki ! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, a to niedobrze bo facet powinien pachniec. P moj ma kilka perfum i uwielbiam na nim je wachac. Zreszta on lubi perfumy i buty ;) I mi sie to podoba bo facet tez powinien byc dobrze ubrany i zadbany! Akurat nie pachnieniem mnie nie ujmiesz i chyba kosmo tez nie :P

Poza tym perfumy to jedna z moich pasji:) Uwielbiam i znam rynek perfumiarski bardzo dobrze od niszowcow po 700 - 800 zl po arabskie olejki za 20 zl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Gdybyś Orisa przyniosła ( to on, czy ona?) to byłby szał.

Właśnie zależy mi na zminimalizowaniu ilości szału w szkole :hide: No chyba żeby na te korepetycje świetlicowe, wtedy jest większy luz, można się pobawić :D

 

Drugiej klasie powiedziałam, że ich nie zabiorę do muzeum mumii karmić, bo są dla mnie niedobrzy :(

 

Ja większości pluszaków z dzieciństwa się nie pozbyłam, tylko popakowałam. Natomiast jako dorosła nabyłam kilka oryginalnych eksponatów. Plus mama przynosi drobnicę z używanych ciuchów, ale do tego już nie mam sentymentu i podaję dalej od razu.

 

Właśnie zablokowałam sobie logowanie do banku internetowego :hide: Używam kilku podobnych haseł w różnych serwisach i nie pamiętam już które w którym.

 

Ok, perfumy zamówione :oops:

 

Rihanna Reb L Fleur Edp - 10ml spray (mają szansę zostać moimi nowymi...?)

 

Sonia Rykiel Sonia Rykiel Edt - 2ml spray (kiedyś mi się bardzo podobały, obecnie nie do kupienia, zobaczymy czy dalej się w nich odnajduję...?)

 

Christian Dior Miss Dior Women Edt - 4ml spray (niespodzianka dla mamy, bo kiedyś miała, a teraz już nie do kupienia)

 

Elizabeth Arden Green Tea Lavender Edt - 1ml bez spray'a (tester, bo lubię tę serię, a do lawendy mam pewne nabożeństwo, bo mi się kiedyś przyśniła i od tej pory traktuję jako ucieczkę w bezpieczne miejsce w wyobraźni)

 

Kim Kardashian Pure Honey Edp - 1ml bez spray'a

Marc Jacobs Honey Edp - 1ml bez spray'a

(testery miodowe!)

 

Calvin Klein Ck One Edt - 1ml bez spray'a (tester, to jest ten unisex, bo tych męskich co wąchałam akurat nie mają)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Rihanna Reb L Fleur Edp - 10ml spray (mają szansę zostać moimi nowymi...?) bardzo lubie :) :105: Kim Kardashian Pure Honey Edp - 1ml bez spray'a tez sa fajne :) Slodziutkie bardzo :)

 

Ide juz na serio :twisted::evil: ale tak to jest jak sie pisze o perfumach:P rozwijam skrzydla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×