Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Wszystkim!!!

 

Dziś wykazałam się niesamowitym sprytem. ;) Otóż jak się obudziłam z ciężką głową, to aby uniknąć wczorajszych sensacji zrobiłam całą akcję ze wstawaniem. Powolutku, potem posiedziałam na łóżku przeczekawszy mega karuzelę i dopiero wstałam. Słońce wyłazi u mnie, więc poszłam z psem emeryckim krokiem, patrząc pod nogi.

Mam dziś dzień pt. rezygnacja i smutek, więc postanowiłam trochę sobie dogodzić i na śniadanie kupiłam mleczną bułkę, którą pożarłam z masłem i z miodem. Smak dzieciństwa. Co bym teraz nie jadła i tak będę chudła.Teraz dobra kawa i zabieram się za sprzątanie.

 

platek rozy, Hej Kochana! Tak se u mnie, działam na automat, ale przynajmniej lękowej telepawy nie mam. Buziaki!

 

takie tam, Ja mam plan niezwykle twórczy i ekscytujący - posprzątać chałupę. :roll: A Ty co będziesz porabiał?

 

Carica Milica, Już niedługo będziesz w domku! :yeah:

 

Mirunia - Kochana poszłaś do tego lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się urobiłam, nawet okutałam się i machnęłam okno w kuchni, bo mi mewiszcza obfajdały.

 

A tak to mnie całą telepie, bo wczoraj mój futrzak na spacerze z młodym obwarczał typa i rzucił mu się do łydki. :shock: Ale był na smyczy i młody z refleksem go zastopował. Facet przyszedł do mnie po zaświadczenie o szczepieniu na wściekliznę ( wiedział gdzie , bo młody chodził z jego synem do klasy przez chwilę). Przeprosiłam, byłam mega miła, papiery przedstawiłam, myślę no nie powinien pies dziada straszyć, źle się zachował. O ja naiwna... A Ch.. zgłosił pogryzienie :shock: i dzisiaj miałam wizytę ze stacji epidemiologiczno-sanitarnej i pieseł ma iść na obserwację. Babka mi zdradziła, że ewentualnie mogę dogadać się z wetem, żeby codziennie przychodzić, bo przecież nie oddam pieseła do klatki, bo odbiorę straumatyzowanego popaprańca. W tym domu wystarczy chorych na głowę... :evil:

 

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że typ jest kościelnym i głównym szerzycielem wiary na dzielni... :pirate: A proszę - mała gnida.

 

Idę sobie melisę zaparzyć na uspokojenie.

 

cyklopka, Lalka super, taka trochę woodoo... ;) Zdrzemłaś się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przespałam 3 godziny, zjadłam obiad, ale dalej jestem słaba, więc kocyg :hide: Nie wykluczam, że jeszcze mogę zasnąć, nie mam siły nawet na łamigłówki.

 

Pomyślałam, że ja też opodatkuję forum, będzie 5 zł za każdy zdrobniony przysłówek (cieplutko, słabiutko), 10 zł za zdrobniony przymiotnik (chudziutkie, mięciutkie), za rzeczownik symboliczne 1,60 zł. Będę bogata. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esh , sie okazalo ze ta resekcja jest odplatna :hide: cena miedzy 300 - 700 zl :shock: wiec nie wiem jak ja zrobie bo kasy nie mam w posiadaniu takiej ... :?

Jestem wkurzona i na pania K tez jestem wkurzona bo na kurs mam juz isc i zajmie mi to i czwartek i piatek a mam w e czwartki jeszcze prace.

No zywcem nie odsapne nic bo bede calymi dniami poza domem :?:?

 

kosmostrada a to skurw iały dzieciol z tego sasiada :shock::shock::shock: w szoku jestem .

Mam nadzieje ze Ci sie uda z wetem dogadac. Jak sie teraz czujesz? Goscie maja przyjechac jak co piatek???

 

cyklopka lalka fajna :great::great: te warsztaty byly odplatne czy za free?

 

U mnie w pracy organizujemy wymiane szafy wiec juz naszykowalam wor ubran :mhm::mhm:

 

mirunia jak samopoczucie???????

 

 

Purpurowy, watroba nie boli wiec to nie ona , no chyba ze napuchla i uciska narzady inne

 

 

mam jakas straszna gonitwe mysli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, usg powinienes zrobic.

 

Zarabisty przepis na inke znalazlam

 

 

 

podziel się przepisem!

 

 

 

PL

 

menu

Składniki:

 

2 łyżeczki ulubionej Inki

200 ml mleka migdałowego

Pół łyżeczki sproszkowanego cynamonu

Pół łyżeczki sproszkowanego imbiru

1 łyżeczka kakao

Szczypta sproszkowanej gałki muszkatołowej

Szczypta sproszkowanego anyżu (opcjonalnie)

2 pierniczki

Bita śmietana

 

Przepis:

 

Imbir, gałkę muszkatołową, kakao, anyż i cynamon dokładnie mieszamy z 2 łyżeczkami ulubionej Inki. Mleko migdałowe przelewamy do rondelka i zagotowujemy. Następnie zalewamy nim wymieszane w kubeczku suche składniki. Wszystko razem mieszamy, aż składniki się rozpuszczą. Na górę kawy kładziemy delikatną i kremową bitą śmietaną. W dłoniach rozgniatamy pierniczki, którymi udekorujemy bitą śmietanę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×