Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

takie tam, Hej, a kto tu się leni i nie chce mu się czytać postów z całego dnia? :nono::D

Pokrótce - Mirunia chorutka, Plateczkowa z migreną, Carica śpiąca, Placek jak młody Bóg, Stracona przewiana, Cyklopka zajęta, Purpurowy w dołku, reszta nie ujawniła nastroju. Czekamy na świeżą relację od Dryagana.

Dziękuję za informacje ;) U mnie... Sam nie wiem.

 

acherontia-styx, witaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, hmmm.... poznałam zajebistych ludzi i 2 zajebiste lekarki ;) u jednej mam zamiar się dalej leczyć ambulatoryjnie ;)

co do efektów leczenia na razie się nie wypowiem, muszę pofunkcjonować trochę poza Kliniką, bo dopiero wtedy chyba będzie można ocenić efekty ;)

 

Co do samej Kliniki, ogólnie zauważyłam, że niestety bardzo nierówno traktują pacjentów (zresztą trafić tam i zostać na całe leczenie to jest wyczyn, bo wielu pacjentów nie ma tego szczęścia i jest przekazywana do innych szpitali psychiatrycznych). Przyczyn takiego stanu mogę się tylko domyślać, bo nie znam dokładnych motywów takiego postępowania lekarzy, ale to mnie zastanowiło kilka dni temu. Warunki w Klinice jak najbardziej :great::great::great: (poza malutkimi mankamentami), pielęgniarki też w większości w porządku. Jedyne co jest na minus to zdecydowanie brak dostępu do psychoterapii dla wszystkich pacjentów, mają ją tylko "wybrani" ;) , bo psychoterapeuta jest tam tylko kilka godzin w tygodniu.

Jeśli ktoś chce trafić na ustawienie leków, jak najbardziej polecam, ale jeśli chodzi mu bardziej o leczenie psychoterapeutyczne odradzam, bo tego tam nie dostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziny sobie upralam , ide zaraz sama sie uprac i sobie popatrze na Sherlocka. :roll:

 

kosmostrada, Kochana no musi byc lepiej jutro bo ja juz wyczerpana a to biegunkami a to bolem glowy i wymiotami a to herezjami plynacymi na to konto z mozgu...

 

Ḍryāgan, od jelitowki ja nie zejszlam to Topbie tez nie wroze .... A to potrafi ino umeczyc jak diabli ale zgonu raczej nie zaliczysz. ;)

 

 

Spijcie dobrze :papa::papa:

 

PS. jutro jade sobie wyznaczyc termin na moja resekce a pozniej do pani k na spotkanie indywidual... Takze tez zajety mam miec dzien. Resekcji sie bojam jak cholera... :zonk::zonk::zonk:

 

Patrzcie jaka fajna lale na fochu znalazlam

12651027_978960122193876_5417866439732648401_n.jpg?oh=173a3cfdeace4e50eab23dd9bad4d6b4&oe=57456664

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, dziękuję. Dziwnie dzisiaj... I jeszcze góra naczyń do pozmywania czeka. No i jutro trzeba wyjść...

 

Carica Milica, zawsze możemy nocne rozmowy prowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 miesiące od początku leczenia bez zmian - mega beznadziejnie. Chciałbym chociaż do roboty pójść, wiecie nie jestem leniem, pracowałem 7 dni w tygodniu a teraz dupa. Jeszcze ta bezsenność. Terapeuta mówi,że mam się z tym nie kłócić no to grzecznie się nie kłóce. Aha jeszcze narzeczona zła bo nie poznaje swojego milczącego narzeczonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnie dwa dni żyję w dużym napięciu. wczoraj wydarła się na mnie jedna pacjentka w czasie terapi grupowej, że mam telefon w ręce. to był już trzeci atak na mnie w tym tygodniu. To wygenerowało we mnie niesamowitą złość i napięcie.

A dzisiaj miałem taka systuacje, że roztrzęsłem się na widok pewnej ładnej dziewczyny. bo się wystraszyłem, że się zakocham i że będe cierpiał. Dostałem takiego napięcia, że aż czułem

jak robi mi się gorąco. Później poszedłem z Karolem na spacer, ale wciąż męczyło mnie napięcie. Co dzień coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebo001, tak na dobrą sprawę u zdrowego człowieka żałoba po najbliższych osobach trwa niemal równe dwa lata. Tak że całkowicie rozumiem, że możesz się teraz poczuć gorzej, albo za kilka miesięcy. No a jeszcze masz parę rzeczy do przepracowania. To jest proces i paroma tygodniami brania pigułek się go nie przeskoczy, ale pewnie wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warsztaty były bardzo dobre, bo i element folklorystyczny, i terapeutyczny. W czasie wykonywania laleczki każda myślała sobie o zmianie jaką chciałaby powitać w swoim życiu.

 

Jutro bardzo wcześnie rano jadę na kwestę dobroczynną. Będę musiała jeszcze dzisiaj ogarnąć autobusy i przygotować jakieś eleganckie odzienie :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :*******

Jade zaraz do tej kliniki dentystycznej :zonk::zonk: i juz wstalam z lękiem.

Do tego nie ma wody w calym bloku bo pekla jakas rura i wlasnie ekipa z wodociagow ja bedzie naprawiala.

 

kosmostrada , mirunia jak sie czujecie Kochane?:*********

 

Milego dnia dla Wszystkich !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×