Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, Ojejej... No ale tak to wirusidła rozkładają... Jak będziesz miała znów taką wysoką temperaturę, dobrze byłoby się pokazać przed weekendem, no i wziąć zwolnienie, żeby urlopu nie marnować... :bezradny: Ja mam dobrze, bo mam rodzinnego zaraz obok, więc nawet w strasznym stanie mogę się dowlec. Weź najwyżej taksówkę.

Strasznie jestem licha Kochana, ale walczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pożeram kanapkę z chleba orkiszowego z marmoladą. Wiadomo gdzie mam w takim stanie dietę... Niewiele dziś jadłam.

Zaraz wyjdę z psem, żeby nie zakisnąć w tym lęku przed wychodzeniem z domu. Biorę jak Cyklopka pod uwagę możliwość, że wrócę bez głowy... ;)

 

cyklopka, Bardzo jestem ciekawa Twojej laleczki, fota konieczna. :smile:

 

na_leśnik, To już na walizkach w sumie jesteś. Proszę jaki obywatel świata! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, umyłam jednak tę łepetynę w razie co, wysuszyłam i ułożyłam (będę wyjściowa w łóżku ;) ).

Kosmuniu, a ja mam z kolei daleko do rodzinnej i na dokładkę nie wiem na kogo trafię, bo ta "moja" tylko w poniedziałki. A zawiezie mnie Brat, już się z nim dzisiaj umawiałam, bo robił mi zakupy. A urlopu mi nie żal, bo mam jeszcze sporo z ubiegłego roku. A L4 jest niemile widziane ostatnio........ :bezradny:

 

na_leśnik, a daleko będziesz miał dojeżdżać na nocleg do Nd.? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Slonce moze faktycznie zbierz sie do tego lekarza? Niech oslucha , chociaz ja podejrzewam e to jakis francowaty wirus a na niego to kurujesz sie dobrze.

 

kosmostrada ja tez lichutka , glowa minela po 3 tabletce z kodeina wscieklam o to bo pozniej dochodze do siebie dlugo . rowno temu tydzien mialam Ta Straszna MIgrene a tu voila dzis leb bolal z innej strony ale ne mniej mocno.

 

Carica Milica, nosze tez spodnie dzinsowe jasne :) mam nawet takie z dziurami na udach ale to spodnie koncertowe ;) A te chcialam do pracy :D

 

Stracona100, u mnie w Biedrze to juz prawie nic nie ostalo sie z tych rzeczy azjatyckich , :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wróciłam z całą głową. :smile: Tuptałam powolutku, ale grunt, że wyszłam.

Jestem już w szlafroku wymyta, piję herbatkę z miodem. Jakąś tajemniczą, wygrzebałam w puszce, o dziwo nieopisaną przeze mnie. :shock: Z jakimiś płatkami i skórką pomarańczową. Ale dobra.

Chciałam schudnąć 3 kilo, c'nie? No. To przez te ostatnie sensacje mam już 2 z głowy...

Nie mam jak poczytać, bo słabo dziś widzę, a do farbek nie mam siły ( maluję na stojąco). Zostaje gupi telewizor. :bezradny: No i forum, jak coś popiszecie... ;)

 

Stracona100, Ha , co za udana wyprawa! :great:

 

Ḍryāgan, Hej, jak się czujesz? Chodzisz do roboty?

 

platek rozy, Platuś jutro się zregenerujemy mam nadzieję. Może to ciśnienie się uspokoi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam, Hej, a kto tu się leni i nie chce mu się czytać postów z całego dnia? :nono::D

Pokrótce - Mirunia chorutka, Plateczkowa z migreną, Carica śpiąca, Placek jak młody Bóg, Stracona przewiana, Cyklopka zajęta, Purpurowy w dołku, reszta nie ujawniła nastroju. Czekamy na świeżą relację od Dryagana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×