Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

I nie. Nie "boję się". Bo niby czego? Mówiłam jak ja widzę to wszystko. Cały świat nie kręci się wokół Ciebie i Twojej brzydoty. Sorry. Wiele ludzi, którzy tu pisali nie robili tego, żeby Cię "pocieszać", tylko pisali szczerze jak jest. Ale nie. Ty uważasz się za pępek świata i przegrańca życiowego. Skoro masz takie podejście do życia to gratuluję! Na pewno wszystko przed Tobą! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz kogoś masz męża. Ja nie mam żony mimo, że bardzo chcę i się staram by w końcu poznać dziewczynę, której bym się podobał i ona mi też. Lata lecą nie robię się młodszy, a mój problem od lat jest ten sam. Ciężko żebym o tym nie myślał, żebym się z tego powodu cieszył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, Hej,nie daj się zwieść na drogie operacje i skalpel,widziałem foty Twoje naturalne i nie jest żle.Fryzura ubranie i więcej pewności Siebie i sobie poradzisz ;)

Kurva uwierz w Siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, Hej,nie daj się zwieść na drogie operacje i skalpel,widziałem foty Twoje naturalne i nie jest żle.Fryzura ubranie i więcej pewności Siebie i sobie poradzisz ;)

Kurva uwierz w Siebie

Nie jest dobrze, bo nawet brzydkie kobiety mi piszą mówią, że nie jestem w ich typie i tak od lat. To nie kwestia pewności siebie gadkę mam lepszą niż większość facetów jestem też od nich śmielszy. Nie wiem czy takie operacje by mi pomogły na tyle wyładnieć, żebym przestał, aż tak się fizycznie nie podobać. Aż tak być aseksualny z twarzy. Ale z tego co widzę po reakcji na tamtą fotografie to nic by mi to nie dało. Czyli jestem skazany na bycie wiecznym singlem, a tak naprawdę samotnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam urodę nerda wyglądam jak nerd

Nie ma czegoś takiego jak "uroda nerda". Mam kolegów, którzy są nerdami ze względu na swoje wykształcenie i pasje, trochę styl ubierania, a z twarzy niezłe ciacha. #sorrynotsorry

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, Nie pytaj się głupio czy jesteś w czyimś typie bo po tych zdjęciach co zaprezentowałeś nam to odpowiedź jest oczywista - NIE JESTEŚ. Chyba tylko jakiejś nienormalnej mógłbyś się spodobać. Teraz zastanówmy się co możesz zrobić, aby to zmienić. Proponuje zdrową dietę, więcej sportu, inną fryzurę (krótkie włosy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

true_survivor, i tak owsik będzie nie w typie . Po co się męczyć? I tak już wszystkiego próbował, wszystko robił, na rzęsach stawał i nic... nadal był i jest nie w typie. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, W tej fryzurze wyglądasz O WIELE lepiej niż na wcześniejszych zdjęciach. Zostaw ją. Teraz pomyślmy co można jeszcze zmienić. Na tym zdjęciu wyglądasz mi na taką ciotkę. Masz taki wyraz twarzy, że aż prosisz się o to, aby ktoś dał ci w mordę. Wydaje mi się, że masz za mało testosteronu. Zrób badania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, z krótkimi włosami wyglądasz LEPIEJ!!! Z dłuższymi wyglądasz tak jakoś jakbyś był zaniedbany, niechlujny. A to co napisałam wyżej było srakazmem jakbyś nie wiedział. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, No to nie wiem... Tutaj nic się chyba nie da zmienić, musiałbyś całą twarz wymienić... Jednak na tych ostatnich zdjęciach prezentujesz się najkorzystniej. Te zdjęcia co wcześniej zapodałeś to jakaś komedia była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, No to nie wiem... Tutaj nic się chyba nie da zmienić, musiałbyś całą twarz wymienić... Jednak na tych ostatnich zdjęciach prezentujesz się najkorzystniej. Te zdjęcia co wcześniej zapodałeś to jakaś komedia była.

Czyli zadłużanie i operacje plastyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×