Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Większość ludzi na ziemi pragnie mieć związek być z kimś. Poza tym mam też inne problemy, a jeden z nich jest naprawdę poważny i jakoś to ten brak kobiety mnie przytłacza. To, że przez to jak wyglądam nie mogę znaleźć sobie dziewczyny.
Skąd wiesz, pytałeś wszystkich? Może woleliby dach nad głową albo czystą wodę pitną?

To się nazywa piramida potrzeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, Nie przejmuj się. Jesteś jeszcze młody chłopak, z czasem znajdziesz sobie dziewczynę. Wyobraź sobie, że ja mam już 30 lat na karku i do tej pory nie udał mi się żaden związek, wszystkie kończyły się po kilku miesiącach. A moim koledzy w podobnym wieku co ja mają już nawet małżeństwa.

 

Dark Velvet, Tak, we wzwodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, Nie przejmuj się. Jesteś jeszcze młody chłopak, z czasem znajdziesz sobie dziewczynę. Wyobraź sobie, że ja mam już 30 lat na karku i do tej pory nie udał mi się żaden związek, wszystkie kończyły się po kilku miesiącach. A moim koledzy w podobnym wieku co ja mają już nawet małżeństwa.

 

Dark Velvet, Tak, we wzwodzie.

Tylko ja też mam 30 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to nie przechodzi. Myślałem, że mi ta potrzeba bycia z kimś minie, a tu wręcz przeciwnie powiedziałbym, że nawet trochę się nasiliło po latach.

Niestety przynajmniej w standardowych produkcjach filmów dla dorosłych biorą teraz tylko wysokich dobrze zbudowanych gości. To nie lata 80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×