Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

owsik ja Cię chyba pamiętam sprzed jakichś 2 lat, znaczy Twoje zdjęcie, ale nie wiem jak jest teraz.

 

Serio chcesz się pakować w operacje? Az tak źle się ze sobą czujesz?

Fakt, że w związku obie osoby muszą wzajemnie akceptować swój wygląd ale czy Ty za bardzo się skupiasz na podobaniu ino fizycznym? Przecież na to się składa pierdyliard innych rzeczy.

 

Pamiętaj, że nawet korzystając z pomocy medycyny estetycznej nie trzeba się drastycznie kroić to raz. Dwa, jeśli nawet zmienisz drastycznie swój wygląd ale nie wyrzucisz z głowy przeświadczenia, że tylko atrakcyjna powierzchowność rozwiąże Twój problem - nigdy nie będziesz z efektu zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, a co byś zrobił jakbyś się spodobał tylko takim dziewczynom, które cię zupełnie nie kręcą
Musiałby je jakoś spławiać :bezradny:

musiałby się okaleczyć/rozchorować a to nie trudne.nieodłączna samotność w pakiecie gratis do każdego kalectwa.tak więc kombinery w garść i do roboty jak tak zle ze zdrowiem i hipotetycznymi nachalnymi szantrapami.nieuleczalne choroby są z atestem.ludzie uciekają od nieszczęścia.nawet głupia blizna na twarzy po żyletce to będzie jakaś ujma.skoro na tym świecie są same hipotetyczne nachalne szantrapy bo laski uciekają jak od trędowatego to po amputacji kolejnej części ciała która boli (głowy) w kolejnym zaświnionym szpitalu gdzie mieszka przez całe życie bo jest TAK CHORY to w raju aniołki biegają ze strzykawkami pełnymi makoveru,święty piotr rozdaje LSD a pan bóg jest na ciągłym haju.bo jak inaczej by stworzył ten zasrany świat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik ja Cię chyba pamiętam sprzed jakichś 2 lat, znaczy Twoje zdjęcie, ale nie wiem jak jest teraz.

 

Serio chcesz się pakować w operacje? Az tak źle się ze sobą czujesz?

Fakt, że w związku obie osoby muszą wzajemnie akceptować swój wygląd ale czy Ty za bardzo się skupiasz na podobaniu ino fizycznym? Przecież na to się składa pierdyliard innych rzeczy.

 

Pamiętaj, że nawet korzystając z pomocy medycyny estetycznej nie trzeba się drastycznie kroić to raz. Dwa, jeśli nawet zmienisz drastycznie swój wygląd ale nie wyrzucisz z głowy przeświadczenia, że tylko atrakcyjna powierzchowność rozwiąże Twój problem - nigdy nie będziesz z efektu zadowolony.

Ale ja tylko odpadam przez brak urody rozumiesz to jest główna przyczyna moim odrzuceń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby być w typie i nie zbierać kopów trzeba mieć zdrowie,trzeba mieć urodę,trzeba mieć grube konto w banku,trzeba myśleć.wystarczy brak jednego z tych niewypracowanych i niekupionych elementów.można również do kopów się przyzwyczaić i znienawidzieć ludzki dotyk, zapach i ciepło ludzkiego ciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik ja Cię chyba pamiętam sprzed jakichś 2 lat, znaczy Twoje zdjęcie, ale nie wiem jak jest teraz.

 

Serio chcesz się pakować w operacje? Az tak źle się ze sobą czujesz?

Fakt, że w związku obie osoby muszą wzajemnie akceptować swój wygląd ale czy Ty za bardzo się skupiasz na podobaniu ino fizycznym? Przecież na to się składa pierdyliard innych rzeczy.

 

Pamiętaj, że nawet korzystając z pomocy medycyny estetycznej nie trzeba się drastycznie kroić to raz. Dwa, jeśli nawet zmienisz drastycznie swój wygląd ale nie wyrzucisz z głowy przeświadczenia, że tylko atrakcyjna powierzchowność rozwiąże Twój problem - nigdy nie będziesz z efektu zadowolony.

Ale ja tylko odpadam przez brak urody rozumiesz to jest główna przyczyna moim odrzuceń.

 

owsik ja mam takie wrażenie, że tematem urody próbujesz właśnie zwrócić na siebie uwagę, zainteresowanie. Mi się wydaje tak jak już tu wiele osób pisało, problem masz w głowie i póki to się nie zmieni to choćbyś wyglądał jak Leonardo di Caprio to będziesz uważał sie za brzydala (swoją drogą, nie wiem czy widziałeś Leonarda prywatnie, wygląda koszmarnie).

 

Piszesz o odrzuceniu, a mi się wydaje, ze generalnie szukasz gdzieś na siłę akceptacji innych.

 

Chodzisz na terapię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe praktycznie każda kobieta stwierdziła tu, że jej się fizycznie nie podobam, ale oczywiscie to świadczy, że problem mam w głowie nie w twarzy. Piszę to bo się żalem rozumiesz. Ludzie mnie akceptują zazwyczaj. Dlatego, że mam całkiem nie złą gadane, poczucie humoru. Odpadam przez wygląd i to w tedy kiedy pragnę się umówić na randkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest bardzo względne bo to zależy czego ktoś oczekuje od partnera i związku.

 

Jeśli kobieta nie obędzie się bez noszenia na rękach i komplementów ze strony znajomych, że ma fajnego faceta, to cóż - nie może być w związku z "karłem", czy "grubasem" albo "brzydalem" no ale jak dla mnie wtedy to już nie jest bycie w związku z miłości a bycie w związku "na pokaz", żeby móc się swojądruga połózką pochwalić, żeby znajomi zazdrościli itd.

 

Oczywiście, są też osoby, które po prostu wewnętrznie odpycha od ludzi np. grubych - ja osobiście nie mogłabym być z mężczyzną który jst otyły (mam na myśli otyłość z wyboru, nie wynikająca np. z choroby) a co gorsza jeszcze mocno owłosiony - po prostu mnie to obrzydza ponad to jednak świadczy to też o charakterze człowieka. Oczywiście, nie będę popadać w skrajność i ograniczać się do tego, że muszę mieć dobrze umięśnionego mężczyznę i nie miałabym problemu z o wiele niższym od siebie.

 

 

 

Wiadome, że każdy ma swoje upodobania ale najwazniejsze to samemu się siebie zapytać - dlaczego akurat "taka" osoba nam się nie podoba albo "taka" podoba" i czy wynika to bardziej z faktycznej wewnętrznej niechęci czy jednak z ewentualnej opini innych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aleleble fajnie piszesz. Tylko widzisz mi lata lecą i jestem wciąż sam. Praktycznie 100/100 kobiet określa mnie mianem i to na starcie jako: nie w ich typie, nie w guście, za niski czasami nawet za brzydki, albo czy nie mam w domu lustra. To jest poważny problem, bo na serio chodzi o moją fizyczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co mi to da, że są brzydsi ode mnie. Ta wiadomość nie uczyni mnie szczęśliwszym, bo nie cieszę się z faktu, że ktoś ma gorzej, a ni nie sprawi, że stanę się nagle dla kobiet na tyle atrakcyjny by poszły ze mną na randkę. Wychodzi, że mam 167cm.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi na ziemi pragnie mieć związek być z kimś. Poza tym mam też inne problemy, a jeden z nich jest naprawdę poważny i jakoś to ten brak kobiety mnie przytłacza. To, że przez to jak wyglądam nie mogę znaleźć sobie dziewczyny.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi na ziemi pragnie mieć związek być z kimś. Poza tym mam też inne problemy, a jeden z nich jest naprawdę poważny i jakoś to ten brak kobiety mnie przytłacza. To, że przez to jak wyglądam nie mogę znaleźć sobie dziewczyny.
Skąd wiesz, pytałeś wszystkich? Może woleliby dach nad głową albo czystą wodę pitną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×