Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ḍryāgan, Myśmy sobie tylko zaaplikowały preparat na porost rzęs ( w końcu faceci też mogą) to nie jest oszustwo :nono: , a można jeszcze dokleić... Z resztą tym tokiem myślenia idąc, to malowanie, farbowanie włosów też byłoby oszustwem. ;)

Zaczniesz stosować preparaty na łysienie, to Ci wypomnę. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie poświątecznie :D

 

Kobietka zadbana, nawet mniej urodziwa, wygląda estetycznie...

Młode dziewczyny zdobi natura, a od 35 roku życia "poprawianie" jej jest jakby obowiązkowe :D

Tak szczerze mówiąc, wystarczyłoby, aby nasze rodaczki zadbały o podstawową higienę, zmianę odzieży, itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, podejmuję wyzwanie wyjścia za 5 lat z domu bez makijażu :twisted:

 

Ḍryāgan, ostatnio wracałam z pracy mocno osłabiona, wsiadam do autobusu, patrzę, cud! kilka wolnych miejsc koło siebie (to są małe autobusy), okazało się, że ludzie trzymali dystans od śpiącego menela, usiadłam na przeciwko po skosie, bo wolałam odpocząć w smrodzie niż jechać na stojąco.

 

Okazało się dzisiaj, że wszystkie Ruchy i kolportery polikwidowali w okolicy, więc będę musiała zamówić łamigłówki przez internet. Kupiłam Angorę, bo tam są spoko krzyżówki i inne zabawy logiczne, herbatę o smaku wina :shock: (zielona z owocową) i piwo miodowe wcześniej mi nieznanej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×