Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jakas taka niewyrazna ... czy po solku moge miec zamieszanie w glowie? No i chyba nie dam rady go brac bo pisze jak byk ze sie po nim tyje :roll: a ja na moj kregoslup utyc nie moge , tylko nie wiem po co mi lkarka wmowila ze to lek z tych co nie maja tycia w ubokach!

 

Moj dzien nawet udany , u koelzanki jednak nie czulam sie najlepiej a w knajpce mnie lęk zlapal i odrealnienie , jednak nie pomaga mi nic a nic to ustrojstwo ktore lykam .

Mialo byc lepiej juz od razu a buuuu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostałam przegłosowana i Atak klonów obejrzeliśmy. Mam nadzieję, że jutro wreszcie obejrzę tą Zemstę sithów, bo całe życie po sto razy oglądam wszystkie cześci, a Zemsty Sithów nie widziałam...Jakieś fatum. :roll:

Pomalowałam trochę, film obejrzałam, no patrzcie i dzionek minął. Oby jutro przestało padać.

 

platek rozy, Nic nie utyłam od leku, a jest jak wół w ulotce, już Kochana nie wymyślaj pretekstów, żeby nie brać... :nono: Daj mu szansę, masz malutką dawkę, to cudów nie ma co się spodziewać od razu. Po 3 tygodniach zdecydujesz - brać, czy rzucić w pierdut. Nie masz jakiś strasznych uboków, myślę, że warto spróbować.

 

 

cyklopka, Pierogi to magiczne pożywienie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Tez niedawno ogladalam caly cykl GW .

czuje sie jakby moja glowa nie byla moja ... tak mam po tym bo miewalam to uczucie na psychotropach , nie lubie go a jak tylko utyje ze dwa kilo rzucam nim w kat :time:

Na calym swiecie nie wymyslono psychotropa dla mnie :roll:8)

Umylam glowe --- jaki sukces bo tak tego nienawidze z e chyba zinwestuje w suchy szampon na takie dni jak wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć łobuzy, ja już trochę nie mogę się doczekać, aż się święta skończą, mam ochotę pochodzić po sklepach, kupić materiały i zabrać się za handmade'owe przytulaki, ostatnio znalazłam wykroje na takie cudeńka, a nie mam z czego zrobić :105:

 

IMG_1973.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, zgadzam się z przedmówczynią, za wcześnie wypatrujesz tych uboków :mhm:

 

Durne jest granie w gry logiczne podpatrując rozwiązania, ale czasem się czegoś nie przyuważy i sto lat by człowiek myślał, i by nie wymyślił. :hide: Spróbuję już dzisiaj skończyć. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór :D

 

Moje święta minęły dość przyjemnie. Dzisiaj byłam na cmentarzu u Rodziców, poza Warszawą /z Synem/, z tego powodu lżej mi na duszy...

Dosłownie sen z powiek spędza mi nawrót choroby mojego pieska. Już 4 wizyty u lekarza, tramal, leki p/zapalne, a poprawy znacznej nie widać. Syn przywiózł wczoraj urządzenie do magnetoterapii. Te zabiegi są bardzo skuteczne w leczeniu chorób kręgosłupa u piesków. Mam nadzieję na poprawę.

 

U mnie wiatr bardzo silny, od rana. Deszcz nie padał, ale spacer nie był przyjemny.

Czuję się tak sobie. Wiatr denerwujący przeszkadza bardzo, ale cóż zrobić, na to wpływu nie mamy...

Zapasy jedzeniowe chyba wystarczą do Sylwestra :D , ale nie przeszkadza mi to.

 

Serdecznie, wieczorowo pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, U mnie jest w centrum handlowym sklep z materiałami, co prawda po drogości, ale w resztkach można pogrzebać. Ikea też czynna. Da się zrobić zakupy!

 

Little Red Fox, No masz, liska koniecznie... :D ten jest super!

Hand made nie musi być idealny. Na tym polega urok.

 

misty-eyed, Dobry wieczór Kochana! :papa:

 

Ḍryāgan, Jak na tak świeżą sprawę to i tak cudnie. Trochę dziwnie, nie wiem w zasadzie po co Wam było to spotkanie? Ty chyba byś chętnie wrócił, ale dlaczego ona chciała się zobaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, tak jest lepiej, uwierz mi, to nie moment na przytulanie.

 

Chciałam sobie zamówić łamigłówki, ale dopiero po nowym roku wysyłają. Trzeba było zamówić przed świętami, bym miała co robić przez najbliższy tydzień :bezradny: Chyba Angorę kupię w poniedziałek :lol: Muszę mieć łamigłówki na nowy rok, dają mi poczucie bezpieczeństwa :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×