Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ḍryāgan, zazdroszczę, ja mam mus, wyszła taka sytuacja, że jest mus, ja tak nienawidzę tego pie...nego sylwestra, a nie wiem jak ja wytrzymam kolejny dzień udawania kogoś normalnego :(:(:( ... może będzie jaki koniec świata do tego czasu.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, :great: jak u mnie. Aż się czuję zagubiona. :D

 

tosia_j, dla mnie kultowe cukierki - jak Jerzyk pisze, brązowe w jasne paski landryny z miękkim nadzieniem na spirytusie. Te najlepsze są kruche i rozpływające się ustach.W czasach młodzieńczej przemiany materii pożerałam na kilogramy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, łał , czymś do jedzenia częstujesz. Lodówka znaczy się zapełniona?

 

Little Red Fox, Ja niestety w tym roku nie robię bigosu, nie piekłam żadnych mięs na święta, w związku z brakiem zapotrzebowania. Brak składników. Nie zaproszę na bigosik. :why:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wielki gar bigosu, a że święta spędzam samotnie to jem od dwóch dni. Dobry jest.

 

cyklopka, Gwiezdne Wojny obejrzałam, jestem gotowa iść zobaczyć siódemkę, książki trochę poczytałam, teraz zostają rybki a jak przyjdzie chłopiec to chyba wyciągniemy cydr i nie wiadomo, jak się reszta wieczoru potoczy.

 

Poryczałam sobie na zemście sithów, a co.

Takie emocjonalne to bardzo.

Ale może jakiś psychofan mi wyjaśni - w powrocie dżedaj Leia opowiada Lukowi wspomnienia dotyczące matki ("była piękna ale smutna") ale przecież Leia nie ma tych wspomnień

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie obliczyłam , że w 2016 w całym roku będzie tylko 9 dni wolnych od pracy. fest.

 

co do jedzenia to u mnie jest aż nadto w lodówce: bigos, zupa grzybowa, barszczyk,pierogi (z ziemniakami i kapustą), gołąbki (z ryżem i ziemniakami). poza tym góra sałatki jerzynowej, boczek, karkówka, szynka etc, śledzik, karp(w galarecie i na ciepło)

a na słodko: sernik, piernik, jabłecznik, inny rodzaj piernika, jeszcze inne ciacho, mnóstwo owoców.

z głodu nie umrę, ale też jeść jakoś specjalnie mi się nie chce.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×