Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Smarki


buka

Rekomendowane odpowiedzi

^ całkiem sprawnie jak na stopień napęcznienia

 

Zosia Twoja kolej :mrgreen:

 

kurde, mój sklep zamknięty, nie ma lejsów paprykowych, nie ma hardych mocnych, za to podjechałem na stacje i są crunchipsy paprykowe oraz "Strzelec Mocne" 7%, w ocenach smakoszy ma słabe noty, ale u mnie zdecydowanie 7/10, nie czuć alkoholu, lekka goryczka, delikatny smak...

 

kurde nie dotrwałem do 12.00 kapelusz czołowego dżentelmena tego wątku przekazuje komuś innemu, tylko właśnie, komu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.google.pl/search?q=james+bond&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjS2NSPsfnJAhUGj3IKHa9jCeQQ_AUIBygB&biw=1280&bih=699#imgrc=DtILYYoBVFja6M%3A

 

to jest prawdziwy dżentelmen, goli się brzytwą, stara klasyczna szkoła, kobiety go ubóstwiają z MSP i Zosią na czele :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej...

Magda Mołek jedna z najpiękniejszych i najbardziej stylowych kobiet w Polsce na swoim facebooku napisała o nim tak:

 

Co robi James Bond, gdy podczas akcji nagle w zasięgu jego zmęczonego wzroku (i pistoletu, naturalnie) pojawia się mysz? Strzela, ignoruje, czy żartuje? Dla mnie ta scena ze Spectre już jest kultowa. Być myszką na muszce Bonda

Emotikon wink

O Danielu Craigu pisać nie będę, bo wiadomo - to że prawie wszystkie się w nim kochamy, jest już nudne

 

takiego szału macic jeszcze nie widziałem :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Raciborskie klasyczne piłeś? Jak lubisz słodowe piwa, to se spróbuj. Mało chmielowe i goryczki też ma mało, takie lekkie i przyjemne, moje chyba ulubione obok perly i namyslow pils :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×