Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Smarki


buka

Rekomendowane odpowiedzi

piłem lecha, piłem harnasia i ni uja nie pamietam ich smaku, pamietam po prostu ze są wypijalne i mogą być.

 

a teraz żubra pije...postawiłem sobie szklane w promieniach słońca super to wygląda, jednak sam żubr da sie wypić, ale nic specjalnego 5/10, harde mocne 7/10 strzelec 5/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz testuje karpackie mocne 6% takie ziołowe wydaje mi sie.

e do dupy ze mnie smakosz :-|

a jaka akcja w sklepie kupuje 7 piwek o 9 rano a tam przy kasie taka ładna pani stoi i rozmawia z ekspedientką, daje koszyk na lade, ekspedientka sie pyta: co tam mamy? a ta ładna pani mówi: "śniadanie, kolega po sniadanie przyjechał" :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, to jest 60 razy mocniejsze ponoc niz piracetam. na hypku wszyscy chwalą, zdolności poznawcze, nastrój, motywacja i zmniejsza lęki niczym benzo. tak piszą.

w dodatku tolerancja nie rośnie, choć ja i tak nie bede jadł codziennie tylko do pracy i okazyjnie poza.

5 gram to mi na rok starczy wg wstępnych wyliczeń :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, od nowego roku alkohol zamieniam na fenylopiracetam

 

Myamoto Mushashi który wygrał ponad 50 pojedynków na udeptanej ziemi, napisał w swoim traktacie, że wstawać należy kiedy robi się jasno a kłaść się kiedy ciemno i jak tak chyba zrobie, czyli za 2 h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak różnica między fenylopiracetamem a noopeptem, zdaje mi się, że o noopepcie pisali, że 1000x silniejszy od piracetamu, lul, ja nic nie biorę bo najpierw to trzeba mieć mózga, kiedyś przez miecha noopept sprowadzony z usa i nie zauważyłem różnicy, ale za mocno głowy to nie przeciążałem heh, a te prochy od polskich sprzedawców to pewnie wszystko przekręt;

przeciwlękowo to to nie działało na mnie ani trochę, choć czytałem parę razy jak ludzie pisali o takim łagodnym działaniu, do benzo to na pewno startu nie ma w tej kwestii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×