Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

I kiepski repertuar ;)

też. a juz najgorsze sa programy typu : ukryta prawda, szpital, szkoła, pamietniki z wakacji, rolnik szuka zony, dlaczego ja... nie wierze ze ja za to musze placic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WinterTea, mnie tylko dzieci. Chciałam odpocząć w cichej kawiarni, po cichu powiedzieć a tu akurat małe, głośne dziecko i już po spokoju. To powinno być zakazane.

 

A dodatkowo wkurzaja mnie pisemka tzw książki "psychologiczne" ktorym i tak się ludzie jarają, choć wszystko to stek bzdur ubrany w ładne słowa by czytajacemu było miło. Co to za świat... Że takie książki maja największą popularnosc. Takie bzdury, jakby mało było dobrych książek to ludzie wybierają ten kit i napędzaja tę machinę tandety. Nie wiem dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masturbow, żartowałem :smile:

niemniej trochę się dziwie, bo ja bym się bał tak pisać, nawet jako wierzący się bałem, krytykowałem religię ale nigdy nie robiłem sobie jaj z Boga.

 

bać się mogę tylko tego, że kiedyś choroba tak mi da po dupie, że stracę resztki poczucia humoru/rozsądku i zacznę szukać ratunku w wierze. mam nadzieję, że nigdy nie oszaleję do tego stopnia, niech mnie Bóg ma w opiece

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masturbow, nie odbierz tego, że się czepiam, ale ja to widzę tak (może mylnie), że poczucie humoru to taka tarcza, którą bronisz się przed ukrytymi głębiej lękami i nie przepuszczasz ich w ten sposób na powierzchnie, choć czasem się wydostają, pamiętam, że mocno zaniepokojona byłaś jakiś czas temu, nie chce tu tego wyciągać i opisywać wprost ale chyba wiesz o co mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo, poczucie humoru to mechanizm obronny u wielu osób. wtedy, jak mi się wydawało, że jestem opętana? jak się odpowiednio nakręcę, to za trzy minuty zacznę w to święcie wierzyć, tak to już ze mną bywa, jestem pierwszoligową paranoiczką. boję się też czarnych kotów przebiegających drogę, że potwór ugryzie mnie w stopę jak ją wystawię spod kołdry i zarażenia hiv dotykając rurki w autobusie. co nie znaczy, że gdzieś z tyłu głowy nie zdaję sobie sprawy, że jest to niedorzeczne, taką mam osobowość już, że się boję czego tylko się da :) nie mam zamiaru się z Ciebie nalewać w kwestiach wiary, to Twoja rzecz i jeśli Ci pomaga i znajdujesz w tym swój sens, to dobrze dla Ciebie tak naprawdę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×