Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Wrocilam :papa::papa::papa: Czuje sie jak po wyprawie do Honolulu :roll: Pojechalam tramwajem i jade , jade az sie strasznie duzo ludzi naszlo i ciasnota w tramwaju wiec mnie zaczelo dusic , oddycham jacobsona uskuteczniam o jeju jeju , pelno studentow wsiadlo na kolejnym przystanku a ja lęki , mysli natretne ze zaraz tu kipne i dalej oddycham i staram sie medytowac ,z tego wszystkiego w nerwach zaczelam do siebie mamrotac az sie facet co siedzial przede mna na mnie obejrzal :roll:

Nic to dojechalam , polazilam , pozalatwialam co mialam zalatwic i mysle "a moze na nogach wroce :hide: " ale po dluzszym monologu ze swoim mozgiem jednak wsiadlam do tramwaju , i znow jade , jade , mdleje prawie az gdzies tak w okolicy Kabla calkiem mi przeszlo bo pomyslalam a uj to zemdleje wreszcie i moze przestane sie katowac tymi myslami w tramwajach. No i dojechalam . jak tak beda moje trasy wygladaly na warsztaty i do pracy to ja podziekuje , czemu nie moge jak normalni ludzie jechac!????

 

Kupilam sobie w nagrode misia z hematytu za cale 1.95 i zrobie sobie wisiorek! o!

 

kosmostrada, kieca cudna :********** Tez bylam dzis w ciuszkolandach na miescie ale nic mnie az tak nie zachwycilo , no moze poza jedna bluzka ale kosztowala 15 zl a ja teraz kasowo stoje nader kiepsko wiec bluzeczki nie kupilam . Idealna bylaby do Urzedu :105: Gore miala czarna w lazurowe gorszki i iwazana taka fajna kokarde z przodu , byla w wlasnie tak w w stylu lat 50 , pasowalaby mi do spodnicy w tym stylu na halce ktora tez mam z ciuszkow .... esh no ale trudno.

 

Musze odsapnac . kawe zrobilam a teraz zrobie sobie wisior .

 

mirunia, Kochana jak te butki z ccc? chodzilas juz?:*********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho, dzwoniła kumpela i moja praca się o mnie upomina :lol: ale logika mojego szefostwa miażdży :lol: z-ca prezes ma do mnie numer telefonu bo nie raz dzwoniła, to zamiast zadzwonić i zapytać co ze mną, to pytają dziewczyny z rejestracji, z którymi ja mam kontakt tylko tyle co jestem w pracy :roll: to już prędzej by poszła zapytać którąś z lekarek, bo jestem z nimi w kontakcie, albo D., ale nie :lol:

no nic, w poniedziałek do nich zadzwonię i powiem co wiem, a że nic nie wiem to za wiele nie powiem :P ale może chociaż grafik ustalę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, co żeś zrobił? :mrgreen:

W nocy jak zwykle sobie poimprezowałem przed monitorem, nad ranem padłem, a o 8:00 matula mnie budzi że jedziemy do miasta. Jakoś się dotoczyłem do samochodu i pojechaliśmy do Carrefoura (matula kierowała). Póki pchałem wózek to jeszcze jakoś było, bo się na nim uwiesiłem i jakoś się trzymałem na nogach. A potem poszliśmy do kasy, zapakowaliśmy zakupy do torby, ja chciałem podnieść tą torbę, przeważyła mnie, wyrąbałem się razem z nią i zarzygałem podłogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, będziesz wyglądać w tej sukience laskowato :great::smile:

Mnie też cieszy jak coś taniego kupie ale rzadko się to zdarza :-| Bo przecież milionerem nie jestem.

 

platek rozy, ciesze się że przezwyciężyłaś lęki i dałaś radę w tym tramwaju :great: Jak opisujesz to widać że wiele robisz dla siebie żeby czuć się w miarę.

 

U mnie te napięcia cholerne które mocno dają mi popalić mają podłoże lękowe.

Po takich napięciach jak wczoraj to czuję się kompletnie wypruty i drga we mnie wszystko.

Jestem prawie zawsze mniej czy więcej zmęczony ;) i przez to mi się nic nie chce :-|

Ktoś mi się pyta czym jesteś zmęczony... a ja co mogę mu odpowiedzieć, napięciem.

Jak ktoś nie przeżywa ciągle takiego napięcia to tego nie zrozumie że można być przez to ciągle zmęczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś był na "Marsjaninie"?

 

Ostatnio sprawdziłem co to w ogóle za film bo ostatnio u mnie dno z filmami i trailer mi się spodobał ale niestety fundusze nie pozwalają na wybranie się do kina. :bezradny:

 

No i gdzie jest Zosia_89, grzecznie pytam!

 

Wyczuwam tu jakiś związek. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sprawdziłem co to w ogóle za film bo ostatnio u mnie dno z filmami i trailer mi się spodobał ale niestety fundusze nie pozwalają na wybranie się do kina. :bezradny:

A ja znam tylko jedną opinię i podobno średni taki. No nic, poczekam na Wenusjankę.

Wyczuwam tu jakiś związek. :mrgreen:

:>, owszem, jest! Związek przyczynowo-skutkowy. Zawsze, gdy ten Skrzat się tu pojawi, to cieszy mi się ryjek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:>, owszem, jest! Związek przyczynowo-skutkowy. Zawsze, gdy ten Skrzat się tu pojawi, to cieszy mi się ryjek. :)

 

To może czas się spotkać! :mrgreen:

 

Co do wybrania się do kina to może się wybiorę na Gwiezdne Wojny.

 

Nie na gwiezdne wojny tylko idziemy na ten film co ma w pazdzierniku premiere...no ten horror ktorego tytulu nie pamietam!!!!!

 

 

Witajcie.

Ja jyz odpoczywam. Po pracy, wysprzatalam salon.. Teraz relaksik.

Babcia moja trafila do szpitala w nocy wiec prosze trzymajcie kciki za nia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89, nie wiemy dokladnie. Lekarze podejzewaja pekniety wrzid. Babcia w nocy dwa razy stracila przytomnosc, wymiotowala krwia... Stracila jej duzo. Juz jest troszke lepuej...ale pidobno bardzo slaba...beda dalsze badania. To bardzo wazna dla mnie isobka...wychowywala mnie i kochala...i kocha. Najgorsze ze jestesmy tak daleko a do krakowa dopiero za tydzien jedziemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×