Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Davin, Człowiek wyjdzie pogadac przez telefon, zjeśc obiad, to mu dupsko obrobią... :mrgreen: Czosnek dla smaku do zupy i dla zdrowia, a co dalej z tego wyniknie zobaczymy... ;)

 

Marcin2013, Heloł, dawno Cię nie było! Co tam na polu walki, rozrabiałeś? ;)

 

mirunia, Oj u mnie pewnie też byłoby lepiej bez fajek... :bezradny:

 

Kochani gotujący, znalazłam w necie fotę tej dyni, której kawałek kupiłam ( dynia włoska). Polecam, delikatniejsza i pyszniejsza! Zupa najlepsza jaką zrobiłam do tej pory, dzięki tej dyni. Dodałam od serca chilli, kurkumy, trochę czosnku i mam cudnie ciepło w brzuchu. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Zosia_89, dziękuję, Dziewczęta! <3 Takie niewymuszone, płynące prosto z serca, życzenia są niezastąpione podczas długich, jesiennych wieczorów. :105:

 

Aż zrobiło mi się ciepło w brzuchu, mimo iż nie posiadam dyni. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zmeczona , ale zyje , nerwy coraz wieksze mam rankami. Zrobilam sobie gulasz z indora z warzywami doprawiony na ostro , bede miala na dwa , trzy dni .. Jutro rano jade do nowej babki z Mops.

 

Mialam dzis odwiedziny znajomego z ktorym sie znamy kilkanascie lat , chcial zebym mu zrobila takie male ksiegowe rozliczenia i wpadl mi pieniazek , z czego bardzo sie ciesze bo cienko oj cienko u mnie .

 

kosmostrada :********** takiej dyni jeszcze nie kupowalam , musze sprobowac.

 

Wszystkim Panom natomiast:

 

dzien_mezczyzn.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, :hide:

 

bonsai, zawsze możesz zjeśc łyżeczkę chilli. ;)

 

Zrobił mi się zachrypnięty głos, znając historię moich przeziębień, jutro będę już szeptac... :bezradny: Nie mogę jutro w pracy odbierac telefonów, bo ludzie będą myśleli, że się na seks-telefon dodzwonili... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAA trzy lata temu na forum perfumiarskim chcialam kupic odlewke Mandragory i dostalam od dziewczyny odpowiedz ktora ma ten perfum i chce odsprzedac 15 mili z gratisem w postaci odlewek po kilka mili Lutensow ,, buuuuuuuu czemu ja nie mam teraz pieniazkow ??? !!!!! Marze o Mandragorze od tak dawna :105:

 

nd.1192.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Brawo Kochana i tak trzeba! Osłabianie jednego lęku ma również wpływ na pozostałe ( tak mi mówiła moja terapeutka). Dobrze, że pracujesz nad komunikacją miejską. Ja też pojechałam przecież ostatnio a) sama b) autobusem c) daleko od domu, poza mój bezpieczny fyrtel, po to żeby zmierzyc się z tym.

Już niedługo będzie lepiej, bo najgorszy jest lęk przed lękiem, a za niedługo zmierzysz się z demonami i zobaczysz , że zwyciężysz, będziesz to miała za sobą. Więc jeszcze trochę wytrwaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, mam nadzieje , P mi opowiadal stale ze i tak dam rade bo jestem silna tylko ja sama w to nie wierze i ze oswoje to wszystko , w sumie on zna mnie bardzo dobrze przez tyle lat wiec pewnie ma racje.

 

Tak chce wrocc do normalnosci , jezdzic z ludzmi z pracy autobusem do domu i byc potrzebna i nie bac sie tylko zyc bo przeciez mam tylko to jedno zycie a ja zyje teraz niepelnie , moze jestem bardzo aktywna ale marze o zwyklej normalnosci .

 

Widzialam w pepco taka ala skorzasta sukienke , nie wiem jak z jakoscia rzeczy od nich bo kieca bardzo mi sie spodobala a kosztowala 40 zl tylko ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×