Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy pesymistka może znaleźć kochającego ją faceta?


Rekomendowane odpowiedzi

byc moze odpowiedz na pytanie w temacie nasuwa sie w tym momencie sama.

 

mi sie wydaje ze sie uzalasz nad soba i tak naprawde nie chcesz nawet sprobowac miec faceta, lubisz po prostu byc tak jak teraz, zla i smutna.

 

 

to jest tak ze zaden facet nie chce sprobowac ze mna.

 

[*EDIT*]

 

Salix, jakie żarty ??? ja Ci konia nie proponowałem :/

 

nie no spodziewalam sie ze ludzie mnie tu zrozumieja... a teraz tylko glupio zartuja...

:cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam, a od kiedy na tym forum żartować nie można? Pomijam kwestię, że to jest dział off-topic. Wszędzie smuty, smuty, smuty, próbowałam na poważnie, to koleżanka wszystko neguje, to wzięłam to na luza....

Przestańmy żartować i zajęczmy się tu na śmierć....... będzie super! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam, a od kiedy na tym forum żartować nie można? Pomijam kwestię, że to jest dział off-topic. Wszędzie smuty, smuty, smuty, próbowałam na poważnie, to koleżanka wszystko neguje, to wzięłam to na luza....

Przestańmy żartować i zajęczmy się tu na śmierć....... będzie super! :roll:

 

 

ale ja chcialam zeby ktos mnie zrozumial a nie proponowal mi jakis absurd jak np konia ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile nie zauważyłaś, próbowałam z Tobą rozmawiać całkiem poważnie.... nie sądzisz, że jesteś trochę przewrażliwiona? wybacz, mam nerwicę, nie mam tyle cierpliwości ile byś potrzebowała, a ciężko się z Tobą rozmawia, bo jesteś anty-wszystko.

poczucie humoru pomaga mi nie zwariować, Ty się użalasz, ja wolę się śmiać, ot, taki objaw choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salix, poważnie Ci odpowiedzaiałem że musisz bardziej wierzyć w siebie wróć kilka postów wcześniej a napewno kogoś poznasz co do tego co napisałem o facecie w skórze to takie moje spostrzeżenie ,że dziewczyna zyjąca w tych klimatach ma takiego wlaśnie gościa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salix teraz to juz nikt nie wie o co komu chodzi. faceta sie znajdzie tylko trzeba poszukac, sam nie przyjdzie. trzeba zaczac myslec pozytywniej. jak Ci ciezko to idz do psychologa porozmawiaj z nim, albo do psychiatry jezeli chcesz prochow ale po co sie w nie pakowac. mi sie wydaje ze przyzwyczailas sie do nic-nie-lubienia i patrzenia-negatywnie-na-wszystko sama chyba sie w to wprowadzilas, mowisz ubierasz sie na czarno pewnie jestes jakims metalem, metale lubia sie dolowac smutnymi piosenkami, czytaja czarna biblie i zawsze sa w depresji. zmien muzyke na lepsza.

 

i nie wkrecaj sobie depresji, tylko dlatego ze nie masz nic do roboty i nic cie nie interesuje. znajdz sobie znajomych, zainteresowanie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salix, poważnie Ci odpowiedzaiałem że musisz bardziej wierzyć w siebie wróć kilka postów wcześniej a napewno kogoś poznasz co do tego co napisałem o facecie w skórze to takie moje spostrzeżenie ,że dziewczyna zyjąca w tych klimatach ma takiego wlaśnie gościa ;)

 

 

ale ja nie wierze w siebie jesli wiem ze sie nikomu nie podobam.

 

[*EDIT*]

 

Salix teraz to juz nikt nie wie o co komu chodzi. faceta sie znajdzie tylko trzeba poszukac, sam nie przyjdzie. trzeba zaczac myslec pozytywniej. jak Ci ciezko to idz do psychologa porozmawiaj z nim, albo do psychiatry jezeli chcesz prochow ale po co sie w nie pakowac. mi sie wydaje ze przyzwyczailas sie do nic-nie-lubienia i patrzenia-negatywnie-na-wszystko sama chyba sie w to wprowadzilas, mowisz ubierasz sie na czarno pewnie jestes jakims metalem, metale lubia sie dolowac smutnymi piosenkami, czytaja czarna biblie i zawsze sa w depresji. zmien muzyke na lepsza.

 

 

wierzysz w stereotypy ;)

 

a ja jestem depeszem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trupioblade laski w czerni raczej sie nie podobaja facetom

 

 

nie jestem trupioblada, poza tym przydaloby Ci sie jednak troche wiedzy o subkulturach. :(

nie tylko ja szufladkuję ludzi, widzę ^^

 

 

kazdy ma inne problemy i inne potrzeby. Ja po prostu nie umiem życ sama dla siebie. krzywdzę tym kogoś? raczej nie!

 

[*EDIT*]

 

Salix, ale dlaczego tak uwazasz a moze sie podobasz tylko sobie tak wymyśliłaś i tak Ci lepiej sie zyje :?:

 

 

gdybym sie podobała, to by mnie dostrzegali i chcieli być w pobliżu mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee Salix, jesteś względem auto pozytywnego myślenia niereformowalna chyba :?: staram Ci powiedzieć ,że kurcze nie możesz tak myśleć bo to napewno nie prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec moja piekna bylam sobie kiedys metalem za malolata, i troche mnie to zepsulo i wprowadzilo w depresje ktora sama sobie dowalilam sluchajac utworow o tym jakie to zycie jest beznadziejne.

 

szufladkuje ludzi, przyznaje. a co to zle?taka jestem.

 

za to wkurzam sie kiedy ktos dostaje 100 rad na problem znalezienia faceta i wszystko neguje, potem stwierdza ze i tak nikt go nie rozumie i ogolnie zlewa na wszystko i po ch*j siedem stron naszych wypocin.

 

i wiem ze laski w czerni nie podobaja sie facetom. no heloł kazdy facet woli dziewcze ktora wyglada jak kwiatuszek niz jakby szla na pogrzeb

 

nie umiesz zyc sama dla siebie zyj dla starych, dla przyjaciol. no ale przeciez to nie wszystko dla Ciebie, no bo jak to. zmien sie, to kazdy proboje tu Ci powiedziec, skoro nie umiesz zyc dla siebie, nie cieszysz sie z siebie, to czas sie zmienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laski w czerni nie podobaja sie facetom. no heloł kazdy facet woli dziewcze ktora wyglada jak kwiatuszek niz jakby szla na pogrzeb

 

 

 

ale ja nie chce wyglądać jak "kwiatuszek"... to mi sie kojarzy z czymś infantylnym...

 

[*EDIT*]

 

Salix, Nie znam Cię,ale myslę,że jesteś antypatyczna ,a do tego bardzo bezczelna :!:

 

czemu zaraz bezczelna? : o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×