Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, u nas w świetlicy też :D Będą nawet specjalne zajęcia z szachów. Ale ja nie jestem zbyt dobra.

Ja byłem szkolony w grze w szachy przez wielokrotnego zwycięzcę rozmaitych zawodów szachowych, w wyniku czego gówno umiem, bo ogrywał mnie zawsze w trzech-czterech ruchach. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Spieszę donieśc, że niestety ciepłości dziś już nie ma. Słoneczka też nie. Szkoda. Tradycyjnie za to jest ból głowy. ;)

Snuję się od rana, kawkę popijam, zbieram się w sobie. Zaraz spacer z psem, który cierpliwie czeka aż się ogarnę, a potem się zastanowię nad swoim dniem, bo plany trzeba pozmieniac.

A u Was co tam dzionek przynosi?

 

Miłego piątku!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :*********

U mnie upal. wrocilam z UP i musialam niestety tam wojne stoczyc a kobieta z Klubu aktywizacji zawodowej nic zalatwic nie potrafi nestety.,

Przyjechalam na to przeprofilowanie a mialam sie zglosic do jednego pana , wchodze , mowie skad jestem i w jakiej sprawie a pan do mnie ze on sie tym nie zajmuje :shock: i ze nie moze mi pomoc , zadzwonil do jakiejs tam kobiety ktora niby przeprofilowania robi a kobieta ze ja najwczesniej sie moge ubiegac o to w listopadzie :shock: mnie juz slabo sie zrobilo z nerwow i mysle sobie nie no wykoncza mnie jak nie Zus kiedys to teraz UP.

Ale za chwile sie wkurzylam wstalam na tych trzesacych sie nogach i poszlam do Dyrektora .Pani w sekretariacie sie spytalam co mamz robic zeby pan dyrektor mnie przyjal i w jakiej sprawie jestem a ona ze sie mam umowic na termin . rece mi opadly i mowie ze nie mam czasu na zadne terminy sie umawiac bo ja nie mam pieniedzy i ze opieszalosc UP opoznia mi powrot na rynek pracy i ze ide z tym do rzecznika praw konsumenckich.

No i pan dyrektor mnie przyjal , napisalam odwolanie ktore podpisal mi od razu i poszlam znow na ten durny test . Popisalam w nim steki bzdetow i wreszcie dostalam 2.

 

Czy ja nie moge miec spraw zalatwionych latwo , lekko i przyjemnie? tylko takie przejscia i schody?

I teraz nie nie , nie ciesze sie jeszcze dopoki nie dostane umowy z UM.

 

Nie znam drugiej osoby ktora by miala takie przejscia w kazdej sprawie.

Musialam hydre lyknac bo bym do domu chyba nie wrocila tak sie trzeslam .... :silence:

 

kosmostrada, Kochana :********* i jakie plany na dzis masz? Co pozmienialas?

 

filip133, :papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, tak od 2 pazdzernika powinnam zaczac ale juz sie nie ciesze bo jak widac trzeba liczyc tylko na siebie.Uciesze sie , nauczona doswiadczeniem , wtedy gdy dostane umowe do reki.

Dobrze ze ja nie odeszlam dzis znow z kwitkiem bo mialam taki zamiar ale dawniej nigdy bym tego nie zrobila. Zawsze walczylam do konca .

filip133, ZUS i UP to ZLOOOOOOOO!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja mam z ZUSem sprawę w sądzie, bo się odwoływali rodzice że nie chcę mi renty przyznać... :P To jedna z moich dłuższych historii do opisania, jakich mam trochę w życiu, eh... W każdym bądź razie, przyszło mi niedawno pismo z sądu, że mam 23 września się stawić do biegłego psychologa, a 27 września do biegłego psychiatry w sądzie na badania, z moimi wynikami wcześniejszymi morfologii krwi... ;P Także moje historie związane z ZUS mogą się jeszcze rozwinąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpieszcza mnie pogoda, bo jak wyszłam to wyszło słońce, zrobiło się pięknie, a tylko wróciłam to znów chmurzyska. :shock: Przeszłam się żwawo brzegiem morza, wracając zaszalałam i kupiłam sobie kokosankę. :smile:

 

platek rozy, Słońce, no po prostu szacun! :uklon: Jesteś przebojowa kobitka! Chyba po to to wszystko było, żeby pokazac, jaki masz power. Bardzo się cieszę! Kiedy będziesz wiedziała , czy masz ten staż?

A ja chciałam iśc sobie na kawkę na powietrze trochę popisac. Ale nie wiem, czy nie chluśnie. Na razie pójdę po zakupy ( dziś jakieś ciekawostki chcę pichcic), po drodze kupię sobie notes, który za mną tydzień już chodzi i zobaczymy.

 

filip133, Główka lepiej po dotlenieniu... Dostałeś swoją książkę?

 

bonsai, I co, wybierasz się na grzybki w weekend?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim !

Jestem zmuszony pisać z komórki z czego nie jestem zadowolony ;/ w nocy kabel z laptopa spowodował spowodował spięcie i wywalił korki na całe mieszkanie. ..

Zrobiłem sobie lipowa herbatę z miodem i febrisan, leżę w łóżku i się kuruję

platek rozy, Ty to masz przeżycia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×