Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, Kochana :******** jaki notes chcesz kupic? A na kawke dz , idz to pomaga sie wyciszyc taka mala radosc:) U mnie sie pochmuralo wlasnie a ja coz , skopana psychicznie jestem przez te przezycia i mnie dorwalo odrealnienie i lęki w sklepie.Kupilam jednak wsio i poszlam jeszcze do spoldzielni skarge zlożyć na tych studentow bo ostatnio znow imprezuja i tak dzis do 4 nie spalam.

 

Musze odpoczac , nie wiem skad brac sily na mierzenie sie z zyciem gdy ja mam zawsze pod gore???! :bezradny::why: Teraz mnie lęki potrzymaja zas jakis czas.

 

Jesli idzie o ten staz to bede wiedziala w pon wiecej , niby mialam miec od 2 padziernika szkolenia, jak bedzie nie wiem ale juz jestem sceptycznie nastawiona.

Tyle ze z dwojka nalezy mi sie kazda oferta pracy z UP, wiec w razie czego lepiej ze dwojke wywalczylam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, 3 profil to ludzie wykluczeni spolecznie czyli np ludzie ktorzy nie chca pracowac i nie chca pracy szukac , nie chca wrocic w zaden sposb na rynek pracy , chca tylko ubezpieczenie z UP .Tacy ktorzy zyja za kase z Mops , bardzo czesto ludzie z rodzin patologicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, Jak mogłeś w ogóle pomyślec, że niuniek futrzak się nie doczekał... :time: Oczywiście że z nim spacerowałam, godzinka przepisowa była, idealna dla krótkich nóżek i słabego serducha. Nawet poszliśmy odwiedzic jego ukochaną owczarzycę. ;)

 

platek rozy, No to ciekawam, co się okaże w poniedziałek. Wiesz, że uporczywie trzymam kciuki. Odpocznij po tej walce, jakąś nagródkę sobie zrób.

Notes na sprężynie, taki z twardymi czarnymi kartkami.

 

high, Oj bidulku, niestety sezon przeziębieniowy się zaczął. Szybkiego powrotu do zdrówka życzę!!!

 

JERZY62, Tak walczysz z wirusami, że czasu dla nas nie masz. :nono:;)

 

A ja plana zrealizowałam. Zakupy zrobione na batatowe ciasto, pasztet z cukinii i obiad. Posiedziałam na słoneczku sama ze sobą, popisałam, herbatkę wypiłam ( mam dziś herzklekot, więc kawę sobie darowałam). Spontanicznie zobaczyłam się z koleżanką na papieroska. I kupiłam notes! :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, 3 profil to ludzie wykluczeni spolecznie czyli np ludzie ktorzy nie chca pracowac i nie chca pracy szukac , nie chca wrocic w zaden sposb na rynek pracy , chca tylko ubezpieczenie z UP .Tacy ktorzy zyja za kase z Mops , bardzo czesto ludzie z rodzin patologicznych.
O, to ja jestem kategoria cztery: nie pracuje, pracy nie szuka i nie chce ubezpieczenia z UP ani kasy z MOPS. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, 3 profil to ludzie wykluczeni spolecznie czyli np ludzie ktorzy nie chca pracowac i nie chca pracy szukac , nie chca wrocic w zaden sposb na rynek pracy , chca tylko ubezpieczenie z UP .Tacy ktorzy zyja za kase z Mops , bardzo czesto ludzie z rodzin patologicznych.
O, to ja jestem kategoria cztery: nie pracuje, pracy nie szuka i nie chce ubezpieczenia z UP ani kasy z MOPS. :)

 

A ja jeszcze inaczej: pracuję, szukam drugiej pracy, a jednocześnie chcę ubezpieczenie i zasiłek z UP ;) Ostatnio się tak udało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, to pokaz foteczke notesu jak nabedziesz. Czuje ze lapie depresje... jak tu zyc mi powiedzcie jak ma sie mozg ktory po kazdym stresie mnie wpedza w doly i lęki. Normalnie juz nie czuje sie po tytulem "ja mam sile , ja mam moc" teraz sie czuje "nie poradze sobie , nie chce wychodzic do swiata" :zonk::zonk::zonk:

 

ego, jak tylko masz taka mozliwosc ... ;) ja chce znow byc czynna zawodowo no i spolecznie tez bo choroba mnie na ponad dwa lata wywalila poza nawias.

 

cheiloskopia, to moze jakos szczesliwe se uda i drugi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej misiaki :)

 

platek rozy, bardzo szkoda że nie potrafisz się tak w pełni cieszyć sukcesem ale my tu wszyscy pewnie jesteśmy pod wrażeniem Twojej walki! ;) Naprawdę, byłaś niesamowita. Strasznie się cieszę że udało się dopiąć swego, oczywiście wkurza cała sytuacja i organizacja urzędu, no ale kurde, dałaś radę :) podpłynęłaś po prąd :) spróbuj poczuć radość chociaż przez chwilkę :)

kosmostrada, batatowe ciasto? a cóż to za wynalazek?

high, też nie znoszę pisać z komórki, współczuję :(

 

Ja już cieszę się weekendem, wciąż mi smutno, ale zdecydowanie lepiej sobie radzę z emocjami. Właśnie zrobiłam bogaty w warzywa obiad, jeszcze obgadam z kumpelą prezentację i można zacząć się obijać ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89, No poza sezonem jest najfajniej nad morzem, już dziś było nieźle - prawie pusto i romanticznie... ;)

Miłego wyjścia!

 

Aurora88, brownie z batatów i banana... Podam z domową konfiturą malinową. Taka sprytna kolacyjka. Ja dziś szaleję z kuchnią wegetariańską. Ciasto gotowe, a w piecu pasztet z cukinii. :D

A Tobie życzę miłego odpoczynku, jak już wszystko obgadasz. ;)

 

Miłego wieczoru, bo do mnie już goście przyszli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, :******** teraz chyba musze odpoczac :) wyczerpalam sie do cna i poki co najchetniej schowalabym sie do skorupy.Jak Twoj brat zapatruje sie na terapie?

 

 

Zosia_89, :******** dalam rade ale po ilu trudach :hide: jak tak mam sie ciagle zmagac to ja nie dam rady.Paradoks.

tez dzis sprzatam :)

 

Odrealnienie dopiero zaczelo puszczac ale lęki mam....

Wyjde jeszcze do Biedry , a pozniej kapiel i pogapie sie na Taniec z Gwiazdami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, piekne grzybki :) szkoda ze ja sie nie znam na grzybach :bezradny: zaraz bym sie sama na tamten swiat wyprawila jakbym poszla na grzyby :D

 

Zosia_89, Zosienko bo ja dawniej taka bylam , przebojowa i uswiadomilam sobie ze gdzies tam jestem taka dawna ja , ktora mogla wszystko i nie godzila sie na porazke.

Choroba mi to zabrala.Chociaz moze cala chorobe jestem silna skoro staram sie walczyc o siebie i nie wycofalam sie mimo lękow , atakow paniki i calego tego wachlarzu przyjemnosci watpliwych.

 

 

Ide do wanny i na Taniec z Gwiazdami a pozniej Wolverina :105: obejrze :) Milego wieczoru dla Was!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, Tak, masz dostać, za bardzo bierzesz nazwę do siebie, wrzucasz 3 posty pod rząd które są wyłącznie linkami, bez żadnej dopiski z Twojej strony, więc sory ziomeczku :)

koleżko nie masz moda ani admina więc to co odpowiadasz na moje posty dobrze b y było abyś zachował dla siebie.widzisz osta w moim profilu i będziesz teraz wachlować uszami i robić wiatr?litości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, Tak, masz dostać, za bardzo bierzesz nazwę do siebie, wrzucasz 3 posty pod rząd które są wyłącznie linkami, bez żadnej dopiski z Twojej strony, więc sory ziomeczku :)

 

No stres...ten typ tak ma;) dostal zakaz tworzenia watkow z durnymi linksmi to teraz rozrzuca je po forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, Tak, masz dostać, za bardzo bierzesz nazwę do siebie, wrzucasz 3 posty pod rząd które są wyłącznie linkami, bez żadnej dopiski z Twojej strony, więc sory ziomeczku :)

 

No stres...ten typ tak ma;) dostal zakaz tworzenia watkow z durnymi linksmi to teraz rozrzuca je po forum

skoro tu tyż nie można takowych rozrzucać to ten wątek powinien zniknąć a jak te linksy są durne nikt niema obowiązku ich otwierać i czytac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×