Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, Miód na moje serce to wszystko słyszec! :great: Pewnie, że UM lepszy jeżeli można tam zostac, poza tym dla naszych głów lepiej, jeśli praca jest ciekawsza. Ogromnie się cieszę , że masz powera pomimo lęków. I znów trzymam kciuki, żeby Ci w UP wszystko udało się załatwic. (kostki mi zbieleją od tych kciukasów :D ) Dzielności Ty nasza!!! :105:

 

cyklopka, O żesz skórkowańcy z tym czesnym. Nie powinni zmieniac w trakcie trwania nauki... :nono:

Kochana troszkę lepiej się poczujesz, jak już w rytm wpadniesz.

Nic nie pisałaś jaki masz plan, chodzisz na rano do roboty, masz troszkę czasu dla siebie przy sprytnej logistyce?

 

Ja tradycyjnie czekam na gości piątkowych. Zmęczona jestem, schodzi ze mnie wczorajsze napięcie.

Z moich dywagacji na temat zupy wyszła dziś pieczarkowa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11921712_883798121697690_8440561725406182683_n.jpg?oh=51b54030e917a91fd7ac1078779e1f12&oe=56698F40

Po wyczerpujacym dniu, cos na regeneracje sil★ gotowany filet z kuraka z zurawina, warzywka i ryz. —obiados :)

 

cyklopka, Rozumiem Cie doskonale :*********

Ale oswoimy to !

 

kosmostrada, Jechalam tramwajem do domu i myslalam o ludzie z pracy jada , jak ja dawniej i moze znow niebawem ... :105: i sie usmiechnelam az do takich mysli.

Boje sie jak cholera i jazdy bede miala totalne ale mimo tego ja tego chce , chce wrocic i znow byc przebojowa ksiegowa :D chociaz juz taka jak kiedys nie bede na pewno ale musze zaczac z tym co teraz mam. Z tym bagazem i choroba .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, jest w umowie zastrzeżone, że mogą podnieść czesne. A nie ma nowego rocznika, to jest nas tylko 12 albo 13. Nauczycielom też obcięli i chyba w czerwcu zamykamy ten teatrzyk :bezradny:

 

Większość dni jestem w szkole rano, w poniedziałki i czwartki dłużej, bo kampię na świetlicy.

To czy będę miała czas popołudniami zależy od tego, czy zeszłorocznych klientów jakoś upcham :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, no u mnie ciut taniej, ale to mimo wszystko bardziej technikum niż studia.

 

Purpurowy, kazać oddać, a jak nie, to walić do jego/jej rodziców. U mnie pewnego pięknego razu podziałało 8)

 

mirunia, a propos Ciała Pedagogicznego, niepisana zasada jest taka, żeby dzieci nie dotykać jak nie trzeba (chyba że przystopować jak biega), ale jak się same tulą, to też nie odpychamy :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umiałbym tak iść do rodziców itd żeby mi oddał kasę

Wziąłbym na zastaw aż nie odda a kumplom bym powiedział że nie oddaje kasy

Jeszcze by mu pomoże kumple obili gębę szybciej niż ja :P

Cierpliwy teraz jestem, poczekał bym zanim bym mu obił gębę

Na zastaw bym zabrał coś wartościowego, najlepiej coś co kosztowało wiele więcej niż jego dług u mnie.

Jak bym mu nie dał rady, to z zaskoczenia bym mu napierdzielił :twisted::mrgreen:

Pożyczysz takiemu serce pokażesz a on ma to gdzieś on śmieje się w gębę :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, no co żem gościom podała, przecie że pieczarkową... :mrgreen: Monsz w zimnicy zrobił grilla i dostały jeszcze grzanki, kiełbaski i kręciołki z boczku.

 

Zosia_89, W prawie każdy piątek przyjeżdża do mnie moja mama i siostra z córą. Taka świecka tradycja. ;)

 

cyklopka, W oku to może nie pryszcz tylko jęczmień Ci się zrobił?

Moim zdaniem praca w szkole, w ogóle z dziecmi, ma element misyjności, co bardzo mi się podoba.

 

Sigrun, Wyszłam teraz zapalic to szok termiczny przeżyłam... Ja też nie kcę chłodu i burości. :why:

 

Aurora88, Kochana wróciło, ale minie. Tulam!

 

JERZY62, filip133, Chłopaki nie smutajcie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×