Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Sigrun, bardzo, bardzo. I gotować, i spożywać, mmm. Fajnie, że macie fantazję kulinarną. :great:

 

Tymczasem oglądam "Terminatora 2" - chyba najlepszy z całej serii, na tvpulshd nadają, oni zawsze mają tam takie "premiery". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie niedzielnie!!!

 

U mnie jest pieruńsko zimno. Na spacerze z futrzakiem przeklinałam, że nie wzięłam szala, a oprócz bluzy miałam płaszczyk.

Plany dziś niestety pracowite. W związku z montażem nowej szafy ogólna rozpierdziucha i tak się zapowiada cały tydzień. No ale będzie docelowo porządnie.

Chcę jednak na chwilę wyrwac się obejrzec instalacje w związku z Art-loopem, podobnież zrobiona jest rzeźba z kurzu. :shock:

 

A jak u Was się ten dzień zapowiada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89, To niedziela u Ciebie dziś towarzyska! :great: Ja też pewnie dziś położę się wcześniej, ale z prozaicznego powodu - będę padnięta.

 

Lubię miec metodyczny plan i czas, więc jestem trochę niespokojna. A dziś musimy tą szafę rozebrac i przewieźc ( 4 metry zabudowy), swoje stare rozebrac i wywalic. Wątpię byśmy zdążyli zamontowac nową, więc gdzie to składowac jak chałupa zawalona? :bezradny: Trochę miotam się i nie wiem za co złapac...Czuję się jak podczas remontu - na kartonach i worach. Ratunku - chaos!!!! :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj budziłam się kilka razy tak od 6-7 do 9, potem już spać nie mogłam, czyli poważna odmiana, kiedy w inny wolny dzień nie mogłabym się o tej porze obudzić. Ale nic fajnego, bo odbieram to jako objaw lękowy bądź depresyjny. Wszędzie tylko o polityce, na referendum chyba nie idę, bo to idiotyczne, emerytur nie będzie, świadczeń nie będzie, zamieszki będą i terroryzm. :hide: Wzięłam sobie poranną dawkę, chociaż obecnie niby nie muszę, kawusia, sudokun... zaraz jeszcze muszę wyłączyć subskrypcję z gry, bo nie będę miała czasu, a nawet jak będę miała, to będę się przejmować pracą/nauką i nie będę mogła sobie przysiąść przy grze i mieć wszystkiego gdzieś. Żal mi :(

 

Plany na dzisiaj: umyć gufkę. Jest chłodno, ale jest lekkie podniecenie, że jesień. Jak mawiają amerykanie pumpkin spice season.

 

tumblr_mq3jqh34Fy1sx6ykyo1_1280.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj budziłam się kilka razy tak od 6-7 do 9, potem już spać nie mogłam, czyli poważna odmiana, kiedy w inny wolny dzień nie mogłabym się o tej porze obudzić. Ale nic fajnego, bo odbieram to jako objaw lękowy bądź depresyjny. Wszędzie tylko o polityce, na referendum chyba nie idę, bo to idiotyczne, emerytur nie będzie, świadczeń nie będzie, zamieszki będą i terroryzm. :hide: Wzięłam sobie poranną dawkę, chociaż obecnie niby nie muszę, kawusia, sudokun... zaraz jeszcze muszę wyłączyć subskrypcję z gry, bo nie będę miała czasu, a nawet jak będę miała, to będę się przejmować pracą/nauką i nie będę mogła sobie przysiąść przy grze i mieć wszystkiego gdzieś. Żal mi :(

 

Plany na dzisiaj: umyć gufkę. Jest chłodno, ale jest lekkie podniecenie, że jesień. Jak mawiają amerykanie pumpkin spice season.

 

tumblr_mq3jqh34Fy1sx6ykyo1_1280.jpg

hungry_cat-t2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×