Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, od 10 pazdziernika :D juz sie nie moge doczekac i juz nawet zaczelam robic liste co bierzemy i co chwile pytam sie D. Czy to tez bierzemy czy nie... Strasznie sie ciesze. Juz grubo ponad rok nie bylam w domu rodzinnym :)

 

No i moja kochana babcia juz nie moze sie nas doczekac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, troche tak... ale narzekac nie moge... Bo mi tu dobrze, bo z D. :D

 

Niembiej jednak bardzo sie ciesze na ta wycieczke:) odpoczniemy troszke bo zapewne wszyscy beda kolo nas skakac. Chce sie tez spotkac z przyjaciolkmi no i z Plateczkowa i Cyklopka. Kurde jak mieszkalismy w kraku sie nie udalo to teraz sie uda.

 

Niestety wiem jak to jest... Powroty do pracy po urlopie sa przesrane :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, Zosia_89, Raczej nic konkretnego. Czuję, że mi niedobrze, ale nie mam pojęcia, czy zbiera mnie na rzyganie emocjonalne, czy jednak chodzi o coś innego. Fakt, że mam wrażenie, że mieszkam w grobowcu nie poprawia mi nastroju.

bonsai, No ja wiem... Z Tobą ludzie mogą nawet o gaciach pisać :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, Ja lubię pracowac, ale urlop spędziłam na odstawianiu leku, dochodzeniu do siebie, stawaniu na nogi. Odpoczęłam, ale mam niedosyt, bo nic wyjątkowego się nie zdarzyło.

 

Sigrun, No to będzie mini-zlot! Zazdraszczam, bo przednie towarzystwo. Zabierzesz D. na spotkanie, jako rodzynka? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, zatrudniają w tej firmie tylko osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, a mi się skończyło 31.07 i do wtedy miałem podpisaną umowę. Składałem papiery o komisję niepełnosprawności 1.07, ale mi wyznaczyli dopiero na 19.08... :/ I dostałem orzeczenie o niepełnosprawności, ale jak zadzwoniłem do firmy to powiedzieli że na razie mają wstrzymane zatrudnienia i odezwą się jak będą znowu zatrudniać, eh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, A ja się czasem zastanawiam, co myślą o mnie ludzie, kiedy wkurwię się publicznie... Niby nic nie powinno być obce, a jednak na złośliwca ktoś może krzywo popatrzeć :)

filip133, to przecież możesz napisać jaki krój podoba Ci się najbardziej.

 

A tak w ogóle, to kogoś z Was zachwyca pogoda za oknem?

Pozdrawiam mieszkańców zalanych miast ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja to teraz dochodzę do siebie i staję na nogi, po orzeczeniu mi przez psychiatrę nowej choroby i przez przyzwyczajanie się do nowych leków... Dlatego nie bardzo mam wiarę że teraz dałbym sobie radę w jakiejś pracy, chyba potrzeba mi więcej czasu zanim bym próbował szukać i rozsyłać cv...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WinterTea, a nie wiem, nie wiem. Jak zaczniesz kląć jak szewc, machać łapkami albo okładać kogoś swoją damską torebką, to rzeczywiście możesz się spotkać ze zdziwieniem (w najlepszym razie).

 

Ja zachwycam się pogodą. Leje, zimno, mogłoby tylko nie wiać. Fantastyczna aura, jesień moja kochana nadchodzi wielkimi krokami. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, no tak normalnie, po ludzku. ;) Wielu nas jest na tym padole i każdemu podoba się coś innego, na szczęście. Ja tego lata o mało nie zszedłem z powodu upałów, już podziękuję zatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×