Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, Kochana dziękuję Ci za podpowiedź -pojechałam do tego lidla i faktycznie układali towar! Mieli większośc jeszcze nierozpakowane, ale legginsy były wyłożone i mam! :yeah: Wzięłam granatowe. Jakbyś jednak się dotelepała jutro, to weź S-kę, bo są duże.

O butkach Ci nic nie powiem, bo były jeszcze w kartonach.

Cieszę się, że lepiej się czujesz, znaczy będzie dobrze, jutro dojdziesz do siebie, a w piątek świeża-rześka! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, o super ! :) A ladne , ladne te legginsy? :105::105::105:

 

Ja kolacje zjadlam ---marchwianke z e sucharami , ale jutro jak bedzie lepiej to z jem gotowana piers z kurczaka.

 

Ide zaraz sie myc , leki wezme i lozeczko ,ksiazke poczytam i odpoczne.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Czyli ogólnie mówisz w szkole nie dostałaś ataku przerażenia i dzieciaki Cię nie dopadły? ;) Będą miały z Tobą frajdę... :105:

Gupi babiszon Cię zdenerwował... Znaczy temat dla Ciebie drażliwy, przegadaj na terapii, co by następnym razem krew Cię nie zalewała

(znając ludzką złośliwośc, nie ostatni raz ktoś z tym do Ciebie wyskoczył).

A dzieci to cud, ale i ogromna odpowiedzialnośc. Takie moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, wlasnie z Lidla lubie ciuszki bo maja fajna jakosc , mam kilka koszulek, bluzki z dlugimi rekawami i sukienke welniaczkowa na jesien to wszystko sie ladnie trzyma i wyglada . Jedna koszulke wyrzucilam tylko ale ona juz miala kilka lat i mi sie wystrzepila koronka u dekoltu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo :D

Wróciłem z psychoterapii jakiś czas temu :) Ehh tak mnie coś przymula po lekach, że nie chce mi się czytać o czym tu pisaliście jak mnie nie było... ;P Tak chciałem się przywitać i spróbuję jeszcze posiedzieć trochę przy muzyce i zaglądać tu czasem... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, dzieci w szkole nie były zbyt zainteresowane moją skromną osobą.

 

Nie ma co przegadywać na terapii. Chamstwo to jest chamstwo, święty by nie wytrzymał. Druga rzecz, tępota nieziemska, że ślub lub dziecko się ma z racji samego wieku, a nie ze związku :lol: Rozumiesz? Przecież to idiotyczne :shock: Natomiast, że jeden czy drugi facet mówił o zakładaniu rodziny, a miał coś innego na myśli, albo w ogóle nie myślał, to nie będziemy wałkować w nieskończoność, bo żal pieniędzy. A że akurat wszystkie moje związki były żartem, którego nie załapałam, to też nie poradzę. Mogę się tylko uczyć rozumieć nowe relacje.

 

A zła jestem, że nie zripostowałam od razu, to bym koleżaneczkę ustawiła, a teraz to mogę tylko się od niej odsunąć, bo mi pomysły na to co powiedzieć jak zwykle z opóźnieniem. No niestety taki refleks mam. Czasem mi się zdarzy coś wystrzelić w dobrym momencie, to się wtedy ludzie przewracają, nie wiem czy ze śmiechu czy z żalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, jest takie powiedzenie w języku francuskim " l' esprit d'escalier". W wolnym tłumaczeniu -syndrom schodów. Kiedy cięta riposta, odpowiedź przychodzi nam do głowy po fakcie ( "na schodach" ). No więc pocieszę Cię, też ten syndrom mam. :D

Coś takiego było chyba w "Amelii", że marzyła, żeby czasem w codziennych sytuacjach pojawiał się sufler ;)

 

Ciekawe co na to Sergjei Nikałajewicz Schodow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×