Skocz do zawartości
Nerwica.com

MOKLOBEMID (Aurorix,Mobemid,Moklar)


mała_ja

Czy moklobemid pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy moklobemid pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      33
    • Nie
      29
    • Zaszkodził
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Moklobemid mocno mnie pobudzał,zero działania przeciwlękowego zapewne dlatego ze oddziałuje na noradrenaline i adrenaline.

 

No widzisz a ja kiedyś brałem i mnie nie pobudzał, mało tego czułem zmęczenie po nim, wytrzymałem 5 tygodni i odstawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czym mozna laczyc moklo ?? Moze ktos wymienic z czym warto sprobowac ?? Spamilan wellbutrin

a coś Ty tak z tym moklo ? Cudowny lek ?,,,Najlepiej łączyć z SSRI , ale w o wiele niższych dawkach ni z zazwyczaj przepisywanych .

Już Ci metylo przeszło czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę ten lek w dawce 2x150 mg od 3 tygodni i mam bardzo narazie mieszany do niego stosunek. Było kilka dni z dobrym nastrojem, a kilka z fatalnym. Poza tym na zmianę czuje się zdrowy i chory. No i w pracy lęki nie ustępują. Wspomagam się benzodwuazepinami. Jedyne co jest zdecydowanie na plus to dobre libido, ale nie wykorzystuję go w praktyce. Reszta działań na poziomie placego. Pobiorę ten lek jeszcze do końca sierpnia.

 

-- 22 sie 2015, 18:56 --

 

Kurde, tak biorę ten lek i się zastanawiam czy on działa czy to placebo?...

 

-- 22 sie 2015, 22:11 --

 

Ten lek też ma taką wadę, że nie można go łączyć z innymi

 

-- 23 sie 2015, 13:30 --

 

23-ci dzień brania moklo w dawce 2x150mg . Lek ma działanie przeciwlękowe na granicy placebo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tutaj nowy. Mam zaburzenia lękowe i dystymię. Brałem ostatnie 3 miesiące paroksetynę, która odstawiam ze względu na zmasakrowanie libido, absolutną niemożność dojścia a także zmasakrowanie resztek motywacji i energii. Dostałem moklobemid. Mam zrobić tydzień przerwy między lekami. Od 2 dni nie biorę paro i strasznie mnie korci żeby już ten moklobemid wziąć bo nic mi się nie chce a jutro do pracy. Czy będzie to mocno ryzykowne posunięcie wziąć moklo już dziś? Czy raczej lajtowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×