Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego uważacie, ze wenlafaksyna jest lepsza od escitalopramu?

 

Co to za pytanie?? :pirate:

 

 

Skierowane do osób, które miały przyjemność testować oba specyfiki.

 

To zadawaj je normalnie, te pytania, ja bralem esci i wenle, i z dwojga zlego lepsza wenla, esci zamula, wenla chociaz daje cokolwiek w zamian, wedlug mnie ma lepsze dzialanie przeciwdepresyjne i przeciwlekowe, wejscie na esci i skutki uboczne w moim przypadku to byl dramat, malo co samobojstwa nie jeblem, nie polecam esci, wenlafaksyna moze sie okazac zbawienna a moze byc tez niewypalem, nikt ci tego nie powie, sam musisz sprobowac, jesli nigdy jej nie brales to moze zadzialac bardzo dobrze.

 

Siema ekipa wrocilem. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, Pewnie korzystaj, ale na chwile to ja moge sobie 2 setki wodki pierdolnac i lepiej sie poczuje niz po tym bioenergoterapeucie. :mrgreen:

 

Patryk nawet po wodzie kiedys tak sie nie czulem ani po zadnym dopalaczu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, No i git. O taka odpowiedz chodziło. :*
Ciesze sie, ze ci pomoglem, nie zwracaj czasem na mnie uwagi, ja chodze ostatnio czesto podkurwiony. :pirate:

 

Oj tak da sie zauwazyc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mozna tak porownywac.

Esci dla mnie plus za zero ubokow przy wchodzeniu (mala bezsennosc) dodatkowo fajna hipomania, pozniej plaski afekt i spadek libido.Odstawienie bezporoblemowe, przeciwdepresyjnie dobrze ale slabo przeciw anhedonii i melancholii.

 

Wenla ciezko wchodzi(sporo ubokow), dluzej sie rozkreca, zle sie schodzi, efekty zmienne, pozbawia motywacji i energii po dluzszym stosowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mozna tak porownywac.

Esci dla mnie plus za zero ubokow przy wchodzeniu (mala bezsennosc) dodatkowo fajna hipomania, pozniej plaski afekt i spadek libido.Odstawienie bezporoblemowe, przeciwdepresyjnie dobrze ale slabo przeciw anhedonii i melancholii.

 

Wenla ciezko wchodzi(sporo ubokow), dluzej sie rozkreca, zle sie schodzi, efekty zmienne, pozbawia motywacji i energii po dluzszym stosowaniu

 

No widzisz a ja mialem odwrotnie, dlatego to moja subiektywna opinia, napisalem, ze zeby sie przekonac musi po prostu wziasc lek.

ja mialem masakre po esci, nie wiem dlaczego, ale tak mialem, ale ja bralem ja rownoczesnie z mianseryna od razu, moze to przez mianseryne, ja wtedy bylem kompletnie zielony jesli chodzi o depresje i leki i liczylem sie tylko z lekarzem.

 

-- 13 lip 2015, 22:43 --

 

 

-- 13 lip 2015, 22:08 --

 

czy moze ktos chce odkupic ? ;)

 

-- 13 lip 2015, 22:09 --

 

Mam jeszcze hydroksyzyne na sprzedaz i Alprazolam no i Pramolan jak ktos chce ;)

Ja alprę poproszę :twisted:

 

Ja mam zapas, moge ci cos odpalic. :twisted:

 

To byl oczywiscie zarcik, zebym nie byl zaraz posadzony o handel :nono:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mozna tak porownywac.

Esci dla mnie plus za zero ubokow przy wchodzeniu (mala bezsennosc) dodatkowo fajna hipomania, pozniej plaski afekt i spadek libido.Odstawienie bezporoblemowe, przeciwdepresyjnie dobrze ale slabo przeciw anhedonii i melancholii.

 

Wenla ciezko wchodzi(sporo ubokow), dluzej sie rozkreca, zle sie schodzi, efekty zmienne, pozbawia motywacji i energii po dluzszym stosowaniu

 

dla mnie bez problemu sie zeszło z wenli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mozna tak porownywac.

Esci dla mnie plus za zero ubokow przy wchodzeniu (mala bezsennosc) dodatkowo fajna hipomania, pozniej plaski afekt i spadek libido.Odstawienie bezporoblemowe, przeciwdepresyjnie dobrze ale slabo przeciw anhedonii i melancholii.

 

Wenla ciezko wchodzi(sporo ubokow), dluzej sie rozkreca, zle sie schodzi, efekty zmienne, pozbawia motywacji i energii po dluzszym stosowaniu

 

dla mnie bez problemu sie zeszło z wenli :)

 

Mowimy o wchodzeniu na lek a nie schodzeniu. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, napisał: zle sie schodzi, czytaj ze zrozumieniem ;)

 

-- 13 lip 2015, 22:30 --

 

emilk, jak komus jest wenla potrzebna to na niego zadziała, a niektorym nic nie pomoze :) nawet zwiekszenie wenli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×