Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Smarki


buka

Rekomendowane odpowiedzi

MSP z maczetą ganiała swoich wrogów, ja tam bym z nią nie zadzierał ani nie zadawał zbędnych pytań.

 

no fazi to to teraz wyciągnąłeś ciezkie działa, w pierwszym momencie chciałem dać https://www.youtube.com/watch?v=mYCja3XSGEcale zeby nie byc wtornym to złamie schemat i z zupełnie innej bajki będzie ale też pato:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faziego znam wiekszosc kawalkow :D drugiego nie znam malo slucham zagranicznego bo slabo jezyki znam :D ale czasami jakis w glowie zostanie jak ten z ODB

 

[videoyoutube=T3re3Qf7JaE][/videoyoutube]

 

taka troche filmowa wersja foro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kirwa dzeto :D perelka nie widzialem tego :D

 

a ja daje swoje alko pato ulubione :D

 

[videoyoutube=BXPN0X2kVp0][/videoyoutube]

 

 

MSP sam musialem pojsc do hells kiczen i kanapiczki zrobic z majo i ogorkiem bo pomodore brak :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, a no fakt w avku był toporek :D ja to w pato kilmatach tylko pankowych się znam, kiedyś poznałam jakiś joł rapsów takich z mojego zadupia Cheyeno LSB czy coś, ogólnie nie mam pojęcia co i jak XD a tak po za tym to tylko kilka oklepanych "szlagierów"

hobbas, smacznego!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, skoro impreza sie konczy to jeszcze rzuce swoje najwiekszego asa z rekawa:

 

 

MaM Swoje Poglądy, przypomnij to akcje co cie wkurzyli nie pamietam dokladnie, jacys graficiarze czy cos tam, ale narzędzia były w ręku jak się podkurvilas:D nie ma sie czego wstydzić, wkurzyli to pokazalas, ze jestes sajko laska z nerwica.com i zarty sie skonczyly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MamSwojePoglady, nie nic nie wrkecam, coś pisałaś takiego:

"oni sie przekonali, raz jak sie wkurzylam to z maczętą biegałam"

to było przy okazji jakichś durniów (co fazi z nimi bedzie wiedział co robic, najpewniej ich dogoni) którzy Cie tu spostrzegli po fotach i narobili smrodu! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, ten kawalek to nie pato a pajacowanie :D lec po ljony za przegrany zaklad i piwko moge zamienic na klonoszejka

MamSwojePoglady, no poopowiadaj MSP :D chyba ze twierdzisz ze dzeto uwalil sie jak szpadel i mu sie laski myla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, hahha Ty cwaniaczku ciekawe czy byś w twarz im powiedział że pajacują! :evil:

a co do MSP to uwaga: przysięgam na swoje życie i sto pro że nic mi sie nie pyerdoli, to ona, coś miała w ręku i przeciw komuś to wziela do ręki, tyle ze dokladnie nie pamietam, nie wiem czego sie dziewczyna wstydzi, przeciez wszyscy lubimy takie sajkolaski i to są dodatkowe punkty w wyborach miss 2016 w ktorych pewnie wezmie udzial :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dzeto jakbym mial fazy ze chece umrzec :D to specjalnie bym do nich podlazil i podkurwial :D

MSP zajmuje sie hodowla kiciorow a nie lataniem z tasakami

ide spac kolejny dzien z zyciorysu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×