Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

bezsilna_22, a czego Ty właściwie od "nas" oczekujesz pisząc tutaj to wszystko? Oczywiście, nie zakładam, że odpowiesz bo "wbiegniesz" tutaj tylko, żeby popierniczyc, co to znowu Ci nie jest, że umierasz i nie wiadome co jeszcze. I na tym się skończy. I będziesz tak do końca życia siedziec i płakać nad swoim losem - good luck ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej kochani ! Dziś już głową mniej boli wczoraj wzięłam paracetamol na noc. Może to jakiś wirus faktycznie a już się balam zapalenia opon mózgowych masakra tak mnie bolala głową :( mam nadzieję że to już się nie powtórzy bo stres nie jest wskazany w ciąży ehh..

 

A Wy jak się czujecie kochani? Przepraszam że ją tak tylko o sobie teraz ale wpadlam wczoraj w panikę:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mili super, ze juz lepiej sie czujesz :D Nastepnym razem jak bedziesz sie obawiac zapalenia opon zrob prosty test: sprobuj dotknac broda klatki piersiowej, jesli dasz rade to znaczy, ze wszystko ok bo w przypadku zapalenia opon wystepuje sztywnosc karku.

 

rasza witaj na forum :) Co do terapii to nerwa wszystko ci pieknie opisala :) Powodzenia w szukaniu pracy.To rzeczywiscie dobra decyzja zeby pojsc "miedzy ludzi".

 

Ja jakos sie ogarniam powoli, stres nadal jest, ale juz mniej. Oczywiscie sensacje jelitowe nadal sa, no i budze na ranem, spie niespokojnie. Dzis o 5 rano stalam w kuchni i gotowalam zupe pomidorowa na obiad :?

Stwierdzilam, ze zamiast przewracac sie w lozku i rozmyslac o chorobach o symptomach zrobie cos pozytecznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ardash, to super, że już lepiej i starasz się zająć czymś głowę

a ja mam dzisiaj doła i to nie z powodu chorób, a wyglądu, dodałam ogłoszenie na opiekunkę i odezwała się przez smsa jakaś babka, żebym wysłała jej swoje zdjęcie, po czym nic nie odpisywała, więc napisałam a ona do mnie " sory nie", no kurde jak się wkurzyłam, moze top model nie jestem, ale nie jestem też jakaś brzydka czy coś, no tak mnie zdenerwowała, że nie mam teraz na nic ochoty, i zdołowałam się że moze naprawde ze mną jest coś nie tak :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ardash dotykalam jak opętana wczoraj i udawało się, ale o tak się balam...w ciąży jestem znów przewrazliwiona. Dziś kupilam termometr i nie mam gorączki więc może to wczoraj gorączka była po prostu ...

 

Fajnie, że starasz się czymś zająć główkę:*

 

Aurelitka nie przejmuj się może ona nie szukała opiekunki do dziecka a do męża;)

Pracowałam kiedyś jako opiekunka mając tatuaże i kolczyki a wybrano mnie do naprawdę poważnych ludzi. Dla nich liczyła się wiedzą o dzieciach a ja po pedagogice i jeszcze wtedy lubilam zajmować się dziećmi ;) teraz moje mi w zupełności wystarcza :D

 

Olej ta babę szkoda nerwów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mili89, spokojnie, stres nie jest wskazany. Gorączkę byś czuła :) Dbaj o siebie kochana!

 

Aurelitka, olej! Chyba bym wyśmiała takiego smsa, poważnie :)

 

Pawelt, serdeczne gratulacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawelt, hahaha, szukałam Cię i nie mogłam znaleźć. Dobrze Ci się klepki w głowie poprzestawiały, skoro nie pamiętasz gdzie mieszkasz! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ciesz się córą, nie myśl o zawale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już swoją Gosię :}

Waży 3140 i ma 54 cm :] Tata zakochany ma maxa. Mam teraz też jakieś lęki i zawały ale olać to ;) Doczekałem się córeczki. Jak dobrze wszystko się ułoży to jutro będzie już w domu :)

Mili nie ważne czy chłopak czy dziewczyna, aby zdrowe było :]

Jak chcecie zobaczyć moja rodzinkę to klepnijcie na FCB Paweł Tomecki Warszawa :]

Trzymajcie się krejzole :]

 

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

na fb już Twoją córunię widziałam :)))

 

alu, podaj fb :) muszę zobaczyć Ślicznotę :*

 

A że Mili ślicznotka to ja już wiem odjakiegoś czasu! ha :) :*

 

u mnie dzisiaj znowu jelita na 1 miejscu. Jest tragedia, wykręca mi jelita, mam zawroty głowy, mdłości, burczy dziwnie i zaparcia. Że tak powiem udało mi się kamienia z wielką siłą urodzić...i niestety przy tym ogromny śluz, długi taki, mam schizę, że to glista była

jelita mi wykręca i boję się. Kilka dni miałam w miarę spokój, ale wczoraj w stresie na szybko jadłam jeden posiłek przed rehabilitacją no i od wtedy zaczęło się znowu. Potem te nieszczęsne mięso psikane czymś, dzisiaj już cały dzień do bani. Dzisiaj też awokado jadłam, a przy dysbiozie nie mogę, bo to fermentuje, ale szkoda mi było wyrzucić, bo już tyle żarcia poszło do kosza, że mnie szlag trafia.

 

No i słuchajcie....... dzisiaj obudziłam się w ogóle za późno, zaspałam a do tego miałam puls ok 100!!!!

Boję sie,że ta substancja chemiczna z mięsa wczoraj mi uszkodziła organizm i jak ja mam zaparcia, to ja tego nie wydalę, tylko to mi tamw jelitach szkodzi.

Mam wrażenie,że zaraz mi wykręci jelito.

 

Ale kilka dni miałam spokojniej... i teraz znowu. Jednak dieta LOW fodmap dziala....bez awokado lepiej a dzisiaj? masakra

nie wiem co jest, znowu takie zaparcia,ze az mnie cos trafia, jakbym slonia miala w brzuchu

 

pomocy :cry:

cala blada, jezyk rano caly zielony...

ja sie boje,ze mam inwazje robali na prawde

 

ja juz nie mam sily,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezsilna- ja już Ci wszystko na fb napisałam co uważam :*

mi np. żadne diety nie sluza... jem to co mi podpowiada organizm... to podobno najlepsza metoda...

i nie obwiniam się jak zjem cos np. hamburgera... bo z samego tego możesz później mieć problemy z zoladkiem...

 

problemy z jelitami itp. sa bardzo czeste u osob z nerwicami... znam osobe, której brzuch puchl jak balon wygladala jak w ciąży a to była nerwica... sama uwierzyć nie mogla... a jednak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, macie rację na pewno....

w ogóle jeszcze jak byłam w niedzielę u lekarza dyżurnego, to tam dzieci było pełno chorych, z gorączką.

Dzisiaj mnie puls wysoki wybudził a teraz zaczyna mnie w gardle drapać.

Jak załapałam zapalenie bakteryjne, to nie wiem jak to będzie.

Antybiotyków nie mogę.

 

Boże, boję się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawelt gratulacje !!!!! Nie dziwota, ze tatus dumny jak paw i zakochany, bo corcia jak malowanie :great::great::great: Nie sie Wam zdrowo chowa :D:D

 

Aurelitka kochana, ty olej te babe, w ogole nawet tym sobie glowy nie zaprzataj. Poza tym ja bym nikomu zadnych zdjec nie wysylala. Chce cie ktos zobaczyc, niech sie umowi z toba gdzies w realu, np.w kawiarni. Porozmawiacie sobie i pozna cie itp. Teraz tyle debili na swiecie, ze az strach :evil: Trzeba uwazac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ardash, własnie dziwne to było, chyba lepiej jakbyśmy się spotkały to zobaczyłaby mnie na żywo, jak się zachowuje itp, a co ma zdjęcie do opieki nad dzieckiem, ale szczerze przykro mi się zrobiło :(

macie jakies sposoby na katar z rana, ciągle mam z tym problemy ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mili czuje sie juz lepiej :) Dzis udalo mi sie pospac az do 5:30 ;) Wprawdzie zoladek mam jeszcze scisniety i lek nadal jest, ale juz mniejszy. Poza tym nie mam czasu schizowac, bo jutro moje mlodsze dziecie ma urodziny i mam mnostwo do przygotowania :roll: W niedziele ma byc przyjecie dla rodziny, wiec mysle, co by tu przygotowac do jedzenia. Upalnie ma byc, wiec chyba zaserwuje cos lekkiego, jakies salatki itp.

A jak twoje samopoczucie? Mam nadzieje, ze przeziebienie odpuscilo i bol glowy juz cie nie meczy.

 

Aurelitka nie denerwuj sie kochana, szkoda twojego zdrowia i energii ...Ciesz sie, ze baba cie nie zatrudnila, bo to najwyrazniej jakas idiotka, a dla idioty pracowac to zadna przyjemnosc, uwierz mi :D

 

Moze Nefretis po ostatnim badaniu gin. opuscily troche leki i lepiej sie czuje i dlatego mniej pisze...mam nadzieje, ze tak jest.

Martwie sie natomiast o Olge, ostatni jej post nie byl zbyt optymistyczny :( Jej mama czula sie gorzej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja staram sie znowu przytyc :) Macie jakies rady?

Ogolnie jem wszystko, tylko problem jest taki, ze nie jestm w stanie zjesc duzo na raz. Zjem troche i juz jestem pelna i mija troch czasu zanim znowu bede w stanie jesc.

Teraz wracajac ze sklepu kupilam sobie loda, i ledwo go zjadlam :) Jakos dalam rade, ale taka jestem najedzona. Chyba musze po prostu tak jesc ile dam rade, i moze z czasem rozepcha sie zoladek i wtedy zmieszcze wiecej?

Najgorzej, ze nie lubie takich mlecznych rzeczy, jak jogurty czy cos :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ardash lepiej dziękuje:* kaszle mam katar ale jest lepiej...

Dziś nie wiem co mnie podkusilo wyjść do sklepu a jest upał 30 stopni nie ma czym oddychać. Nie mogłam ustac w kolejce i wyszłam ze sklepu, bo już mi się ciemno przed oczami robilo i ledwo do domu doszlam...jednak spacery w upał w ciąży to kiepski pomysł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, może po prostu przejdź się do dietetyka...(?).

Wpierniczanie na chama wszystkiego nie jest dobrym sposobem na przytycie bo możesz się tylko problemów z układem trawiennym nabawić. Poza tym, przytycie nie powinno polegać na obrastaniu w tkankę tłuszczową, może masz po prost utaki organizm, że nie ma szans i nie przytyjesz.

Udaj się najlepiej do specjalisty w tej dziedzinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×