Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do pań.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Facet to ma być po prostu facet, facet który ciągle w domu przed telewizorem z puszką żubra, nie jest przebojowy, nie ma własnego zdania a na wszystko odpowiada "Dobrze Kochanie" "tak" "jak chcesz ,sama zdecyduj" jest na starcie skreślony, do tego dochodzi sfera seksualna która w związku jest bardzo ważna jeżeli nie potrafisz zaspokoić partnerki seksualnie to też taki związek długo nie przetrwa bo działanie "włóż-wyłóż" każde dziecko w 5 klasie podstawówki zna, prawdziwy seks to coś innego a jak faceci będą umieć doprowadzać kobiete do szaleństwa w łóżku to nie będzie wieczornego "boli mnie głowa, nie dzisiaj, jestem zmęczona" a kobieta sama będzie się domagała seksu :) ale tego trzeba się nauczyć, a przede wszystkim trzeba CHCIEĆ się nauczyć a nie traktować seks jak mechaniczne rżnięcie w celu zaspokojenia siebie i dojścia do orgazmu jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale jak facet nie bedzie posłuszny to kobieta sobie zaraz znajdzie takiego ktory zrobi dla niej wszystko bez żadnego ale ;) gadacie zd musi byc twardy,ale postaw sie kobiecie to zaomnisz co to jest sex itp :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emil po pierwsze czemu obrażasz kogoś po awatarze? ;) po drugie nikt nie mówi że facet ma być ostatnim chuiem i lać babki po ryju wykrzykując "skocz mi po ćwiartke żołądkowej" tylko o to że ma mieć własne zdanie, a nie przytakiwać na każde słowo kobiety, zgadzać się we wszystkim i odpowiadać "zrób co uważasz za słuszne" bo to facet ma "kierować" tym wszystkim. Jeżeli kobieta szantażuje Cie seksem to oznacza że nie masz u niej żadnego szacunku i wie że wymiękniesz jak pipka bo zamknie swoje zgrabne uda a Ty zaczniesz się łasić do niej i zaczniesz się zgadzać na wszystko, niestety kobiety często to wykorzystują bo wiedza że taka zasada zadziała. Dużo by pisać, "ale jak facet nie będzie posłuszny" <- wymiękłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V mnie to wali co Ty masz mozesz mię nawet chomika i tak będziesz ciota,po avatarze widzę ze jesteś raczej pizdus ;) pozdro

A ja po tekstech, żeś nierozgarnięty dupek.

Niepozdrawiam.

 

No coz kazdy ma inne zdanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emil po pierwsze czemu obrażasz kogoś po awatarze? ;) po drugie nikt nie mówi że facet ma być ostatnim chuiem i lać babki po ryju wykrzykując "skocz mi po ćwiartke żołądkowej" tylko o to że ma mieć własne zdanie, a nie przytakiwać na każde słowo kobiety, zgadzać się we wszystkim i odpowiadać "zrób co uważasz za słuszne" bo to facet ma "kierować" tym wszystkim. Jeżeli kobieta szantażuje Cie seksem to oznacza że nie masz u niej żadnego szacunku i wie że wymiękniesz jak pipka bo zamknie swoje zgrabne uda a Ty zaczniesz się łasić do niej i zaczniesz się zgadzać na wszystko, niestety kobiety często to wykorzystują bo wiedza że taka zasada zadziała. Dużo by pisać, "ale jak facet nie będzie posłuszny" <- wymiękłem :D

 

Nikogo nie obrazam,tylko pisze to co widze i wnioskuje ;) Kobiety chca miec wladze nad facetami to jest fakt,tylko pytanie jak dogodzic kobiecie w dzisiejszych czasach zeby owca byla cala i wilk syty,wymagania kobiet sa coraz wieksze ;) bedziesz twardy zle,bedziesz zbyt miekki tez nie dobrze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

white Lily,
Coż to za skrajności?Taki który umie zadbać o swoją partnerkę w każdej sytuacji.

 

to jest dopiero skrajność ;)

Skończ w koncu komentować moje posty!nie zwracałam się do Ciebie i piszesz jak zwykle nie na temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

white Lily,
Coż to za skrajności?Taki który umie zadbać o swoją partnerkę w każdej sytuacji.

 

to jest dopiero skrajność ;)

Skończ w koncu komentować moje posty!nie zwracałam się do Ciebie i piszesz jak zwykle nie na temat.

 

Jej po co tak ostro ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

white Lily, no bez przesady raz na miesiąc może Twój post skomentuje, komentowałem tu wypowiedzi różnych użytkowników, czemu Twoja miałaby być wyjątkiem? ;)

 

pisze na temat, facet który w każdej sytuacji potrafi zadbać o partnerkę, to jakiś ideał, skrajność, jestem w stanie podać mnóstwo sytuacji, gdzie choćby facet był nie wiadomo jak twardy, wpływowy itd, nie jest w stanie zapewnić kobiecie np. bezpieczeństwa, także jeśli kobiety mają oczekiwania tak odrealnione, to mogą się zreflektować czy aby nie nakładają na facetów zbyt dużego brzemienia...

mnie to osobiście nie przeszkadza, bo ja tego typu odrealnionym roszczeniom mówię z góry i jasno NIE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, mysle, ze tak nie jest w tym wypadku ;) po prostu White Lily drażnią moje wypowiedzi, bo tak jest nie od dziś, a więc w takim razie nie będę już komentował Twoich postów White Lily skoro tego nie chcesz, bo niby czemu miałbym robić na przekór, wbrew pozorom nie jestem az taki złośliwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, mysle, ze tak nie jest w tym wypadku ;) po prostu White Lily drażnią moje wypowiedzi, bo tak jest nie od dziś, a więc w takim razie nie będę już komentował Twoich postów White Lily skoro tego nie chcesz, bo niby czemu miałbym robić na przekór, wbrew pozorom nie jestem az taki złośliwy ;)

Kto się czubi, ten się lubi - może powinniście się umówić. :twisted:

 

Swoją drogą masz rację - nie w każdej sytuacji jest możliwe zapewnić bezpieczeństwo partnerce. Tymniemniej nie zaszkodzi się starać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, wystarczy, że facet ma zdrowy rozsądek i wie, kiedy powinien ingerować, a kiedy kobieta sobie poradzi. Nie musi jej non stop usługiwać itp. Kobiety słyną z tracenia głowy, a facet powinien mieć tą zimną krew i w razie czego reagować :P. Nie potrzebujemy facetów, którzy nam nadskakują, ale takich którzy, gdy się potkniemy to nie pozwolą nam upaść. Potrafimy o sibei same zadbać. Ja bym nie szanowała faceta, który spełnia wszystkie moje zachcianki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, wystarczy, że facet ma zdrowy rozsądek i wie, kiedy powinien ingerować, a kiedy kobieta sobie poradzi. Nie musi jej non stop usługiwać itp. Kobiety słyną z tracenia głowy, a facet powinien mieć tą zimną krew i w razie czego reagować :P. Nie potrzebujemy facetów, którzy nam nadskakują, ale takich którzy, gdy się potkniemy to nie pozwolą nam upaść. Potrafimy o sibei same zadbać. Ja bym nie szanowała faceta, który spełnia wszystkie moje zachcianki :P

 

Heh dobre tak gdyby nie faceci to wiekszosc kobiet by zginelo marnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, wystarczy, że facet ma zdrowy rozsądek i wie, kiedy powinien ingerować, a kiedy kobieta sobie poradzi. Nie musi jej non stop usługiwać itp. Kobiety słyną z tracenia głowy, a facet powinien mieć tą zimną krew i w razie czego reagować :P. Nie potrzebujemy facetów, którzy nam nadskakują, ale takich którzy, gdy się potkniemy to nie pozwolą nam upaść. Potrafimy o sibei same zadbać. Ja bym nie szanowała faceta, który spełnia wszystkie moje zachcianki :P

 

Heh dobre tak gdyby nie faceci to wiekszosc kobiet by zginelo marnie :P

 

Jasne, nie w tych czasach :P gdzie kobiety pracują (zresztą nie mają wyboru) i potrafią wszystko zrobić same. Prowadzą samochody, prowadzą domy, firmy i często radzą sobie lepiej od was :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, byłam, w 2 rocznych, kilku kilkumiesięcznych i jednym 5-letnim :P. A czemu?..

 

A tak po prostu. ;) Myślałem, że jesteś wojującą feministką i gardzisz wszystkimi mężczyznami i/lub nikt by z Tobą nie wytrzymał. :P A tu taka niespodzianka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie obrazam,tylko pisze to co widze i wnioskuje ;) Kobiety chca miec wladze nad facetami to jest fakt,tylko pytanie jak dogodzic kobiecie w dzisiejszych czasach zeby owca byla cala i wilk syty,wymagania kobiet sa coraz wieksze ;) bedziesz twardy zle,bedziesz zbyt miekki tez nie dobrze :P

Ale bzdury piszesz... Chyba dużo jeszcze musisz się nauczyć na temat kobiet, związków, oczekiwań. A i może po prostu szukać gdzieś indziej. Takie "baby", które oczekują, że mężczyzna będzie tylko spełniał jej wszystkie zachcianki i obnosił się jak ze złotym jajkiem, to wybierają sobie faceci, którzy sami sobą niczego nie reprezentują więc "biorą co im dają" bo żadna "normalna" kobieta go nie chce. Nie wierzę, że facet, którzy mógłby mieć normalną kochająca kobietę, może kochać babe, która nim pomiata. Jeśli nadal z taką jest, to ze strachu, że innej nie znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×