Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, najprawdopodobniej to tylko w mojej głowie. Poza tym wenla jeszcze nie działa w 100%, może to osłabienie to też skutek. Dobra, nieważne.

 

To wszystko w naszych glowach,ale niech lek sie jeszcze rozkreci i bedzie dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam jedno pytanie. Czy wyższe tętno na wenli kiedyś przechodzi? Leżę teraz i mam ok. 100. Wiem, że to też może byc sama choroba.

 

Nie skupiaj sie na tym Inez,ja mialem kiedys 150 podczas ataku i zyje ;) pewnie bedzie dobrze po jakims czasie,u mnie standardowe to 60-70 ;)

 

-- 17 cze 2015, 18:51 --

 

Inez a pijesz kawe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestałam jak się to wszystko znow zaczęło. Te objaw towarzyszy mi cały czas. Leżę i czuję jak serce mi bije. Oczywiście jak coś robię to tego nie czuje, ale przecież muszę też kiedyś poleżeć.

 

-- Śr cze 17, 2015 7:03 pm --

 

Palę fajki jedynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestałam jak się to wszystko znow zaczęło. Te objaw towarzyszy mi cały czas. Leżę i czuję jak serce mi bije. Oczywiście jak coś robię to tego nie czuje, ale przecież muszę też kiedyś poleżeć.

 

-- Śr cze 17, 2015 7:03 pm --

 

Palę fajki jedynie.

 

Wyobraz sobie ze ja pije kawe i pale fajki,no nie powiem ze jak wypije kawe to jestem bardziej nie spokojny ale musze zeby sie odmulic jakos ;)

Moge posluchac jak bije Twoje serduszko ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak karabin maszynowy bije :P

 

To znaczy ze zyjesz :P jak karabin to jeszcze slabo,mi bilo tak ze czulem je w stopach :P czesto skurcz mialem i cisnienie 190/100 widzialem jusz tunel to byl moj pierwszy atak lekowy,lezalem w szpitalu na sali resuscytacyjnej,wsluchujac sie w monitor ktory pikal jak szalony,moja mama przerazona lekarze nie wiedzieli co jest grane.Wkoncu mi cos podali,serducho sie uspokoilo ale i tak sie telepalem,jakbym mial padaczke.

 

-- 17 cze 2015, 19:17 --

 

KIedys w szpitalu na podlodze sie telepalem czekajac na pomoc,jakos im sie nie spieszylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od 2 miesięcy palę e-fajkę :D A paliłam już prawie 2 paczki fajek dziennie :?

 

Polecam tabletki Tabex nie palilem juz po paru dniach,a tez jak smok palilem,4 miesiace wytrzymalem,zapalilem 1 fajke i wszystko poszlo sie walic :P

 

-- 17 cze 2015, 19:22 --

 

Wiecie drogie Panie ile chemii jest w tych e fajkach,to jest bardziej nie zdrowe niz zwykly papieros...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja paliłam paczke tydzien/dwa i nagle z dnia na dzien rzuciłam. Czasem sobie zapale do towarzystwa, ale bardzo rzadko.

 

Boicie sie być sami w domu? zwlaszcza w nocy?

 

Tak boje sie jak nie ma obok mnie kobiety :P

Ja jestem nalogiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emil- serio?

Bo ja sie boje odkad zaczełam brac leki. Mam takie leki, ze maakra...

a mieszkam sama, wiec mam problem.

 

Nie nie boje sie ;) No to moglas powiedziec szybciej to bym Cie wsparl jakos :D

 

-- 17 cze 2015, 19:45 --

 

Zapytaj Crazyalexxx jak jest jej teraz dobrze odkad ja wspieram w nocy,nie boi sie i nie ma juz depresjii ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kręci mi się w głowie, jeszcze raz poszłam ta drogą gdzie mi się słabo zrobiło i dalej taka skołowaciała... Boże, gdybym ta całą energię, która zużywam na sprawdzanie jak się czuje, zużyła np. na pracę to bym wyrobiła 300% normy.

 

-- Śr cze 17, 2015 8:48 pm --

 

Patryk29, a jak ty się czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, Ty lepiej zacznij wspierac swoja laske :D

 

Inez to nadcisnienie i tetno przechodzi z czasem, spokojnie.

 

Wybacz Patryk musisz sie z tym pogodzic :P:D

 

-- 17 cze 2015, 21:21 --

 

Kręci mi się w głowie, jeszcze raz poszłam ta drogą gdzie mi się słabo zrobiło i dalej taka skołowaciała... Boże, gdybym ta całą energię, która zużywam na sprawdzanie jak się czuje, zużyła np. na pracę to bym wyrobiła 300% normy.

 

-- Śr cze 17, 2015 8:48 pm --

 

Patryk29, a jak ty się czujesz?

 

Inez lęk strasznie wykancza czlowieka,nie ma sie energii do niczego.

 

-- 17 cze 2015, 21:22 --

 

inez3, Pogorszeniem nastroju i energii, zmeczenie i brak energii, jakis wysilek meczy mono. :pirate:

 

Ja sie mecze bardzo szybko,czasem czuje sie jak stary dziadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×