Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Agusiaww gratuluje Wam dziecka . Trzymaj sie goraco !!

 

 

:great:

 

wzajem trzymaj sie, sądze ze jak Ci pomaga wenla to będzie dobrze :)

 

-- 30 maja 2015, 08:12 --

 

Trzeci nien na wenli 450mg,bardzo dobrze toleruje fizycznie tą dawke,źle się czuje psychicznie ale odbieram to jako dobry prognostyk na przyszłość.

 

-- 22 maja 2015, 13:20 --

 

Co myslicie o 600mg wenli,brał ktos z Was tyle ?

 

a 450 nie działa na Ciebie? Mega dawke masz :shock:

 

-- 30 maja 2015, 08:13 --

 

Wenlafaksyna ty jesteś jak zdrowie ile cię trzeba cenić ten tylko się dowie... kto cię odstawił :-)

 

 

prawda :)

 

Narazie jeszcze nic nie czuje na dawce 450mg ale to dopiero 11 dzień,zamierzam wkrótce dodac do wenli 45mg mirty,ale najpierw musze załatwic sobie nań recepte.Biore tez 15 mg arypiprazolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agusiaww gratuluje Wam dziecka . Trzymaj sie goraco !!

 

 

:great:

 

wzajem trzymaj sie, sądze ze jak Ci pomaga wenla to będzie dobrze :)

 

-- 30 maja 2015, 08:12 --

 

Trzeci nien na wenli 450mg,bardzo dobrze toleruje fizycznie tą dawke,źle się czuje psychicznie ale odbieram to jako dobry prognostyk na przyszłość.

 

-- 22 maja 2015, 13:20 --

 

Co myslicie o 600mg wenli,brał ktos z Was tyle ?

 

a 450 nie działa na Ciebie? Mega dawke masz :shock:

 

-- 30 maja 2015, 08:13 --

 

Wenlafaksyna ty jesteś jak zdrowie ile cię trzeba cenić ten tylko się dowie... kto cię odstawił :-)

 

 

prawda :)

 

Narazie jeszcze nic nie czuje na dawce 450mg ale to dopiero 11 dzień,zamierzam wkrótce dodac do wenli 45mg mirty,ale najpierw musze załatwic sobie nań recepte.Biore tez 15 mg arypiprazolu.

 

Zbyszku na co Ty chorujesz ze bierzesz arypiprazol ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam depresje i lęki,wykazano ze aripiprazol potęguje działanie antydepresantów wzmagając przekaźnictwo dopaminergiczne.

Aha bo poczytałem troszkę o tym leku i pisali że na schizofremie i manie sie go stosuje.

 

-- 30 maja 2015, 14:15 --

 

W ogole w tym dziale jak faceci pisza ze biora wenle to zazwyczaj wieksze dawki.

Bo malutkie dawki sa dla delikatynych kobitek ;) pewnie za jakis czas sam bede lykal po 400 mg albo wiecej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole w tym dziale jak faceci pisza ze biora wenle to zazwyczaj wieksze dawki.

Bo malutkie dawki sa dla delikatynych kobitek ;) pewnie za jakis czas sam bede lykal po 400 mg albo wiecej :P

 

to fakt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś z Was czy i jeśli tak to jak SSRI może mieć wpływ na nadmierną produkcję mleczanu podczas wysiłku? Robiłem sobie badani i się okazuje że bardzo mocno się zakwaszam.

Tutaj masz odpowiedz http://polskabiega.sport.pl/polskabiega/1,105611,10594486,Co_zakwasza_organizm__Lista_produktow.html

 

-- 30 maja 2015, 20:33 --

 

agusiaww gratulacje !! dziecko to wielkie szczescie :D

I nie przespane noce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusiaww gratulacje !! dziecko to wielkie szczescie :D
:yeah::great: na razie poczatki ale jestem dobrej myśli :)

 

 

 

 

agusiaww gratulacje !! dziecko to wielkie szczescie :D

I nie przespane noce :P

 

 

:shock: oj tak... :mrgreen:

 

Niby wenle mozna brac w ciazy ale chciałabym jak najbardziej zmniejszyc :) lub odstawic (w zaleznosci co sie uda).

 

-- 30 maja 2015, 19:54 --

 

Czemu wenla jest taka silna przeciwlękowo,skoro na serotonine działa bardzo słabiutko,do paroksetyny to nawet nie ma porównania.Co odpowiada za jej efekt antylękowy ?

 

nie wgłebiam sie w to, ale to prawda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu wenla jest taka silna przeciwlękowo,skoro na serotonine działa bardzo słabiutko,do paroksetyny to nawet nie ma porównania.Co odpowiada za jej efekt antylękowy ?

Eee nie dziala slabiutko, bledem jest porownywanie tylko Ki. Wenlafaksyna ma bardzo wysoka biodostepnosc i prawie nie wiaze sie z bialkami. Mialem gdzies swietne wykresy porownujace dawki i wychodzi ze w standardowych dawkach wenla jest jednym z silniejszych bolkerow SERT na rynku.

 

-- 30 maja 2015, 22:22 --

 

Orientuje się ktoś z Was czy i jeśli tak to jak SSRI może mieć wpływ na nadmierną produkcję mleczanu podczas wysiłku? Robiłem sobie badani i się okazuje że bardzo mocno się zakwaszam.

U mnie kondycja po wenli swietna, jesli ma jakis wplyw a nwytrzymalosc to pozytywny a trenuje sporty walki wiec wysilek czesto ekstremalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusiaww, Gratuluję dzidziusia.

 

-- 30 maja 2015, 22:07 --

 

agusiaww, Gratuluję dzidziusia.

:great:

 

-- 30 maja 2015, 22:45 --

 

artur1978, jak znajdziesz te wykresy to wrzuc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie wenla jest super jako dodatek do sportu. Co prawda pierwsze pare tygodni byly ciezkie ale teraz jest lepiej niz przed. Zakwasow tez wiekszych nie mam. Moj plan za 7 godzin to znowu oduzyc sie kratomem i spedzic milo poranek z ptaszkami i kukulkami przy moim balkonie :).

ps a wogole to chcialbym miec jakas fajna przyjaciolke co by razem ze mna tak funkcjonowala, ciezko pracowac, zarabiac, umilac sobie czas, bawic sie, ale wszystko na luzie bez spiny. Brakuje mi takich ludzi w tych czasach, teraz wszyscy mysla tylko o chacie i zeby dziecko wyzywic, nie poznaje ludzi. Sami materialisci byle wiecej byle lepiej byle pokazac byle miec. Zadnych uczuc wyzszych, a ja to bym chcial isc z dziewczyna na lake i zrobic jej wianek , poprostu wianek i pograc na trawie. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie wenla jest super jako dodatek do sportu. Co prawda pierwsze pare tygodni byly ciezkie ale teraz jest lepiej niz przed. Zakwasow tez wiekszych nie mam. Moj plan za 7 godzin to znowu oduzyc sie kratomem i spedzic milo poranek z ptaszkami i kukulkami przy moim balkonie :).

ps a wogole to chcialbym miec jakas fajna przyjaciolke co by razem ze mna tak funkcjonowala, ciezko pracowac, zarabiac, umilac sobie czas, bawic sie, ale wszystko na luzie bez spiny. Brakuje mi takich ludzi w tych czasach, teraz wszyscy mysla tylko o chacie i zeby dziecko wyzywic, nie poznaje ludzi. Sami materialisci byle wiecej byle lepiej byle pokazac byle miec. Zadnych uczuc wyzszych, a ja to bym chcial isc z dziewczyna na lake i zrobic jej wianek , poprostu wianek i pograc na trawie. pzdr

 

Teraz o taka kobiete to ciezko,wiekszosc to materialistki patrza tylko na samochod i kase.Chodz mi sie udalo,nie mam nic a jest juz ze mna 5 lat ;)

 

-- 31 maja 2015, 00:11 --

 

Paroksetyna tez jest bardzo dobra na lęki brałem 2 lata to mnie ładnie wyciszyła a miałem bardzo silne ataki paniki powtarzajace sie co najmniej 2 razy w tygodniu,bez pogotowia nie dało rady praktycznie.Ale za to nie szlo funkcjonowac normalnie,strasznie oslabiala w dawce 40 mg to bylo no life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje emilk mam nadzieje ze tak bedzie do konca :). No wlasnie tylko zeby byc z materialistka trzeba byc materialista, a ja taki nigdy nie bylem i nie bede. Moze sie ulozy, musze tylko miec szczescie ;)

 

No dzięki,mam nadzieje ze bedzie tak do konca,no ale zycie pokaze ;) Tobie tez sie uda,zycze Ci tego z calego serca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwarty dzień na wenli. Czuję się niby spokojniejsza, ale paradoksalnie niepokój zwiększony jest, apetyt mniejszy, troche ze wzrokiem gorzej, ale żyje. Chciałabym żeby zaczęło już działać w 100%. Jutro wracam do pracy i trochę się obawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja już mam swoje lata i powiem Wam ze w zyciu oczywiscie liczy sie kasa, zeby miec za co zjesc i opłacic rachunki, ale czy potrzebny jest samochód do szczescia? Nie. Wiele kobiet jest fajnych, fajnych babek i nie lecą na kasę. My z męzem oboje pracujemy, nic nie dostalismy od rodziców i dorabiamy sie sami. Jestemy razem 5 lat :) Kobieta tez powinna pracowac, chociazby na poł etatu, w zyciu sa rozne sytuacje...siedziec w domu na dupie i zbijac bąki, to chyba preferują jakies leniwe baby :) Nie mówie tu o mocno chorych, ale np jak ja siedzę w domu np na zwolnieniu bo mam grype to mi gorzej. Jak człowiek chodzi do pracy to musi wstac, sie ubrac umyć itd. To taka zdrowa motywacja, chociaz oczywiscie praca jest stresujaca. Co do wiankow, to ja np nie jestem romantyczka, mnie takie rzeczy mierzą, ale posiedziec na balkonie, popodjadac truskawki, porozmawiac owszem. Mam wiekszosc znajomych facetów i lepiej sie z nimi dogadują, chociaz mam i też przyjaciolki-madre babki, które nie smecą o ciuchach i duperelach tylko są zyciowymi kobietami. To tez kwestia dorosłosci, dojrzałosci. Naprawde lepiej miec fajna druga połowke niz wielkie konto w banku :) 8)

 

-- 31 maja 2015, 09:31 --

 

Czwarty dzień na wenli. Czuję się niby spokojniejsza, ale paradoksalnie niepokój zwiększony jest, apetyt mniejszy, troche ze wzrokiem gorzej, ale żyje. Chciałabym żeby zaczęło już działać w 100%. Jutro wracam do pracy i trochę się obawiam...

 

moze idz do rodzinnego niech Ci da l4. Jak powiesz ze zazywasz antydepresant to powinien wypisac. Pamietaj ze nawet jak czujesz jakies skutki to one miną i nie wpadaj w panikę.

 

-- 31 maja 2015, 09:32 --

 

gratuluje emilk mam nadzieje ze tak bedzie do konca :). No wlasnie tylko zeby byc z materialistka trzeba byc materialista, a ja taki nigdy nie bylem i nie bede. Moze sie ulozy, musze tylko miec szczescie ;)

 

ułozy sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety z natury rzeczy pragną mężczyzn którzy podołają utrzymać ich własne dzieci dlatego pieniądze są w ich życiu ważne ale niekoniecznie najważniejsze,to taki ewolucyjny porządek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś z Was czy i jeśli tak to jak SSRI może mieć wpływ na nadmierną produkcję mleczanu podczas wysiłku? Robiłem sobie badani i się okazuje że bardzo mocno się zakwaszam.

Tutaj masz odpowiedz http://polskabiega.sport.pl/polskabiega/1,105611,10594486,Co_zakwasza_organizm__Lista_produktow.html

 

-- 30 maja 2015, 20:33 --

 

 

Ale ja pytałem o SSRI :D

 

Kobiety z natury rzeczy pragną mężczyzn którzy podołają utrzymać ich własne dzieci dlatego pieniądze są w ich życiu ważne ale niekoniecznie najważniejsze,to taki ewolucyjny porządek.

 

Dlatego z natury rzeczy ja je wszystkie **dole. Baby z dziury zrobiły sobie biznes. Dlatego szacunek mam tylko dla tych dziwek co oficjalnie biorą kasę za sex!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisnia faktycznie wspołczuje kontaktów z kobietami jak tylko na takie trafiałes. Dobrze ze moj maz mi nie musi płacić za seks bo mam swoja prace i swoje pieniadze :mrgreen::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×