Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dewiacja


Gość xxsamotnaxx

Rekomendowane odpowiedzi

EJ koniec tego. Wykorzystujecie mój maniakalny nastrójn i wyciągacie ze mnie zbyt wiele xD

Niestety czas na edycję posta to zaledwie 10 minut, a dostęp do tego tematu mają nawet niezarejestrowani użytkownicy, więc nie wiem, czy to takie bezpieczne takie odkrywanie się :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patologiczny fetysz w sensie medycznym podobno jest wtedy, kiedy uniemożliwia lub mocno utrudnia stworzenie normalnego związku.

Tym bardziej jeśli fetysz polega na seksie nie z drugą osobą tylko na czymś innym.

Jeśli fetysz polega na seksie nie z drugą osobą, tylko z "czymś innym" to nie musi być patologią. Może stanowić tylko alternatywę, której nie trzeba realizować, w takim przypadku nie powinien utrudniać stworzenia związku. Natomiast jeśli to "coś innego" stanowi główny obiekt podniecenia, to wtedy jest patologia. Albo jeśli dojdzie do wyparcia i wbudowania fetyszu w sferę nieseksualną, dochodzi do pozornej aseksualności, wtedy też raczej jest stan patologiczny, niby można wtedy związać się z osobą aseksualną, ale takie wyjście jest spowodowane wyparciem, więc następuje mocne "pomieszanie" na drodze do wejścia w związek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EJ koniec tego. Wykorzystujecie mój maniakalny nastrójn i wyciągacie ze mnie zbyt wiele xD

Niestety czas na edycję posta to zaledwie 10 minut, a dostęp do tego tematu mają nawet niezarejestrowani użytkownicy, więc nie wiem, czy to takie bezpieczne takie odkrywanie się :roll:

Nie widzę nic niebezpiecznego w luźnych rozmowach o preferencjach seksualnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joaszy, a znasz wszystkie osoby, które to mogą przeczytać? Pewnie, że rozmawiać o wszystkim można, tego nie neguję... tylko dla mnie sam fakt, że raz napisany post zostaje już na zawsze, nawet po skasowaniu konta, powoduje, że nie miałabym zaufania o wszystkim pisać... początkowo tak robiłam, ale teraz staram się być ostrożniejsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, nie mam problemów z rozmowami na ten temat także w realu. Wiec nie widzę problemu nawet gdyby ktos mnie namierzyl. Zresztą nikt nie interesuje się mną w takim stopniu, żeby szukać mnie na jakichś forach. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie problemem są nie tylko osobliwe skłonności seksualne, ale i sam popęd. Jak widzę dziewczynę, to mogę czuć chęć głaskania, rozczulania się nad nią. Jeśli miałbym mieć dzieci, to moja mentalność wolałaby same dziewczynki, bo są ładniejsze (nie chcę być tu pedofilem). Niestety też moją mentalność chciałaby, aby wszystkie dzieci były Aspimi, nie chce "normalnych" dzieci. Mam ponad 23,5 roku i nie miałem dziewczyny. Jeżeli miałbym mieć dzieci, to lepiej, aby ojciec był dość młody, bo starszy wiek rodziców zwiększa ryzyko pewnych problemów ze zdrowiem u dzieci. Kiedy się urodziłem, moi rodzice nie mieli ukończonych 23 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joaszy, nie chodziło mi o to, że ktoś konkretny miałby Cię namierzać ;) Miałam na myśli bardziej to, że mogą się zdarzyć osoby ( których tożsamości nikt nie zna i nie pozna, bo dostęp jest przecież wolny ), które mogą się podniecać czyimiś wypowiedziami ( nie mówię Twoimi i że tylko w tym temacie ). Mało to świrów krąży po necie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dużej czułości, jak kobieta, może nie wzbudzać żadne stworzenie. Kot potrafi wzbudzić we mnie sporą aseksualną czułość. Postać Najświętszej Dziewicy z niektórych obrazów wzbudza we mnie dużą nieseksualną słodycz. Aspijki mnie fascynują. Na kobiety z ZA mogę patrzeć inaczej (czyściej) - ich nietypowość, podobieństwo do mnie jest pociągające. Takie ładne i ponadprzeciętnie inteligentne Aspijki są najbardziej pociągające dla mnie. Za żonę moja psychika chciałaby niebrzydką Aspijkę. Ale tu może już pojawiać się seksualizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×