Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

cześć ! mi dzisiaj sprawiła radość piosenka beyonce- bylam pewna że jest o miłości, a wcale tak nie było! po części opisuje ona to co czuje, myśle. mam na myśli best thing i never had ;)

radość sprawił mi rówież mój kolega z którym nie miała kontaktu przez dwa lata i odezwał sie do mnie, pomógł w cieżkiej sytuacji uczuciowej

PS/ jest tu możliwa rozmowa 'prywatna'?

pozdrawiam i dziękuje że jesteście!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, to wspaniale Kamilko, to znakomite oderwanie od codzienności :great:

Ja lubię bardzo atmosferę muzeum, malarstwo od zawsze mnie zachwyca. Ostatnio byliśmy tylko na wystawie Boznańskiej w Narodowym i ledwo wróciłam...

Dzielna Dziewczynka z Ciebie :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, oj, to uporządkujmy! ;) Kupiłeś Seata Leona, który jest u lakiernika? Czy mama kupiła samochód, którym będziesz jeździł kilka dni? No i czy Aranjani przyczyniła się do tego, że Leoś jest u lakiernika? (tak, jestem męską, szowinistyczną świnią ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, matka kupiła auto a dzięki temu Leoś trafił do lakiernika i nie jest to wina Aranjani. Pobijany przez drzwi innych aut, trochę go rudy chwycił no i ja raz po benzo błotnik przerysowałem. :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×