Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro potraficie się cieszyć z tak wielu nieistotnych spraw to dziwi mnie, że niektórzy z was w ogóle mają jakiekolwiek depresje czy też inne zaburzenia

 

Tak,bo zdrowi ludzie nie zważają na tzw. jak to określiłaś "nieistotne sprawy"! Dla nich to chleb powszedni,nad którym rzadko się zastanawiają lub wogóle nie zwracają uwagi. Natomiast dla nas,ludzi chorych często zwykłe czynności sprawiają trudność. Dlatego cieszymy się choćby z miłej rozmowy z ekspedientką,wyjściem na krótki spacer,posprzątaniem itd. I to jest wtedy taki mały sukces dla nas!(czego ludzie zdrowi/mniej uczuciowi nie odczuwają).

Ludzie z depresją lub innymi zaburzeniami potrafią czuć się tak beznadziejnie,że czasem muszą odnajdywać radość(żeby nie zwariować!) nawet w "najgłupszych rzeczach". Tak uważam.

Nie chce mi się więcej tłumaczyć.Twój komentarz trochę mnie zirytował,wybacz nieco gwałtowności z mojej strony,ale zupełnie się z Tobą nie zgadzam. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej Arasha Ciebie też miło widzieć, tak myślałam, że jeszcze buszujesz po forum :) Nie masz jutro zajęć??? Nie miałam możliwości głosować i chyba trochę żałuję, bo przez obecną władzę jestem tu gdzie jestem. Ale śledzę wszystko i jestem na bieżąco, bo oglądam polską telewizję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meg1985, jak widać buszuję :mrgreen: Tak, mam jutro wykłady i psychoterapię, którą niedawno zaczęłam ;) ale nawyk późnego chodzenia spać mi pozostał, z którym póki co bezskutecznie walczę :bezradny:

 

No, nic się nie martw ... zagłosowałam także w Twoim imieniu ;) Chociaż nie ma żadnej gwarancji, że coś się zmieni ... tyle już było obietnic :?

 

Jak tam Twój niemiecki? Najważniejsze, że masz możliwość pracy w zawodzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, Ale przecież brałaś Mirtę? Pamiętam, że Cię skutecznie usypiała? Czyżbyś odstawiła?

 

Fajnie spotkać znajomą Twarz na forum :)

 

Mój niemiecki trochę lepiej, ale nadal są ogromne braki.

 

To można oddać więcej niż 1 głos? W takim razie dzięki, że za mnie zagłosowałaś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, Ale przecież brałaś Mirtę? Pamiętam, że Cię skutecznie usypiała? Czyżbyś odstawiła?

Wprost przeciwnie, biorę dodatkowo drugi lek :?

 

Fajnie spotkać znajomą Twarz na forum :)

Ja się też cieszę ;)

 

[To można oddać więcej niż 1 głos? W takim razie dzięki, że za mnie zagłosowałaś :)

Nie, oczywiście, że jeden. Ale tak to napisałam, żeby Ci nie było przykro, że nie masz wpływu na to, co się dzieje w kraju ;)

Trzymaj się kochana!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×