Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

Mój Karmel wczoraj wieczorem uznał, że mam chyba dość neta :hide: .Łaził przed monitorem po czym położył się, skutecznie mi go zasłaniając :evil:

5l2jjt.jpg

w tle oczywiście nasze forum,doprawdy zaprzedała duszę,jestem dumny ;_;

oj tak, przepadłam :mrgreen:

 

a to nasz Timi, królik rasy baran, kastrat bo siurkał wszędzie ;)

jqm4rd.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, nie wiem co robisz ze swoimi zwierzątkami, że je katujesz. Wyżej wspomniane jeże nie są jeżami tymi które my znamy z lasu, parku (wschodnioeuropejskimi czy środkowoeuropejskimi), tylko afrykańskimi pigmejskimi. Koty, świnki morskie, chomiki - te zwierzęta przecież też są zwierzętami, które ktoś kiedyś wziął z ich środowiska naturalnego i rozpoczął proces oswajania.

Dobrze, nie wiedziałam że chodzi o takie jeże. Co nie zmienia faktu, że chodowanie zwierząt, żeby zyły w niewoli dla czyjegoś "widzimisię" też jest trochę hmm...dziwne i nie w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, ale się wyłożył! :D

 

Uwielbiam zwierzęta, zwłaszcza psy. Myślimy z narzeczonym o przygarnięciu psiaka ze schroniska, ale to decyzja na lata, więc rozważamy jak się do tego mają nasz tryb życia i warunki lokalowe.

 

Mój poprzedni piesek, który mieszkał z moim tatą, odszedł kilka miesięcy temu w wieku 10 lat (miał nowotwór jelita, nieooperacyjny, trzeba go było uśpić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałam to już kiedyś, jaguar...jeden z najpiękniejszych kotów świata :105: , ma proporcjonalnie najdłuższe kły wśród kotowatych :P

 

Ja oglądam programy przyrodnicze ale nie wiedziałem tego o kłach, brawo ;)

 

Filmik robi wrażenie bo krokodyle mają reputację najgroźniejszych, najbrutalniejszych gadów, którzy nie mają wrogów a tu patrz, jaguar wziął sobie go za kark i odpłynął. Ale te aligatory 5-cio metrowe to chyba nie mają wrogów (oprócz ludzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×