Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, :********* Hey Slonce :) fajny kroj tych dzinsow , boyfriendy mi sie podobuja chociaz nie wiem jakbym w nich wygladala :)

 

 

Megi_, :******** u mnie tez dzwonia jak zly wynik.

 

Zalatana23, :*********hey , hey , moze nasmaruj sie jakas mascia przeciwzapalna , tak przez kilka dni . Powinno troche ulzyc.

 

 

 

Ja zdolowana. :?Bylam jeszcze u koelzanki w sklepie medycznym ,poobslugiwalam pacjentow , poukladalam towar . Ale humor nie wrocil.

 

-- 19 mar 2015, 17:19 --

 

11061253_400525036785407_4851223093849429660_n.jpg?oh=5beb2c1213c16bd5a96016d2faa3055d&oe=5580F963&__gda__=1433612885_b92a27a40795d6e09f738eafce0f85fb uklecilam kolczyki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ja cos nie umiem sie niczym cieszyc , jestem ciagle niezadowlona z siebie. Nie postrzegam moich dni jako fajnych i tworczych tylko jako nijakie i bez sensu.

 

mirunia, :********* widzisz to tez mialas dzienz ajety:)

Ja do fryzjerki wybieram sie po swietach , chociaz wizja swiat mnie przeraza po tych Bozego Narodzenia ktore spedzialam w jakze kiepskiej formie.

 

Upralam ciuszkolandowe zdobycze i ide zaraz robic spaghetti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heloł :papa:

Ból trochę zelżał... Już sama nie wiem czy to ból czy jakiś objaw psychogenny, czy jak to się tam nazywa.

Koleżankę z terapii dopadł dziś atak paniki...

Takie to błędne koło, albo lęki albo jakieś bóle :bezradny:

 

-- 19 mar 2015, 18:46 --

 

A propos lumpków kupiłam ostatnio dwie super koszulki Nike, takie do biegania czy na rower ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :papa:

ja z zakupów to mogę się pochwalić, że kupiłam 75g glukozy, takiej o:

foto.php?m=shop&id=503&f=0&t=2&s=n:mrgreen:

Taki wypas :pirate: a no i 110 na endokrynologa wydałam :mrgreen:

 

u mnie pod Lidlem to pewnie bitwa od rana była w stylu tych pod Grunwaldem jak się mohery ustawiły i jak znam mentalność swego miasta :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×