Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zebrec, ja za to omijam kuchnie szerokim łukiem :mrgreen:

muszę znaleźć męża, który lubi gotować :twisted::twisted:

 

Życzę powodzenia! Myślę, że sporo facetów lubi gotować. :D

 

-- 17 mar 2015, 20:10 --

 

Zebrec, Hej! Już Ty się nie martw, jakaś mądra kobitka Cię złowi! ;)

 

Pożyjemy, zobaczymy. ;)

 

-- 17 mar 2015, 20:12 --

 

Zebrec, a mialam dzis ciezki dzien bo sie balam ze mam raka w lapce :zonk: a to sie okazala rzecz do rehabilitacji :bezradny:8)?

 

To dobrze, że nic poważnego. Czasami nie warto za bardzo się zastanawiać nad pewnymi sprawami.

 

A ja muszę teraz pół wieczora chodzić w butach po domu, bo mnie uwierały i posmarowałem je denaturatem aby się dopasowały. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, :lol::lol:

 

mirunia, Boszsz jak mądrze mówisz. :uklon: No moja T. nawet dziś powiedziała , że zmieniłam image... :mrgreen: Staram się Kochana , staram, żeby tą wiosnę przywitac w lepszym stanie. Tak, staram się spokojnie i bez miotania się. Różnie wychodzi.

Też już czekam na rower w weekendy. Daleko jeżdzic nie mogę, bo kark boli, ale zawsze trochę pośmigam. ;)

U lekarza będziesz , to o nóżkach powiedz, wiem, że wszyscy o te obrzęki pytają, więc widocznie to istotna sprawa.

A tak w ogóle, to lubię te Twoje elaboraty... :D

 

Zrobiłam cwiczenia na kręgosłup, wymyłam się i teraz miło w łóżeczku poleguję... Nowa książka w łapkę, hmmm, co tu zacząc czytac? Lubię takie dylematy... :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, u mnie św. Patrykowo, obróciłam zielonego browara, ale że względu na pracę dziś i jutro, to tylko w domu, oglądając M jak Miłość, którego nie lubię, ale wyjątkowo się coś więcej działo.

 

Psychiatra mnie zdenerwowała, bo coś jakby nie rozumiała, co mówiłam. Mam kwetę do 200 i zobaczymy jutro :shock:

No i zapomniała mi się dowiedzieć o badania na brzuszek :cry:

 

-- 17 mar 2015, 23:13 --

 

No nie ma was?

 

Znowu w weekend 3 sprawdziany, a ja oprócz nauki to jeszcze trochę popracować muszę, nie. Udaję, że dzisiaj zaczynam ;)

W sobotę, tak między sprawdzianami mam spotkanie w fanklubie. Za punkt honoru mam w końcu uśmiechnąć się do kolegi i zapytać czy magisterkę mu się sama pisze, przygotowuję się do tej misji od miesiąca. Co jakiś czas się tylko pukam w główkę, że przecież do tej pory z kolegami normalnie rozmawiałam, więc tego się powinnam trzymać, w końcu nic się nie zmieniło oprócz tego, że mam priorytety na liście kolegów, których chciałabym bliżej poznać.

 

Bo wiecie, ja się nie zakochuję, bo mi leki blokują te receptory, gdzie normalnie te neuroprzekaźniki skaczą. Ja tylko obiektywnie rozważam jak można być tak przystojnym, zdolnym i mieć takie subtelne poczucie humoru :bezradny:

 

-- 17 mar 2015, 23:49 --

 

Myślę o sobie jako o parowozie. Czasem jadę powoli, ale nie mam jak zawrócić, ani zjechać z torów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was :*********

odebrałam wczoraj wyniki z tarczycy i TSH w górnej granicy normy. Dobrze ze moja endokrynolog kiedy powiedziała mi ze, żeby do niej czesto nie latac wystarczy sms z wynikiem i ona odpisze ile Eutyroxu brac. I tak tez sie stało :) dawka potrójna :P wierze ze bedzie lepiej!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×