Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ech, miałam się zrelaksować przy wyszywaniu, a się zestresowałam, że bądź ile czasu to będę robić, a się okaże, że mi miejsca w linijce nie starczy.

 

Rozmyślam o tym, jak zacieśniać relacje z ludźmi. Mam mniej oporów, żeby zagadać czy napisać do kogoś. Ale to jeszcze nie jest to.

 

Ale zauważyłam, że jak lęk społeczny mniejszy, to podawanie ręki więcej.

 

A psychiatrze na następnej wizycie powiem, że nie śpię, bo nie, i co mi pani zrobi :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, mam sporo spraw w głowie, choć zmęczona jestem, będzie problem z zaśnięciem...

Ostatnio rzadziej mi się to zdarza.

 

Mam pytanie-czy wysyłacie PITy -37 wykorzystując stronę Ministerstwa Finansów, ich formularze?

 

-- 24 lut 2015, 02:56 --

 

Oczywiście Dobry Wieczór wszystkim obecnym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, ja niestety też mam sporo spraw na głowie. Życzę powodzenia!

 

Niestety nie poradzę Ci w sprawie PIT-ów, bo aktualnie czekam na PIT z byłej pracy i jeszcze nie myślałem nad rozliczeniem.

 

-- 24 lut 2015, 02:58 --

 

Lecę pod prysznic. Wracam za 15 minut. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Wszyscy :********* :papa::papa:

Ja wstalam jakas wylekniona , z niepokojem , byc mzoe ze dentyste odchorowywuje :bezradny: niebawem na terapie pedze a tak mi sie nie chce. Stagnacja jest przez ta psychodynamiczna i raczej nic nie czuje zeby wnosila do mojego stanu.

 

kosmostrada kciuki trzymam Kochana za Twoja terapie :*********

 

Milego dzionka dla WAs!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka :*** a ja miałam isc do sąsiadki ale jej córcia zachorowała niestety i dziś wypalam ostatnie fajki i od jutra ruszam z wolnością, jeszcze mi zostało 2/3 książki carra :mhm::zonk: 2 dni dalam rade to wytrzymam i następne 2 a potem ponoć już z górki, motywujemy się z koleżankami we trzy rzucamy, one już nie pala aj a :oops:

dam radę!

jak u Was ;)

 

-- 24 lut 2015, 09:26 --

 

hobbyturysta, akurat zdążyłeś jak towarzystwo się pobudziło :mrgreen:Enii, hejka kochana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie strasznie w nocy zlękło :cry:

 

Może dlatego, że zapomniałam wziąć leków wieczorem /o\

Albo po prostu nie mam co ze sobą zrobić w życiu.

 

Idę po kawusię, potem może głowę umyję, dalej mnie coś "boi" w środku.

 

Znajomy pisał się coś zapytać o ustawienia na fejsie i kazał mi pozdrowić kogoś, kogo nie widziałam od listopada i jego kota też. Zgodnie z zaleceniami terapeutki naprostowałam znajomemu sytuację :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dzis tutaj strasznie pusto...

wczoraj dzień okropny, dzis tez...nie lubie siebie..jestem złą żona i matka...ciągle mam z czyms problem, nie potrafie sie wyluzowac, zatruwam innym życie. W pracy udaje ze wszystko jest ok, zakładam maske...Nie wiem co ze sobą zrobic. Czasem mam wrazenie ze im lepiej beze mnie, dlatego wczoraj po prostu zamknęłam sie w pokoju i chciałam zniknąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochane e tulam Megi_, nie jesteś złą matka ani zoną :nono: to tylko gorsze dni, które mina, wiesz o tym kochana, każdego dnia uczę się lubic siebie a jak za 2 tyg zaczne terapie to mam nadzieje tam się tego uczyc

cyklopka, ja ostatnio miałam fatalny dzień w płaczu jak zapomniałam wziąć zolafrenu na noc, ketrel bierzesz raz na noc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×