Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ech, umówiłam się wstępnie z kolegą na łyżwy, ale się okazało, że to nie jest to lodowisko 5 minut od domu, tylko to 25 minut od domu, nie 5 zł tylko 12 zł i kończy się o 22:00 :shock: I muszę sobie odpowiedzieć na nurtujące pytanie, czy mi się aby na pewno chce łazić po nocy, żebym ewentualnie mogła odpowiednio wcześnie przeprosić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam :papa::papa:

Godzina na fotelu i mam zeba :D w dodatku udalo sie poki co na fundusz go zrobic calkowicie wiec oby tylko sie trzymal :uklon::uklon::uklon: bo jak sie zlamie to musze juz robic platnego.

Mysli mialam okropne , lęki mnie lapaly bo wiadomo glowe odchylona musialam miec a to u mnie bojazn o kregoslup i te cholerne zawroty ale godzine siedzialam i dalam rade!

Pozniej jeszcze na testach bylam i tez dalam rade mimoz meczenia po dentyscie.

A w nagrode kupilam sobie bluzeczke w ciuszkolandzie za cale 3 zlocisze :P:mrgreen:

 

Jestem tak zmeczona ze musze odpoczac.

 

Ale dalam rade!!!!!!!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej :papa:

płatku :brawo::brawo::brawo:

Mnie od wczoraj pobolewa leczony przez chyba pół roku ząb... Chyba mnie trafi jak się okaże, że tyle czasu i kasy na nic i będzie trzeba wyrwać :evil:

 

Jakoś lękowo dziś u mnie. Czekam na info od rodziców Zosi czy będą mnie chcieli na opiekunkę. Z pośredniaka dostałam skierowanie, ale znów cisza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Zuch Dziewczynka z Ciebie :great: Dużo spraw dzisiaj pozałatwiałaś i w dodatku ząbka na NFZ !!!!

Jak Ci się udało? Czy założyła koronkę, czy dokleiła/zrekonstruowała jakoś zęba?

Teraz musisz Kochana uważać na niego, żeby jak najdłużej Ci służył :105: za tyle emocji i lęków, co m.in. przez niego przeżyłaś!

No, to kamień z serca Ci spadł, trochę odetchniesz, jeden stres mniej :great:

 

-- 23 lut 2015, 21:10 --

 

Zalatana23, trzym się! u mnie też dziś trochę lękowo :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzięłam kąpiel, żeby trochę napięcia mięśni odpuściły. Umyłam włosy, zrobiłam maseczkę, dłonie świecą wymasowałam i trochę do żywych wróciłam. Ale żeby nie było za fajnie już myślę o jutrzejszym poranku przed terapią. Piję herbatę i się martwię.

 

platek rozy, Hej!!!! Plateczku, pięknośc Twa powróciła! :D Ząbek jest! Wiedziałam, że wysiedzisz, najgorsze to ten czas przed. No i nagródka jest! Opowiadaj co to za ciuszek?

 

Zalatana23, Cześc!!! Oj wiem, bo też leczę zęba ( w marcu okaże się, czy nie będzie kanałowego) i każdego dnia wsłuchuje się, co u niego słychac. Miejmy nadzieję, że Twój ząbek nie ma zamiaru opuszczac buzi ;)

Kiedy mieli Ci dac znac, czy masz robotę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, cyklopka, mirunia, dziekuje Kochane :*********

 

mirunia, Cos m doklejala wlasnie , najpierw w takiej formie go zrobila a pozniej z ta forma doklejala do mojego zeba :shock: oby sie to trzymalo , wlasnie testuje bo jem kanapke .

za dwa tygodnie ide znow z innym zebem do plombowania :mhm:

Kochana a Ty jak sie masz?

cyklopka, a ile dalas za te rzeczy ktore dzis kupilas????

 

Zalatana23, Trzymam kciukaski za pilnowani e Zosi :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ja się zastanawiam, czy nie umówic się do lekarza, bo coś "fala zła" przybiera. Niby mam 5 marca wizytę u NFZskiej lekarki, ale nie wiem, czy mogę jej ufac. Jak myślisz przeczekiwac jeszcze, czy pędzic do doktora (trochę mi szkoda kasy)? Co Ty zrobisz , czekasz po prostu na wizytę?

 

-- 23 lut 2015, 21:26 --

 

i_am_a_legend, no co ty... :D mam taką specjalną świecę do masażu, zapalasz i ten pachnący roztopiony wosk wmasowujesz w dłonie. A Ty dzisiaj w jakim nastroju jesteś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, :********* Hey Slonce ! Kupilam sobie bluzeczke , czarna taka dluzsza z ladnie wykonczonym dekoltem ( taki jakby szydelkowy wzorek kolo dekoltu ma) I ladnie w niej biust wyglada i talia :mhm: a cena idealna dla mnie :D

A Ty dzis zmeczona taka? Co to sie podzialo? Moze to od pogody jest????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, w dobrym, dziękuję. :) No ale co potem z tym woskiem się robi? On zasycha na dłoniach i takie śliskie zostają? Kurczę, ja to mam żel pod prysznic, szczoteczkę do zębów, golarkę, grzebień i dezodorant/perfumy. Co tu można więcej w tej łazience robić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Postaram się jeszcze jakoś przeczekać, jestem zaopatrzona w leki do kwietnia, bo dał mi dr na 3m-ce.

Jeżeli będzie się "coś" gorszego działo, to przyśpieszę wizytę. Na razie grzecznie łykam leki. Z miesiąc temu było dużo lepiej, ale nie dokuczał mi wtedy kręgosłup, a teraz zamartwiam się i stąd lęki i spadek nastroju.

Jutro idę do rodzinnego po Rp na leki od ciśnienia, nie znam tego faceta, ale to tylko Rp. Na dzisiaj nie było już miejsc do mojej rodzinnej, bo chciałam poprosić Ją o skierowanie na zabiegi... trzeba będzie kiedy indziej "zaatakować".

 

To zrobiłaś sobie SPA domowe dla ciała i ducha... super, tak trzeba! Bosssze, robimy co tylko możliwe, żeby się postawić do pionu, praca, praca... u podstaw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, A nie wiem, licha jestem, w nieciekawym nastroju, wiesz sama jak to jest - jestem ogólnie zmęczona faktem, że nie mam normalności. W domu zasiedziec się nie można, bo wiadomo docelowo dół, a każde wyjście przypłacone lękami. Lek nie działa już a rozpieprzone hormony , terapia nic nie daje, wręcz przeciwnie, rehabilitacja nic nie zmieniła, boli jak bolało, ogólnie doopa i tyle. Tak się pocieszam, że jutro ( już po terapii) może będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×