Skocz do zawartości
Nerwica.com

FENYLOPIRACETAM / FONTURACETAM (Phenotropil, Carphedon) !Niedostępny w PL!


Gość

Czy fenylopiracetam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fenylopiracetam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      3
    • Nie
      0
    • Zaszkodził
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Fenylopiracetam jest super lekiem,wiem bo stosowałem,zwiększa noradrenaline i dopamine,zatem lekki stymulant do tego adaptogen,posiada działanie immunosupresyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenylopiracetam jest super lekiem,wiem bo stosowałem,zwiększa noradrenaline i dopamine,zatem lekki stymulant do tego adaptogen,posiada działanie immunosupresyjne.

 

-święta racja ( też brałem ) , tylko że zero apetytu po nim i to mnie zniechęciło do tego leku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej a miał ktoś przypadek kupując tutaj:

 

http://www.extrapharmacy.ru/buy-carphedon-phenotropil-online

 

że mu paczka na cle wylądowała? Kupowałem coś ostatnio z poza UE i mi 2 x na cle legło. Żądali przedstawienia papierów co to niby jest i za ile.

 

Jak oni te leki wysyłają?

 

-- 27 maja 2015, 16:04 --

 

dla mnie numer jeden Afobazol i Ladasten .

 

 

A do podciągnięcia kondycji fizycznej to co by było najlepsze?

 

-- 11 paź 2015, 11:07 --

 

Odświeżam wątek. Ponieważ czas wypróbować coś z rosyjskiej myśli technicznej:

 

W grę wchodzi:

-Phenylpiracetam

-Ladasten

-Metaprot

 

Co polecacie. Oprócz działania prokognitywnego oczekiwałbym zwiększenia sprawności fizycznej/zmniejszenia zmęczenia.

 

Czy podczas brania phenylpiracetamu następuje jakis wzrost tolerancji/zanik działania?

 

Widzę żę rosjanie maja także w sprzedaży Modafinil. Brał ktoś?

 

-- 04 mar 2016, 18:51 --

 

Pytanie. Szybko robi się tolerancja na phenylpiracetam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącze swoje na temat tego środka. Brałem zarówno wersje w proszku z internetowego sklepu jak i oryginalny lek kupiony w rosyjskiej aptece. Jesli chodzi o proszek brałem razem z choliną również w proszku. Jedyne co czułem to po cholinie takie dziwne uczucie w głowie jakby jakaś substancja tam dochodziła. Potem nic. Nie czułem jakiegokolwiek działania nootropowego proszku zresztą praktycznie wogole nie czulem jakiegokolwiek działania. Żadnych negatywnych czy pozytywnych skutków po prostu nie działało. Proszek w smaku paskudny brałem przed i po jedzeniu w mniejszych i wiekszych dawkach odmierzanych na oko oraz brałem dosutnie i podjęzykowoi absolutnie nie polecam, są to moim zdaniem pieniądze wyrzucone w błoto. ŻADNEGO DZIALANIA. Dalej kupiłem fenotropil i też jestem mocno rozczarowany. Przez pierwsze trzy dni brałem 100 mg 1 tabletke dziennie potem dorzuciłem drugą 200 mg i ze wzgledu na brak dzialania dorzuciłem urydynox 1 tableta lecytyna olimp 2 tabletki sesja 2 tabletki rutinoscorbin 2 tabletki omega 3 dwie tabletki aspargin 2 tabletki kurkuma z pieprzem 1 tabletka dziennie. I tak przez dwa tygodnie tylko troche ciężko stwierdzić co zaczeło działac czy miks czy fenotropil. W każdym ukladzie kompletnie nie odczułem działania doraźnego tego specyfiku NIE odczułem stymulacji, NIE odczułem poprawy wzroku, NIE odczulem utarty laknienia, NIE odczułem większej tolerancji na zimno. Brak działania doraźnego które ma przecież byc najbardziej wyraźne przy tym preparacie. Jestem uzależniony od lekkiego srodka antyalergicznego ktory biore w małych dawkach więc może zablokowal działanie leku???? Jednak w trakcie kuracji zauważylem pewne zmiany które przekraczały placebo. Większa zdolność do koncentracji i pracy umysłowej troche lepsza pamięć i lepsza motywacji do czynności ktorych normalnie nie chce się wykonywać. Dzialanie bardzo subtelne ale jednak widoczne. Tylko czy to działanie fenotropilu czy miksu sam nie wiem. Napewno jeszcze wróce do niego przetestować bez żaddych miksów ale na chwile obecną według mnie słabe to jest. Moja ocena 4/10. Aha nie odczułem praktycznie żadnych skutków ubocznych, można łaczyć z alkoholem nawet w dużych ilościach nie wchodzi w interackcje (mam na mysli piwo i wino z wódą niewiem). Jedyny srodek uboczny to moczopędność zdecydowanie częściej chce się sikać. Wpływu na libido czy wytrzymalość fizyczną nie zauwazyłem. Jeżeli ktoś ma wiedze ze cos mogło zablokowac dzialanie fenotropilu prosze o komentarz ale według ulotki raczej nie ma interakcji z innymi lekami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×